Молив за очи

  • 2 029
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • London, baby
  • Мнения: 800
Съвсем случайно си купих молив на марката Impala. Евтин е, и качеството му е добро. Траен е и много трудно се изтрива.

# 16
  • Мнения: 230
Avon имат едни автоматични моливи. Откакто ги открих, само тях ползвам. Този месец пак си взех- бяха 4 и нещо.

# 17
  • Мнения: 2 803
Харесвам моливите на Deborah. Трайни, наситени и противоалергични.
Peace и спиралите.

# 18
  • Мнения: 2 414
Аз съм доволна от Лореал,обикновения черен на Буржоа(този със сребърните частици не можах да си го сложа-толкова беше твърд  Shocked)и Флормар. Peace

# 19
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм доволна от черния молив за очи на Pupa  Heart Eyes

Мек е, лесно се нанася и е плътен като цвят.

# 20
  • Мнения: 2 414
Някой пробвал ли е черния на Герлен?

# 21
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз съм доволна от Лореал,обикновения черен на Буржоа(този със сребърните частици не можах да си го сложа-толкова беше твърд  Shocked)и Флормар. Peace


Къде ли са правени???????!!!!!!!!
Не и за белия свят. Просто не мога да си представя-твърд молив за очи.
Скъпо в България не значи качествено, как не го разбрахте млади дами!
Даже и дрехите нямат нищо общо с тези в Милано, уж еднаква марка, а!

# 22
  • Мнения: 2 414
Случва се,не може човек да е доволен от всичко. Peace

# 23
  • Мнения: 3 641
Аз съм изключително доволна от моливите на Буржоа. И моите очи са много чувствитлелни Hug

# 24
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
В една подобна тема бях чела за молива на Импала, пробвах го и вече 2-ра година не мисля да го сменям.

# 25
  • София
  • Мнения: 504
Още един глас за Буржоа(Khol & Contour ако не греша) PeaceВ началото докато му свикна обаче,беше голям смях,защото е доста мек и ставах като насинена в повечето случаи Joy

Ползвала съм и един на Karadja май беше,за вежди се водеше,обаче беше железен направо-цял ден няма мърдане Wink

# 26
  • Мнения: 10 686
И аз съм изключително доволна от молива на Буржоа Khol & Contour. Много е траен и изобщо не ми се размазва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт