Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ето, че и ние сме пред дилема. Изчетох всичко по тези теми и установих, че от тези производители ще е, но не мога да реша точно. Rolling Eyes newsm78

Моля за вашето съдействие.
Цитирай

София

Мога да изкажа мнение за латексовите на Екон - доволни сме почти 2 години.
Цитирай

София

В никакъв случай Магнифлекс - купихме за леглото на детето и след като го отворихме усетихме ужасна миризма - някаква химия, която не се отмирисва вече две седмици, матрака е на терасата, а от Фирмата отказват да направят каквото и да е. Вземи Магнифлекс е равно на вземи проблем, сега ще подавам жалба в КЗП дано да ми се реши проблема, че детето няма къде да спи, а на тези от фирмата въобще не им пука!
Цитирай

София

Аз не мога да си позволя Магнифлекс, а и честно казано, не вярвам да са чак толкова по-добри, колкото е разликата в цената. Ползвам продукти на "Екон" от 3 години и съм изключително доволна.
Цитирай

София

Аз съм за Магнифлекс. Наистина са удобни. Докато бях бременна и навсякъде ми беше криво само на Магифлекса успявах да спя.
Цитирай

Ами да, и ние май решихме да е на Екон, защото са на по-ниска цена, а на Магнифлекс до 800 лв. - 164/190 са много твърди и не знам дали ще са удобни.
Бяхме се спряли на Relano или Classic. Някой купувал ли е от тези модели?
Цитирай

Екон Peace
Цитирай

Варна

И аз съм за Екон, но тези модели, които си цитирала нищо не ми говорят. Каква е разликата?
Цитирай

Тези разновидности са на Магнифлекс, на Екон има само разлика в дебелината, твърдостта и сменяемия кялъф.
Купихме на Екдн - 18 см., средно твърд.
Цитирай

Варна

И нашия е такъв, но 16 см - със сменяем калъф. Супер е направо Smile Добър избор сте направили
Цитирай

софия

Ние сме много доволни от Магнифлекс. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.