Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Съседката ми е пенсионерка ,с не добро финансово състояние.Има перде на едното око и с него не вижда.Колко ли струва такава операция?Не поема ли здравната каса част от тези разходи?
Цитирай

Габрово

Съседката ми е пенсионерка ,с не добро финансово състояние.Има перде на едното око и с него не вижда.Колко ли струва такава операция?Не поема ли здравната каса част от тези разходи?

По принцип операцията се поема от касата. Пациента заплаща само стойността на лещите които се поставят. Свекърът ми се оперира, но не помня каква сума даде за лещите. Най-добре е да се консултира с очния лекар който я лекува.
Цитирай

Майка ми прави такава операция началото на годината. Едната леща беше 700 лв. + около 100 лв. капките. цената на лещата зависи от марката, модела и т.н. Има и по евтини, но и доста по-скъпи. Самата операция се поема от касата.
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226919.msg5079804;topicseen#msg5079804
Цитирай

Баща ми си оперира миналата есен едното око, а тази пролет другото. Операцията се поема от здравната каса, а се заплаща само лещата(той плати 95 евро), има и доста по-скъпи. Доктора трябва да ви консултира кавки точно да вземете, защото те освен по марки имат и други разлики(твърди, меки и т.н.) Плащат се в самата очна клиника, където ще се прави операцията.
Цитирай

Асеновград

Миналата година, на моят съпруг бабата правеше такава операция, костваше ни 850лв.
Цитирай
здравейте,

Баща ми трябва да си прави
Можете лби да ми препоръчате лекар и клиника
Благодаря много
Цитирай

здравейте,

Благодаря много
За кое населено място става въпрос?
Цитирай

здравейте,

Благодаря много

За Пловдив - очна клиника Луксор.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.