Поздрав за всички:)

  • 1 669
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 980
Айде да допълня поздрава пък с една руска УСМИВКА

Ну а дружба начинается с ульiбкий...
MЕРСИ МОМИЧЕТА  bouquet

# 16
  • Мнения: 4 244
Данке за ульбката!   bouquet
Моята щерка я знае да я пее!!!! Laughing
Щото си я имам на диск Party

# 17
  • Мнения: 265
Надин, Хондичка, благодаря ви момичета! Да ви се връща доброто в пъти повече! Hug

Ех и аз как се върнах назад във времето...  Cry

# 18
  • Мнения: 1 238
Айде да допълня поздрава пък с една руска УСМИВКА

Хонде тая песничка много я обичам Grinning Grinning Grinning Grinning

# 19
  • Мнения: 1 017
 HugРадвам се, че успях да ви усмихна:), момичета! Heart Eyes

Хондич, тази и на мен ми е любима и много обичам да си я слушам:)
Тенк ю Laughing

# 20
  • Мнения: 392
Ами то и аз съм от старите пушки и ми стана много мило, върнахте ме назад в детството. newsm03 А Боби Мак Ферин е голяма работа. Хондичка, а не ти ли се намира Чебурашка и крокодила Гена, че да ни стане още по-драго на нас старите пушки с полу руско образование? #Sniper

# 21
  • Мнения: 1 017
Аз не съм Хонда ама съм фен на тези музички:
Ето и Чебурашка:
http://chebur.hobby.ru/music.html

# 22
  • Мнения: 392
о, мерси много, супер си Heart Eyes

# 23
  • usa
  • Мнения: 2 113
Айде да допълня поздрава пък с една руска УСМИВКА

добре, че прегледах всички мнения преди да пусна улыбката, че щях да те дублирам  Wink...

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 082
ей много са сладки, благодарско ви! Flutter

# 25
  • Мнения: 980
Ох ЧебураШка ме върна в времената, когато руският беШе свободноиzбираем zадължителен предмет в училиЩе. Налегна ме сега една носталгия... Heart Eyes

# 26
... Хондичка, а не ти ли се намира Чебурашка и крокодила Гена, че да ни стане още по-драго на нас старите пушки с полу руско образование? #Sniper
Имам ги ама на mp3-ки . Даже съм си качила на мобилният и децата танцуват на тях Laughing

# 27
  • Мнения: 4 399
Благодаря и на двете! Много сладки анимации.   bouquet
Ох, Хондичка, а тази усмивка направо ме разплака от умиление  newsm45, толкова много спомени, върна ме в ученическите ми години... Сигурно нещо не съм у ред...

# 28
....
Ох, Хондичка, а тази усмивка направо ме разплака от умиление  newsm45, толкова много спомени, върна ме в ученическите ми години... Сигурно нещо не съм у ред...
Наред си бре. И на аз миналата година като я открих какъв рев му дръпнах - пък уж за Усмивка песента. Спомени - няма оттърване от тях Grinning

# 29
  • Мнения: 4 399
Наред си бре. И на аз миналата година като я открих какъв рев му дръпнах - пък уж за Усмивка песента. Спомени - няма оттърване от тях Grinning

Успокои ме, благодаря!  Heart Eyes
Щом и ти така, значи не съм пък чак толкова откачила. Wink

Общи условия

Активация на акаунт