Бабини изцепки

  • 10 467
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Нека отново се посмеем,този път на бабите и дядовците!


Бабата на мъжа ни,търсила ни в събота вечерта по домашния и никой не й вдигнал на другия ден ми разправя как искала нещо много важно да ме пита,а аз й казвам:
-"Ами защо не изчака да ти се включи телефонният секретар и не остави стобщение,щях да ти звънна?"
И тя:
-"Ама бабе,то беше събота,той сигурно не е бил на работа"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Като бяхме на Пловдив намерих един Хари Потър и четях слетобяд на Емилиянка.
Не знам за какво е идело реч обаче по едно време чувам:
-"Емилиянче,не се казва Хари Потър а Хитър Петър!!!"
Емата повтаря:
-"Хари Потър"
А Бабето:
-"Не Хари Потър а Хитър Петър!"
При което мъжа ми се включва:
-"Хари Потър е бабе,не спори с детето!"
При което бабката скача:
-"Еййй ама,че си и ти дразниш ме,Хитър Петър се казва!!!"

# 1
  • Мнения: 1 668
 Joy rotfImao rotfImao

Паднах от смях Joy Очертава се эабавна темичка Party эапис и ще се включа по-късно и аэ Mr. Green

# 2
  • Мнения: 3 459
Хахаха  Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 42
Прясна случка от снощи   Mr. Green
Звъни телефона.Вдигам:
Аз:Ало
Баба:Кой търсите
Аз:  Rolling Eyes Бабо,ти ни търсиш!Кажи какво има!
Баба:Кажете кой търсите де!С кой да ви дам да говорите?
Аз:  #Crazy
Затворих.След секунда се обади и вече знаеше,че тя ни търси,а не ние нея  Whistling
 Joy  Joy Joy
 
Кучето ни се казва Манди,но едната баба му казва Магда,а другата го нарича ... Мигла!!!  hahaha

# 4
  • Мнения: 69
Стоя си на спирката и чакам автобуса,покрай мен минават баба и дядо,чува се звъни телефон......
Дадото-Веске,за какво ми звъниш сега #Crazy
Бабата-Не ти звъня Марине причува ти се
дядото-Е как да не звъниш виж пише Веска
бабата-Аууу Марине да-и бърка в чантата си,вади телефона,гледа го странно и се сеща,че го е набрала по грешка Laughing
Всички на спирката паднахме от смях Laughing

# 5
Втория мъж на баба ми (лека му пръст) беше уникално интересен и смешен като си пийне.Когато някой звънеше на домашния телефон и той вдига и нищо не казва ,а стои и чака някой нещо да каже.Много често и хората отсреща мълчат и се чудят кво става,дали има връзка и той все викаше:ееееееее мааа му стара,пак ми мълчат и тряска слушалката.

Веднъж толкова ми се беше ядосал за нещо че само дето пяна не му излезна от устата и се чудеше с какво да ме обиди и изведнъж ми изкрещя с голяма злоба и ярост "педераст".

Баба ми редовно като иска да викне някоя от нас жените и почва да бърка имената ,изброява всички от родата докато стигне до това което е искала да каже."Пе.....ъ ......Та..........ъ ........Ле........ъъъ.........ох ма Миче ма Joy

# 6
  • Мнения: 2 070
А, това с имената е класика, всички баби ги бъркат, при нас като сме все жени в родата на майка ми...
Но вече и аз се бъркам с моите дъщери, явно се вбабих.
Моите баби са в час още, не се сещам нищо смешно.

# 7
  • Мнения: 186
Много свежа темичка.Като се сетя нещо ще пиша.За сега ще се хиля на аванта newsm53

# 8
  • Мнения: 2 185
Ох, при нас са много  Laughing
Баба ми имаше голям мерак за мобилен телефон. Сдобихме я с такъв, след многократни инструктажи, така и не се научи да работи с него. Разбира се, телефонът седи само в къщи, да не си помислите, че го изнася навън  Naughty ... сакън в никакъв случай. Напоследък най-големият хит е в изпращането на съобщения...разбира се тя не знае , че ги изпраща, но ние редовно получаваме от запаметените шаблони съобщения- "В среща съм!", "В офиса съм!" , "В командировка съм!"   hahaha
Има още ще допълвам  Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 23 067
Имахме куче, казваше се Дони. Обаче баба ми се обръщаше към него с Дочко или Доньо  Mr. Green
След като родих, звъня на баба ми по телефона, за да й съобщя радостната новина (аз съм й единствена внучка, тя ме е отгледала). Казвам й "Честито бабо - имаш си правнучка"! От другата страна се чува "Мерси, мерси, а кой се обажда?"  Joy
Има и много други, то всеки ден нови и нови бисери, ама не ги помня Laughing

# 10
  • Мнения: 2 180
Отиваме с милия при нашите за уикенда. Ставаме сутринта и моя облича една тениска Rifle с външни шевове. А баба като видя каза: "Павче, ти съненичък ли си бил, моето момче". Той:  Shocked Тя: "Ами тениската ти наопаки".  hahaha

# 11
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855

След като родих, звъня на баба ми по телефона, за да й съобщя радостната новина (аз съм й единствена внучка, тя ме е отгледала). Казвам й "Честито бабо - имаш си правнучка"! От другата страна се чува "Мерси, мерси, а кой се обажда?"  Joy
Joy Joy Joy
И онази баба с Хитър Петър също ме разби!  hahaha

# 12
  • Мнения: 292
Вчера викам на мъжо:
-харесах един слуичар на малката
пък баба ми се обажда от задната седалка
-стига,вече с тези играчки,колко много играчки има и пак ще и купувате......

# 13
  • Мнения: 3 459
Вчера викам на мъжо:
-харесах един слуичар на малката
пък баба ми се обажда от задната седалка
-стига,вече с тези играчки,колко много играчки има и пак ще и купувате......
Joy hahaha

# 14
  • Мнения: 1 470
Преди години когато дядо ми-лека му пръст-получи първият си удар...Боли го сърцето,стяга го нещо,нашите супер притеснени викат доктор,но се намираме на вилата на Асамблеята,и линейката идва със голямо закъснение,а той пъшка ще мира...Обаче баща ми нещо усетил,че нещата не са баш такива каквито ги представя дядо...От дума на дума,та стигнали до истината още преди линейката-предишната вечер били на запой във съседа,единият хванал за дупето жената на другият,и като се подхванали... Laughing Laughing LaughingТа дядо ми се оказа не с инфаркт,а с натъртени ребра... HugА как са се извинявали пред бърза помощ не знам,защото аз ученичка може би в пети шести клас,бях заета да се моля със сълзи на господ-дядо ми да не умре... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт