Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Как флиртувате?Чакате ли мъжът да направи първата крачка?Трябва ли но някакъв начин да му покажем,че го харесваме?
Интересно ми е да чуя Вашите мнения.
Цитирай

Ами много зависи, ако съм тръгнала с нагласата да флиртувам ще показвам че ми харесва набелязания от мен тип, но ако случайно ми хареса някой бих изчакала той да поеме в свои ръце първата крачка.
Цитирай

вкъщи

Обикновенно все мъжа почва да флиртува Laughing.Аз само трябва да съм с нагласа. 35.Явно трябва да си привлекателен за да искат да флиртуват с тебе. Very Happy Very Happy
Цитирай

Stara Zagora

Зависи дали аз искам да флиртувам или искам да флиртуват с мен.
Цитирай

Горно нанадолнище

Обикновенно все мъжа почва да флиртува Laughing.Аз само трябва да съм с нагласа. 35.Явно трябва да си привлекателен за да искат да флиртуват с тебе. Very Happy Very Happy
smile3521 Сега вече разбирам защо постоянно ме свалят мъжете ... 35
Цитирай

Как флиртувате? - Различно, според обекта.
Чакате ли мъжът да направи първата крачка? - Не винаги.
Трябва ли но някакъв начин да му покажем,че го харесваме? - Да, освен ако не го харесваш и искаш само да го разиграваш за галене на собственото си его.
Цитирай

Варна

Винаги аз съм правила първата крачка. Но съм оставяла мъжът да си мисли, че той ме е свалил.
Така беше и със съпругът ми. Аз си го харесах, но той дойде при мен да се запознаем. Още при първият разговор се постарах да поиска отново да бъде в моята компания.
Цитирай

Инициативна личност съм. Не чакам някой друг, да се сети, какво искам аз. Макар, че изключения винаги има. То човек си го усеща в повечето случаи.
А как флиртувам..? И аз не знам. Ако трябва да съм откровена, отдавна не ми се е случвало Thinking.
Цитирай
ама вие не сте ли омъжени  ooooh!
Цитирай

Горно нанадолнище

smile3521 И след като съм омъжена какво ?! Флиртът строго забранен ... newsm62 Та , той съпругът ми флиртува все още с мен ...
Цитирай

В детството...

Е стига с тези флиртове де... ептем ни ушашавихте...  Whistling
Цитирай

По принцип играта се играе от двама. Аз предпочитам съвсем в началото, женската роля да е леко изтеглена назад, за да има "интрига. След това във флирта и двамата участници са равностойни партньори и му се наслаждават. Laughing

Не съм омъжена. Laughing Мога да си флиртувам на воля. Mr. Green
Цитирай

Нали за флирт говорим, не за плющене?     Whistling
Цитирай

В детството...

Нали за флирт говорим, не за плющене?     Whistling

Като те гледам как си свирукаш разбирам за какво иде реч...  ooooh! 35
Цитирай

Не си спомням след като се омъжих да съм си сложила, освен халката на пръста и чувал на главата. Rolling Eyes Флиртът не е покана за секс, а средство за повдигане на самочувствието. Разбирасе, винаги може да продължи и в посока секс, но ние омъжените не си го позволяваме  Mr. Green Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора