Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 354 отговора
Пловдив,магазин на Бершка-Тракия,уличката отстрани на ОББ,която е срещу поликлинниката.Без изход е и в края има автомивка,магазина е точно отсреща.Незнам ишлемета ли са или внос,но цените са супер прилични-панталони 20-30лв,потници 10-15,блузи 15-20,сака 20-30.Има и якета,бельо,дънки.
само за възрастни ли е? дамско или мъжко ?детско има ли?.....моля да пишете,за да не се питаме излишно   :bouquet:

Сори,само за възрастни и май само дамско беше.
Цитирай

За София -
Ходих до магазина на Брод&Ko при фабриката им в Х. Димитър.
Ще зареждат с нова стока днес или в понеделник.
По-голямата част от стоките в момента са много намалени.

Ако се идва от Подуене се завива на светофара в дясно по Черковна и веднага след моста на линиите се завива в ляво по една тясна уличка. Магазинът е в края на сградата.

Още един магазин имали и на ул.Солунска.
Аз не съм го виждала, но ще отида и ще дам повече инфо. Peace

За този магазин на Солунска, някакъв номер или ориентир?  Rolling Eyes

Не знам точен адрес.
Момичето каза,че е малко магазинче и е в частта към Славейков т.е някъде между Витошка и Славейков по Солунска.
Наканила съм се да ходя и ако успея ще я свърша тази днес! Mr. Green

Ходих по почти цялата Солунска, но не успях да го намера този магазин на Брод&Кo!? Crying or Very sad
Или просто съм го подминала.
Ако някой го знае, нека да каже!

Цитирай

За София -
Ходих до магазина на Брод&Ko при фабриката им в Х. Димитър.
Ще зареждат с нова стока днес или в понеделник.
По-голямата част от стоките в момента са много намалени.

Ако се идва от Подуене се завива на светофара в дясно по Черковна и веднага след моста на линиите се завива в ляво по една тясна уличка. Магазинът е в края на сградата.

Още един магазин имали и на ул.Солунска.
Аз не съм го виждала, но ще отида и ще дам повече инфо.

За този магазин на Солунска, някакъв номер или ориентир?  

Не знам точен адрес.
Момичето каза,че е малко магазинче и е в частта към Славейков т.е някъде между Витошка и Славейков по Солунска.
Наканила съм се да ходя и ако успея ще я свърша тази днес!  

Ходих по почти цялата Солунска, но не успях да го намера този магазин на Брод&Кo!?  
Или просто съм го подминала.
Ако някой го знае, нека да каже!

Магазинът се намира в най-горната част на Солунска, като се свие от Христо Ботев веднага отляво, пише Брод&Ко
Цитирай

Цитат
Брод & Ко още един магазин имали и на ул.Солунска.
Аз не съм го виждала, но ще отида и ще дам повече инфо.
Цитат
За този магазин на Солунска, някакъв номер или ориентир? 
Цитат
Магазинът се намира в най-горната част на Солунска, като се свие
 от Христо Ботев веднага отляво, пише Брод&Ко

Благодаря!    bouquet А, цените каквито в Х.Димитър магазина ли са?
« Последна редакция: Четв., 25 Септ. 2008, 12:09 от Муци »
Цитирай

За София -на ул. Одрин, като се движип по Стамболийски, посока Вагона, като се стигне Одрин веднага в дясно има едно магазинче със стълби -има детски, дамски и много малко мъжки - esprit, gap и други. Често правят намаления и има доста сполучливи неща Peace
Цитирай

Някой знае ли къде в България се шият на ишлеме пухените якета MONCLER?
Продават ли се някъде в България?
« Последна редакция: Четв., 25 Септ. 2008, 21:13 от Жасмин »
Цитирай

На "Esprit" -"Александровска "97,м- н Mutzi ли беше  newsm78.

Магазинът е Mizy. В София същият е Его, но в Русе има по-голям избор.
Цитирай

Не съм чела старата тема , така че ако се повтарям -извинете ме  Peace

За София:
Бебешки и детски обувки - Патриарх Евтимий 25, но не на самия булевард, а в чупката.В магазинето се продават обувки на Primigi и Pat et ripaton от 30 до 45лв.(миналия път имаше прекрасни ботушки на Примиджи за 35лв.) Имат и номера.
Точно до това магазинче е и Аутлета на Dresscode- Diesel, Indian rose,Коwalski и прочее.

За мамите-Аутлет Зара и Бершка- пада се точно на гърба на Т-маркет на ул.Коперник в кв.Гео Милев.Освен дрехи, има и евтини обувки и ботуши на Зара,Бершка и още някаква марка.Изпада и по някое Mango от време на време.
Цитирай

На ул. Братя Миладинови в близост до Женския пазар, между улиците "Балкан" и "Симеон" има много добре зареден магазин с дрехи и обувки. Голямо разнообразие на марки. Вчера харесах за мъжа ми обувки Sergio Tacchini, но за съжаление нямаше неговия номер, от 43 нагоре са, за около 60 лева. Peace
Цитирай

До болница Вита в един гараж, предимно дрехи на Картърс, има и за по-големи деца, но за бебета избора е по-голям. Улицата се казва Драговица, номера не знам, но на около 100 м. от гаража е самата болница.
Цитирай

Както пише в първия пост, когато вадите карти от Бг-мапс:
карта, свалена със screen shot и качена другаде, защото BG maps линковете работят само 24 часа
Wink
Цитирай

Посоченият магазин в Благоевград вече не е там, а се премести и той е само дрехи секънд хенд и аутлет (нищо общо с ишлеме).

Ишлемета в Благоевград за които се сещам в момента с магазини:
- Неокнит (шият за ЛаРедут) - до закрития пазар. В едно от обособените магазинчета, които са до горния вход. Тениски с къс и дълъг ръкав. Понякога и поли, рокли или клинчета. Мъжко и дамско.
 - Ню лайн - в ЗМК. Тениски, суитчери, рокли и др. от трико. Мъжко, дамско и понякога детско.
 - Милия Джо - под хотел "Езерец" , след бензиностанцията - там е и шивашкия цех и магазина. За любителите на спортно елегантния стил. Предлагат страхотни костюми, панталони, поли, ризи, тениски, палта, останали са чудесни памучни пижами. Мъжко и дамско
« Последна редакция: Пет., 26 Септ. 2008, 16:05 от ninka@ »
Цитирай

гр. Гоце Делчев - завод за обувки Пиерик. Намира се малко преди входа на града, след подстанцията, от дясно на пътя в посока Банско-Г.Д. Мъжки, дамски и детси обувки и ботуши според сезона. Естествено на заводски цени или с малки надценки.

гр. Хаджидимово - пак там шият обувките и имат фирмен магазин. Голям избор и страхотни модели и качество. Шият за Ливайс, Капаска, Примиджи. Там ще намерите последни модели обувки преди още да се появят в магазините, а старите модели са просто на смешни ценни от сорта на 15-20 лв. Уж шият за износ (Италия), но по-предприемчиви търговци от региона зареждат магазините си от там и слагат надценка до 200-300%. Мъжко, дамско, детско. Невероятни работни и туристически обувки.
Цитирай

София, Дружба - 2, на булевард "Проф. Цветан Лазаров", след параклиса, срещу Кауфланд, в комплекса павилиони, невзрачно магазинче, пише "Нови дрехи по 2, 3 и 6 лв". Няма особено голям избор, основно е дамски трикотаж, дрехите са H&M, Daxon и др. Някои неща имат дребни дефекти, повечето са читави.
Цитирай

В многобройните обувни цехчета и фабрики в гр.Пещера се шият обувки на ишлеме за износ.
« Последна редакция: Съб., 27 Септ. 2008, 15:40 от Жасмин »
Цитирай

30-44 от 354 отговора
NULL