Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте скъпи мами,взимах ясмин около 6 месеца след което го спрях защото желанието за секс изчезна, исках да ви попитам каква е възможността да съм бременна след като приятеля ми не е свършвал в мен? а пак точно сега едва ли ние до бебче  Sad
Цитирай

близо до Витоша

исках да ви попитам каква е възможността да съм бременна след като приятеля ми не е свършвал в мен?

ми, няма такава възможност  ooooh!
Цитирай
има разбира се такава възможност, но тя е много малка, защото понякога се отделя сперма без да е получил ерекция. В смисъл и той може да не е усетил и не е задължително да е накрая. Провери, дано да си ме разбрала ясно. По темата изрично гледах научен филм наскоро.
Цитирай

В страната на мечтите.........

Какво е общото със заглавието на темата? newsm78
Цитирай

близо до Витоша

не дръж на тия неща  Cool
Цитирай

В страната на мечтите.........

не дръж на тия неща  Cool
Аха  SmileАми ок тогава  Flutter И аз си мисля,че едва ли се е получило...Но все пак има тестове и не са скъпи  Peace
Цитирай

Пловдив

има разбира се такава възможност, но тя е много малка, защото понякога се отделя сперма без да е получил ерекция. В смисъл и той може да не е усетил и не е задължително да е накрая. Провери, дано да си ме разбрала ясно. По темата изрично гледах научен филм наскоро.
Не ерекция, а еякулация. Без първото е невъзможен половият акт. Поне така си мисля  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.