като ви падне "пердето"..?

  • 3 152
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
как изпускате парата като ви "падне пердето" #Cussing out?викате,крещите,тръшкате се,скубете си косите,плачете,правите се че нищо не е станало,събирате в себе си или просто излизате на разходка, за да се успокойте,и за да няма жертви? #2gunfire

# 1
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Опитвам се да се държа,но не ми се отдава EmbarassedВикам,крещя и май обиждам,но пък бързо ми минава и умея да се извинявам,ако съм прекалила.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Пердето ми пада единственно от големият ми син. Тогава се карам и наказвам. И наказвам лошо, много лошо  Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 1 475
Нито крещя, нито викам, нито си скубя косите, затварям се в себе си, и си поплаквам отвреме на време Tired

# 4
  • Мнения: 1 008
Зависи кой ми е спуснал пердето- реакциите ми са различни.
Но при всеки случай поплаквам.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Като ми падне пердето, обикновенно ми минава за 5 минути и нямам време да измисля на кого да крещя или какво да чупя. Mr. GreenБлизките ме усещат и се омитат докато ми мине.

# 6
Чувала съм се да наричам мъжо с много обидни думи (обикновенно той може МНОГО да ме вбеси), които иначе не мисля... и от както си дадох сметка гледам да се контролирам.
Иначе се хапя (сериозно Joy), крещя и хвърлям предмети по стените.

# 7
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Мълча като пън и гледам лошо, ама много лошо. Мъжо и децата знаят, че това е затишие пред буря и гледат да изчезнат от полезрението ми. Но обикновено ми минава бързо.

# 8
  • Мнения: 1 512
Ами различно.Или се навикам на този който ми е пред очите и след 5-10 минути ми минава или се затварям в себе си и си поплаквам.

# 9
  • Мнения: 2 249
напоследък не ми се случва-ако при4ина е някой,който оби4ам-броя до 10 или 100 или 1000 Mr. Green и му казвам какво ме е ядосало-а ако е някой,за който не ми дреме-не мога да му направя кефа да си нервирам собствения организъм-просто му се изсмивам и махвам с ръка-"да живее"
междудругото детето ми ме научи на слонско търпение-не мога да се начудя сама на себе си колко търпеливо мога да измета за 3 ти път след нея и да повторя с равен спокоен тон"айде сега ,събери вси4ки игра4ки" докъто тя ми се хили мазни4ко и хитро присвива о4и все едно нищо не разбира-а как само разбираааа ooooh!

# 10
  • Мнения: 404
при мен зависи от ситуацията,която ме е докарала до това състояние,както и от човека.но в повечето случай викам,викам Embarassed имало е и случаи,в който просто си взимам физиономията и изчезвам на разходка,че иначе направо ще изям някой с парцалите. bash

# 11
Крещя много и обиждам- мъжа си! Направо не се понасям, но той ме предизвиква.
На детето също крещя и после съжалявам.
Много съм нервна и не знам как да се справя с това  Cry

# 12
  • Мнения: 54
Крещя и не се съобразявам кой е покрай мен.

# 13
  • Мнения: 210
добре че имам откачени приятелки,
два или три пъти в година ми се е случвало да ми пада пердето,
просто звъня на някоя френдка,събираме багажите и хукваме нанякъде.
след два дена съм като нова

# 14
  • Мнения: X
Ръмжа. Наистина. Много злобно, ама много! Ако в тоя момент някой се опита да ми каже нещо което още да ме подразни, се сдобива с около  тон обиди поднесени с оглушителни крясъци.

П.П. Ако някой ме е ядосал, споделям с мъжа си. Тоест разказвам му псувайки и обиждайки. Ако мъжа ми ме е ядосал, мълча и после обикновено рева.

Общи условия

Активация на акаунт