Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 830
Добро утро!
Сигурна съм, че писах поне два поста и нито единия не си виждам  newsm78
Днес ще си направя плодов ден, че другата седмица свършвам цикъла и имам един кг свален (да не кажа, че и той не мие стабилен).
Надъхвам се да бъда по-стриктна.

Да питам: тиквата счита ли се за плод?

# 61
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Хе хе!
Добро утро момичета идвам да ви поздравя и да се похваля и на вас, че свалих първото си килце с новата диета. Много съм горда! Лек и режименИ И до скоро!  Hug Hug Hug

# 62
# 63
  • Мнения: 78
Здравейте фиданки  bouquet Елспет мерси за кафенцето Hug и  тиквата е зеленчук Confused Crazy ето едно интересно линкче -> http://www.lekar.bg/news-50/info-840/%D0%A2%D0%B8%D0%BA%D0%B2%D0 … 0%BE%D1%82%D0%BE/

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 11:28 от Valentinche

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 119
добър ден от мен  bouquet
аз днес съм на плодове,засега не съм хапнала нищо,пила съм едно кафенце,лек ден Hug

# 65
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте фиданки  bouquet
Лек и режимен ден.
Пускам ви по 1 кафенце

# 66
  • Мнения: 488
ау какво хубаво кафенце!  Hug Мерси, Анита!   bouquet
Момичета, липсвате ми, и вие, и режимът... да знаете, че ноември пак ще дойда оконателно при вас!  Hug Поне до Нова година!

# 67
  • Мнения: 589
Привет!
Сигурно сте ме забравили, ама така е като не се вясвам. На 16 септември свършвам първия цикъл. Не мога да се похваля с много добри резултати  Sad Имах два три дни прегрешения, защото кръщавахме малкия и имах гости...  Embarassed Не знам колко ще се промени резултата за следващите 4 дни, но до тук килограмите са -3. В обиколките разликата е видима. Дрешките ми стоят мааалко по-добре  Rolling Eyes Няма да се отказвам! Все по - трудно свалям, но си имам проблеми с щитовидната. Ще дам отчет и след водния ден. Успех на всички в борбата!

# 68
  • Мнения: 110
Здравейте, момичета  Hug
Как сте днес? Аз нещо се разкапвам от работа в последно време - преди надниквах по 4-5 пъти дневно как върви темата, сега по 1-2 и то набързо. Ноооо, няма да се отървете от мен така лесно (или поне още един месец)  newsm62
stani_jelkova Аз ако си стигна кг-те от 5 клас, ще си ударя д-то в тавана, но скоро няма изгледи за това, така че няма и да тренирам  smile3534
Аз съм имала диети, по време на които определено съм се чувствала потисната - не знам до режим ли е, до нещата, които се хапват ли, до това да уцелиш правилното време ли...
Ако наистина не се чувстваш добре - дай си почивка и прецени дали да продължиш или да го смениш с друг режим  Peace
anita29, Drunvala Чакам вече да почнете да се фукате с нови минусчета  Hug Как върви?
Drunvala И вие на нас ни липсвате  newsm51 - както виждате не ви оставяме на мира и отказваме да се научим как се пускат кафенца, за да наминавате и насам, като знаете, че няма кой да се справи с това smile3503
Stelxen Браво, продължавай така  smile3525, ще взема и аз да й преслушам основните принципи на тази БВД
mayy И аз не съм се научила с кафетата. Ама май ще трябва. Сега да чакаме Анита и Друнви един месец да се върнат от БВД, за да ни правят кафенцата, направо срамота  smile3503 Аз днес съм плодова, но сигурно и аз ще съм -0 гр. , ако не и + даже. Поживем - увидим, както казват Simple Smile
Дес То не че беше прегрешение мойто вчера - беше си режимно, но беше безобразна  лакомия, радвам се, че днес ми е плодов така или иначе, пак усетих лекотата, с която си бях свикнала в последно време.
Иначе аз си мисля, че на твое място бих си стартирала втория цикъл, ако правилно съм те разбрала  newsm10 А резултатът ти е страшен, браво   bouquet
Елспет Твоят един кг е като за мен 5, така че всичко е супер  smile3503 Hug
mama-eli Браво за резултата  Hug Аз повече се меря със сантиметър, защото това виждат хората, нали? Не те гледат стъпила на кантара. Така че ако се чувстваш добре - продължавай   bouquet
Много хубава вечер и весел и/или релаксиращ старт на уикенда  lovekiss

# 69
  • Мнения: 110
Лелеее, малко съм се оляла с предишния пост, така е, като пиша веднъж дневно  Blush

# 70
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро фиданки,
Минавам да ви пожелая лек ден. Hug
Я да пусна кафето.

# 71
  • Мнения: 130
Добро утро и от мен,
аз докато изучавам как се пуска кафе, Ани го поднесе - благодаря!
Валентинче, да видим дали съм схванала:

# 72
  • Мнения: 130
И какво се получи #Crazy?
Не съм се справила или не се чете?!!! Някой знае ли? newsm78

# 73
  • Мнения: 188
Добро утро!
Момичета благодаря ви за посрещането.
Аз реших нещо преди да почна този режим ще изкарам лунната понеже е пълнолуние, но това е в понеделник до тогава ще ям тиква и плодове, веднага след лунната скачам при вас! Grinning

Усмихнат и отслабващ ден на всички!

# 74
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!  Hug   bouquet
Аз още не мога да се похваля с минусчета, имам си дори плюсчета, надявам се временни... По-важното е, че сменям диетата - от днес съм на страхотната диета - този режим: http://strahotna.blog.bg/viewpost.php?id=174500
Нещо не се почувствах добре с безвъглехидратната и затова сменям. Да се надяваме, че всичко ще е ок тук. От 7-ми ноември съм пак с вас - до Нова година!  Grinning
Липсвате ми, и вие, и режима!  Hug
Хубав ден и успехи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт