Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора
здр на всички
та въпроса ми е следния : според вас може ли да забременееш и да не почустваш никаква промяна - в смисъл  да не ти се вие свят, да не ти прилошава, болки в гърдите и корема и т.н.-обичайните неща. Или те задължително присъстват по време на бременност, или поне едно от тях??
Цитирай

Видин

Ми.....може  Tired
Цитирай

София

При всеки е индивидуално.Едни имат други нямат симптоми...
Цитирай
това,че при всеки е индивидуално-ясно спор няма че е така, и въпреки това възможно ли е да нямаш абсолютно никакви симптоми-нито 1???
всъщност питам защото както може би се досещате се опитвам да забременея, но просто вече ми омръзна да тичам през 1 седмица до аптеката за тест-може да прозвучи малко безотговорно, но мисля че всички ще се съгласите че е досадно, особено когато виждаш само отрицателен резултат
и се чудех дали ако съм бременна мога да разбера  по симптомите или може и да нямам такива??
Цитирай

При всеки е индивидуално.Едни имат други нямат симптоми...
PeaceА чакаш ли си датата на цикъла и тогава да правиш тестове,нали знаеш че по рано няма смисъл .Успех и дано скоро се похвалиш.
Цитирай

Ами аз съм чувала за много случаи,при които не е имало никакви симптоми.Поне до датата на М и момичетата са си мислели,че ще има дойде newsm78Тези случаи ме крепят всеки месец Mr. Green
Цитирай

имам една приятелка която разбра че е бременна след като си направи тест след 2 седмици закъснение и нямаше никакви симптоми до края на 2 месец.
Цитирай

София

Липсата на симптоми понякога също е симптом на бременност,когато очакваш и се надяваш.
Цитирай

Стара Загора

Аз нямах грам симптом. Направих си теста ей така за спорта...то взеха, че двете черти ме удариха по челото.
Освен тупкащото сърце под моето сърце и снимките от видеозона други признаци на бременност нямах. Във трети месец повръщах по веднъж на ден /вечер преди да си легна Mr. Green/ и като премина това до края нищо...Корема ми пролича в осмия месец...ахаха и да не разберат комшиите, че нося бебе  Mr. Green Нито имах кафява линия на корема..нито проблеми с косата, ноктите и кожата.
Цитирай

Бургас

Липсата на симптоми понякога също е симптом на бременност,когато очакваш и се надяваш.
  Peace
Цитирай
Мерси за отговорите момичета, сега май се чуствам малко по-спокойна или не-незнам точно, но поне разбрах, че за да съм сигурна трябва тест и не може да се разчита на симптомите
Хера имала си супер готина бременност, пожелавам такава на всички Smile)
Цитирай

Хера, ти си щастлива жена Peace
Цитирай

BG

Аз нямах никакви симптоми.
Цитирай

Стара Загора

Хера, ти си щастлива жена Peace
Щастлива съм да Smile
Лежането почти през цялата бременност не го отчитам въобще...тези неща се забравят веднага след като зърнеш малкото същество Wink
Цитирай

Пловдив

Да права си  Хера,през каквото и да минем  си струва.А гушнем ли малкото човече , няма по щастливи от нас.
В началото и аз нямах симптоми  и затова бях адски учудена, като видях двете чертички.Но ела да видиш във втория месец -нямаше нещо ,което да не изпитах .В онези моменти си мислех, че просто няма да издържа.Но в 5 месец се почувствах малко по-добре и си казах , че мога още няколко пъти да го изживея  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора