Каква ви е походката?

  • 3 608
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Леко забързана Laughingпо често но не е манекенска Laughing

# 31
  • Мнения: 2 212
Асинхронна, а понякога и твърде напомняща за вятъра, който ме вее на невидим бял кон...не мисля, че има нещо общо обаче със сексуалната задоволеност, нито при мен, нито по принцип. Други са белезите на незадоволеността и в съседна тема се опитват да ги разпознаят  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 618
Не си я харесвам все бързам все тичам при това и прегърбена.

# 33
  • Мнения: 2 070
Разни хора са ми казвали, че ми е хубаво излъчването, но ни гък за походката. Не съм се виждала отстрани, сигурно се нося като народна песен, както се казва.
Но походката на Яна, дъщеря ми, е запомняща се, страшно уверена и намахана, сякаш света е нейн, властелинка някаква.

# 34
  • София
  • Мнения: 23 081
Непосредствено след оргазъм съм със затруднена походка  Mr. Green
Иначе ми е съвсем обикновена - няма чупки в ханша, нито фръцкане, нито поклащане  Peace

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
и аз в лек тръс - ако детето е на кеф и е послушно.
ако не - в галоп (обикновено).

# 36
  • Мнения: 35
Чета "Каква ви е проходилката?" написах Chicco и гледам за някакви оргазми иде реч,а като се зачетох то било  тема за походката.  Joy
Не мога да си определя походката,общо взето като тръгна нанякъде пешачката и много се влача,хич не обичам да бързам!
А за походката след сексуален акт,може и да има нещо вярно,човешкият мозък е сложно нещо!

# 37
  • Мнения: 183
Ходя бързо и с големи крачки. Grinning
Зависи и от обувките де. Ако са ми неудобни, придобивам хипер нестандартна походка, която определено ще затрудни учените от шотландия да разшифроват, кога е бил последния ми оргазъм Mr. Green. Не си въртя Д-то, когато ходя. Не, че не съм пробвала, ма не ми е закодирано явно.

# 38
  • Мнения: 1 128
Походката ми зависи от обувките, тоест дали са на ток или не. И от настроението ми зависи също.
Понякога са ми казвали, че е надменна, друг път все едно, че целия град е мой , най добрата ми приятелка на младини  в конкретна ситуация каза, че съм ходила все едно съм глътнала бастун(зад мен ходеше един пич по който мнооооооого си падах Crazy), но си я харесвам, моя си е.
Напоследък един приятел, колега в работата не пропуска ден без да ми каже, че се е влюбил в мен заради походката....сладур Crazy
Акробатка със света не станах, но определено тренировките са оказали влияние. А да, и брат ми, който ме изправяше до стената.
А като си помисля като малка как ходех в стил Чарли Чаплин...

# 39
  • Мнения: 1 470
Помня една приятелка от много оргазми не можеше на сутринта въобще да ходи Wink

А иначе аз съм типичен каубоец който всеки момент ще скочи върху коня си... Laughing Laughing Laughing

# 40
  • Мнения: 2 386
Ходя бързо и решително (ще ми се по-малко да ръкомахам). Висока съм над 176см и имам чупка в кръста.  Mr. Green
Хубава статия  Joy

# 41
  • Мнения: X
А дали е възможно човек да си промени походката? В симисъл аз не си харесвам моята, ходя подгърбена....имам голям бюст и майка ми все ми вика "изправи се" обаче аз каточели обратното. А като се напъча и сички ме забелязват.........усещам..ама немога да свикна! Дали ако полагам усиля ще оставя 24 годишния си навик на заден план newsm78

# 42
  • Мнения: 599
Аз като ходя си бутам колената едно в друго и леко приклякам.
Въобще не си харесвам походката, ама няма се убия сега пък.
Крачките са ми нормални и най-мразя да бързам за някъде.

# 43
  • Мнения: 4 433
аз си харесвам походката

# 44
  • Мнения: 122
Аз обикновено постоянно притичвам насам-натам, та сега се замислих, че рядко ходя...  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт