Ивана бременна?

  • 3 418
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Абе възможно ли е близо 40 годишната Ивана да е бременна! Преди време един клюкарски вестник написа това на първата си страница Новината от преди 2-3 месеца

И днес в днес.бг излизат с тази сензация, като те уж са достоветен източник!

Ивана бременна в днес.бг

Апропо, преди време въпросният вестник пръв огласи и клюката, че Вена Райкова чака дете.

# 1
  • Мнения: 1 371
А честито да й е!

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И че 'кво като е на 40  Wink


..... ми честидо да и е  Simple Smile (ако е вярно инфото)

# 3
  • Мнения: 532
А честоти и жива и здрава да е,ама що се мъчи толкова да отслабва newsm78

# 4
  • Мнения: 3 423
Ако има секс с човек с нормална спермограма
и не ползват кондоми, що пък да не е възможно.

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А честоти и жива и здрава да е,ама що се мъчи толкова да отслабва newsm78
Ивана се мъчи да отслабва?! Та тя напълня толкова много...
Иначе 40 год. са чудесна възраст да станеш отново майка! Ако е вярна клюката и пожелавам леко бременеене Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7
Хаха какви сперматограми, каква неупотреба на кондоми!? Според мен е абсурд, ако е бременна това да е станало, заради невнимание. Надявам се това да е желано дете от нея, много ще я промени и визуално и всякак и към нея ще има по-голям интерес. И без тва като че ли кариерата й тръгна леко надолу, едно дете ще й се отрази ОК, само да не й казва "бабо" Wink

# 7
  • Мнения: 143
Хаха какви сперматограми, каква неупотреба на кондоми!? Според мен е абсурд, ако е бременна това да е станало, заради невнимание. Надявам се това да е желано дете от нея, много ще я промени и визуално и всякак и към нея ще има по-голям интерес. И без тва като че ли кариерата й тръгна леко надолу, едно дете ще й се отрази ОК, само да не й казва "бабо" Wink









Аууу много тъпо изказване!

# 8
  • Мнения: 1 072
Абе възможно ли е близо 40 годишната Ивана да е бременна!

Въпрос на гледна точка. Като гледам как усилено копира Bratz, може да се заключи, че е на възраст между 7 и 14 години. Рано и е да бъде майка.

Но да са живи, здрави и щастливи. Те си знаят най-добре.

# 9
  • Мнения: 674
Напълно е възможно и тя все пак е 69 година.....
Иначе от една приятелка в арт средите чувам че била тиха и кротка само пред камерите иначе била доста палава - актьори от клиповете, политици, бизнесмени - често правела цуни гуни... Laughing
Лошо няма де даже си е супер жената!!! Peace Peace

# 10
  • sofiq
  • Мнения: 18
Ако е истина това за бременността и,честито.Дъщеря и е голяма тъкмо ще помага(е не само тя). 1stroller

# 11
  • Мнения: 7
Абе възможно ли е близо 40 годишната Ивана да е бременна!

Въпрос на гледна точка. Като гледам как усилено копира Bratz, може да се заключи, че е на възраст между 7 и 14 години. Рано и е да бъде майка.

Но да са живи, здрави и щастливи. Те си знаят най-добре.

Това Брац какво е?

# 12
  • Мнения: 6 605
Хаха какви сперматограми, каква неупотреба на кондоми!? Според мен е абсурд, ако е бременна това да е станало, заради невнимание. Надявам се това да е желано дете от нея, много ще я промени и визуално и всякак и към нея ще има по-голям интерес. И без тва като че ли кариерата й тръгна леко надолу, едно дете ще й се отрази ОК, само да не й казва "бабо" Wink
Тъпо наистина!

Ако е вярно лека и безпроблемна !

# 13
  • Мнения: 2 099
Ех дано е вярно!Изглежда много готин човек.А и едно бебе дава много хъс за живот и подмладява Grinning
Лека и безаварийна бременност макар едва ли чете тука та да види пожеланията Grinning

# 14
  • Мнения: 4 435
И аз се чудя защо беше на Дюкан толкова  време и свали толкова килограми тогава. Rolling Eyes
Ако е вярно да й  честито,и всички да бъде наред. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт