Кога се изправиха бебишорите ви?

  • 1 866
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 543
Абе работата е там, че ми се накара педиатърката, че Лорка още не се изправяла. Аз ли да се изправя вместо нея? Не ще и това е. Да съм я друскала... Ми като я поставя за друскане, краката й са във въздуха и то става подхвърляне... Няма никакъв интерес да стъпва. Трябва ли да се притеснявам?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 73
Vladi se izpravi na 6 mesetsa i na 9 prohodi.Taka che ako deteto moje i go pravi samo niama problem

# 2
  • Мнения: 152
Синът ми се изправи на 8 месеца,а проходи на 1г. и 2м.

# 3
  • Мнения: 9 814
Почвам в обратния ред.
Дъщеря ми проходи на 9 м. и 21 дни, а се изправи на 9 м. и 29 дни.

# 4
  • Мнения: 152
Не разбирам!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 744
Нямам точни спомени, но със сигурност по-късно от децата на отговорилите преди мен. Та той седна сам стабилно на 8м  Crazy Може би около 10-11м  newsm78 Проходи също доста по-късно - на 1г и 2м почти.

# 6
  • Мнения: 367
О,о,о стига с тези педиатъри какво казали,че трябвало да стане и ли  бъде!!!Децата да не са машини ,че да им казваш-яж,пий,ходи!Та всеки организъм си е сам за себе си!Защо подлудяват така майките не ми е ясно???Когато реши детето,тогава!Ама трябвало да бъде 5кг,ама сега било с 10 грама под нормата,или в твоя случай не иска да ходи и давай да с карат на майката!Ама както казваш, как да го накараш????  #2gunfire Не се ядосвай и травмираш,всички ще си дойде на мястото   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 44 017
към края на 6 месец....
като си е готова ще се изправи, не се връзвай на глупости...ме така ми се караха, че не съм го учила и на 6 месеца не можел да седи...айде сиктир Simple Smile

# 8
  • Мнения: 367
А и до колкото знам момчетата се изправят по-рано Thinking ,така че не се "стягай" Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 466
Синът ми се изправи на 9 месеца и на 11 месеца проходи. Тази педиатърка няма ли си друга работа, освен да ти създава излишни притеснения.

# 10
  • Мнения: 1 546
Изправи се сама преди седмица Wink

# 11
  • Мнения: 1 919
около 9 месеца

# 12
  • Мнения: 9 814

Дъщеря ми не можеше да се изправя хваната за неподвижна повърхност /за кошарата например/, но можеше да стой права без чужда помощ, ако я изправиш преди това.

# 13
  • Мнения: 9 973
на 9м. и нещо

# 14
  • Мнения: 518
Може да ви изглежда странно, но моето бебче още от сега няма търпение да стой права. Като я държа изправена стъпва на крачетата и иска да си стои, катери се по мен на пръсти и наистина прави крачки, сърди се като я взема на ръце в лежаща поза. Нямам наблюдения върху други бебчета и не знам дали това е нормално... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт