Къде във Варна- 2

  • 70 298
  • 570
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Тъй де, запис  Mr. Green.

За цветя мога да похваля "Стела" - едно гаражче срещу Пикадили Чаталджа.

# 61
  • Мнения: 5 246
Препоръчайте ми добър цветарски магазин... Искам нещо стилно за 15.09... Praynig

И аз препоръчвам "Стела" не само, че правят хубави букети, но и хубаво опаковат подаръци.  Peace

# 62
  • Мнения: 3 970
Аз пък въобще не я препоръчвам Tired
За сватбата ми и показах снимка на букета които исках -получих съвсем друг с повехнали рози -които така и не платих Naughty

# 63
  • Мнения: 477
mari6a77 , Hakiba  , благодаря момичета, много ми помогнахте !  bouquet

# 64
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Трябва ми кожар, от който сте доволни - да ми скъси ръкавите на едно яке.  Praynig

# 65
  • Мнения: 17 407
НА спирка Нептун, има една сграда, там на втория етаж, май беше, фирма Тавори- шият кожени облекла. Дано са все още там!

# 66
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Трябва ми кожар, от който сте доволни - да ми скъси ръкавите на едно яке.  Praynig

На ул. Шейново от Княз Борис нагоре от дясната страна.

# 67
  • Мнения: 95
За цветя мога да похваля "Стела" - едно гаражче срещу Пикадили Чаталджа.
И аз съм много доволна от Стела  Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Къде мога да намеря раница с Ягодов сладкиш - не училищна, т.е. по-малка за плуване и въобще аксесоари с въпросната госпожица? Проверила съм в Хиполенд, книжарниците и Пикадили.

# 69
  • Мнения: 17 407
В МОЛ Варна, ама кой беше магазинът, я...- продават само раници и чанти там. Или е на етажа на КАпела, или на  книжарница Ориндж.. Изобщо не се сещам  в момента, съжалявам.

# 70
  • Мнения: 3 970
Днес гледах на пазара на Чаталджа имаше в няколко магазина -за размери немога да съм точна.
Забелязах ги понеже сина ми ме информира постоянно къде какво видял -та въпросната госпожица му е от любимките  Crazy

# 71
  • Мнения: 924
Къде във Варна мога да намеря официални детски/бебешки обувки? В неделя сме на сватба и дребните имат костюми, но не и обувки. Търся номер 21 и номер 26.
Благодаря ви  Hug

# 72
  • Мнения: 502
някой да е виждал продават ли се и къде бебешки и детски обувки Pat et RipatonPraynig

# 73
  • Мнения: 3 405
Трябва ми кожар, от който сте доволни - да ми скъси ръкавите на едно яке.  Praynig

НА спирка Нептун, има една сграда, там на втория етаж, май беше, фирма Тавори- шият кожени облекла. Дано са все още там!

Намери ли го, chockolina, и  на мен ми трябва кожар?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм ходила още, в петък ще си взема почивен ден и тогава. Но разбрах, че там само шият, не коригират вече готови облекла.

Казаха ми още за кожар в раойна на Чаталджа и за един до магазина на МНГ, евентуално утре ще имам телефони. Ще видя и този, който е написала de3demonka.

Общи условия

Активация на акаунт