МНОГОДЕТНИ МАМИ 40

  • 19 217
  • 351
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 111
Добро утро на всички в новата темичка! Hug    food010

Като един съвестен щъркел ми е много приятно да ви съобщя, че имаме нова многодетна мама- рано-рано тази сутрин  irinaradeva стана майка на Радослав- 3550 гр., 50 см.  Simple Smile Тя вече ще бъде заобиколена от трима юнаци.

Мамо Цоцоланке, когато имаш време, редактирай списъчето.  Hug Тя си промени ника и сега е *Ирина*.

# 31
  • Мнения: 11 607
Като един съвестен щъркел ми е много приятно да ви съобщя, че имаме нова многодетна мама- рано-рано тази сутрин  irinaradeva стана майка на Радослав- 3550 гр., 50 см.  Simple Smile Тя вече ще бъде заобиколена от трима юнаци.
Мамо Цоцоланке, когато имаш време, редактирай списъчето.  Hug Тя си промени ника и сега е *Ирина*.

Сладка мама със сладка новина! Честито на мама Ирина! Жив и здрав да е Радослав! Много радост на порасналото семейство!

Най-новото попълнение в нашите редици е вече записано! Нещо се притеснявам,че няма нови мами-бремелинки...........

В анкетата се радвам,че за сега 100% от гласувалите искат да се видим октомври...Моля, предложете ориентировъчни дати......

# 32
  • Мнения: 2 807

Добро утро/добър ден на всички!   bouquet

sweetkids_mama, настръхнах, когато започнах да чета за новото бебе в попълненията - помислих си, че съобщаваш за себе си  Hug
Ти как си?
А бебчо?  Heart Eyes

ЧЕСТИТО на мама Ирина за попълнението в семейството й!   bouquet  bouquet  bouquet
Нека Радослав наистина увеличи радостта в многодетното им семейство!
Много здраве, щастие, любов и разбирателство желая!  Hug


Мамо Цоци, и аз гласувах за среща, но за мен няма значение датата, по-скоро часа - ще направя всичко възможно да дойда, но... няма да се сърдите и ако не успея, нали?  Hug


Спорен и усмихнат ден на всички ви!   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 2 433
Честито ни за новото пъпълнение  на мама Ирина:bouquet:
И кой каза че няма бебета????? Hug
Снощи и мама Лу е родила третото си момченце:

"Живето (Лу) роди третото си момченце вчера - 08.09.2008 , носещо прекрасното име Ангел!
Жив и здрав да е малкия мъж, невероятно допълнение към голямата мъжка фамилия!"


копирам от нашата тема на октомврийкете. Тя си има две момченца близначета  с Яни и близначките на Тъща. И сега третото е пак момченце  bouquet Жив и здрав да е!

За датата на срещата. Мацки...аз съм склонна за началото на месеца. Че ние влизаме в рекламна кампания....
Да се оплача - нямаме вода. Бедствено положение. Само вечер по 3 часа.
Обаче лошото е че от другата седмица ако не завали - минаваме на водоноски. Което значи че детските заведения вероятно ще затворят.
Айде-  всички на поляната  Mr. Green една пИпИруда му друснете , че дано завали Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 3 111
sweetkids_mama, настръхнах, когато започнах да чета за новото бебе в попълненията - помислих си, че съобщаваш за себе си  Hug
Ти как си?
А бебчо?  Heart Eyes

Дай боже скоро да дойде и моята новина.  Peace  Когато бебето слезе надолу още в края на август, се бях наканила да изпреваря всички мамита в темата, обаче вместо това нося щъркеловите новини.  Grinning Живот и здраве, ще разчитам на Мама Цоцоланка да ви уведоми.  Hug

Иначе съм добре, бебо постоянно натиска надолу, коремът ми е станал твърд като футболна топка и понякога имам чувството, че бебчо ще изскочи или през дупето, или през пъпа.   Joy Утре съм на запис на тоновете при моята докторка. От няколко дни започнах да си говоря с бебето, да разбера кога смята да излиза.  Grinning

# 35
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТИ СИНОВЕ НА ИРИНА И ЛУ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ПРЕКРАСНИ КАТО ИМЕНАТА СИ.
(Признавам се за виновна в пристрастие към името Ангел - така се казва мъжът ми).

sweetkids_mama, стискаме палци и чакаме добри вести и от теб.
 Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 035
 newsm44Ех, че хубави новини...
   stork-boyЧестити синове на мама Лу и мама Ирина !!! Да са им живи и здрави .Много радост и късмет желая на семействата!!! smile3525

Юле, аз днес точно прочетох в пресата за проблема с водата в Севлиево и за теб си помислих .Дано скоро се намери разрешение Praynig
sweetkids_mama Flowers Four Leaf Clover
kaishka, честита придобивка ....и да ти имах проблема със салона

# 37
  • Мнения: 2 641
книгата на удхаус е Ъкридж, не е нова, но е от малкото дето не съм чела или поне непомня - като я отворя ще видя  Grinning
мишимади съжалявам че неволно повдигнах въпрос който те кара да не се чувстваш добре. но ако погледнеш положителната страна може би е добре момчетата да се отгл;еждат от мъже. в крайна сметка сигурно често го взимаш и го виждаш така че сина ти е щастлив и стеб и с татко си. то никог аспоред мен децата не печелят от раздялата на родителите, но ако така всички са по спокойни значи нещата са напечалба.
да са живи и здрави всички новопоявили се бебета !

# 38
  • Мнения: 349
Здравейте мами. От много време Ви чета, но най накрая се "престраших" да пиша. Имам две момченца на 3 и 5,6години и мноого искам трето бебче, но "хем ми се иска хем не ми стиска", макар че съм се зарекла вече този месец да започнем с опитите. Моля Ви споделете как е животът с три и повече деца. Благодаря и на всички вас и вашите деца целувки.
Извинете ме ако нещо съм объркала Embarassed, но за пръв път пиша във форума.

# 39
  • Мнения: 349
Ето нали съм нова забравих Embarassed ЧЕСТИТО на новите мами да са им здрави и много усмихнати бебчетата и много да ги радват

# 40
  • Мнения: 3 323
Много се радвам - нови новенички бебенца! Да са живи и здрави, спокойни и спящи (в началото)!

Цоц, да не е 22-ри... ама къде да идем... Пък и пари има ли? Може на полянка, особено ако е началото на месеца - по топличко да е...
Мамо Цоци, и аз гласувах за среща, но за мен няма значение датата, по-скоро часа - ще направя всичко възможно да дойда, но... няма да се сърдите и ако не успея, нали?  Hug

Ааааа  Naughty, без тия! Тоя път нема прошка!

Леле, Юле, ожалих те! Егати ужаса! И как си такава свежарка, бе, моме!? Мен ме скапват такива битовизми... Верно че и аз цял месец на вилата карах без вода, ама ... егати! Поне си знаех, че аз съм го избрала - демек по моя воля стоях там...
Веднага ще Му пиша, да не се излага повече така!
Суиткидс, последните дни на очакване са най гадни... 1 месец бях с контракции непрекъснато, тука ги побърках мамите с мойто "раждам, не раждам". Даже Цветето щеше да идва да ме обгрижва един път... Вече стискам палци да е днес, най късно утре!
Оооо, Тъщата, и за преса имаш време, а? Май требе да викаме щъркела да ти го уплътни Wink!
Анаис, извинявай, ама Миши няколко пъти спомена, че не и е приятно да обсъжда тая тема. Напълно излишно е да разсъждаваме повече по въпроса... Колкото "момчетата да ги гледат мъже" newsm78...просто ... как да ти кажа...

Момата ми е в нервна криза от няколко дни, подозирам задните кътници като първопричинни. До сега не съм ползвала нищо (освен един-два пъти панадол за предните), ама напрежението ескалира - дайте съвет преди да изтрепя народа у дома и извън него. Не ям, не спя, не дишам даже, ама пак нема угодия!
Днес, се срещнах със жената (със сладкишите)... Единия и син е на 25 години, другите двама - 6 и 7 клас... Преди няколко години, съпругът и починал при катастрофа... макар вътрешния ми глас често да ме е подвеждал, този път съм му благодарна. Замени ми кутията, даже ни почерпи с още една - но това е маловажното, не отидох с нагласата да спечеля нещо, камо ли сладкишче за 2-3 лева. Лошото е, че както бях сигурна - проблема не е у нея, просто големите вериги магазини отпред са лъскави, отзад ...( а да не казвам какви, щото и деца четат тука). Това междувпрочем съм го виждала с очите си, когато работех... Все едно, надявам се да я послушат, щото следващия път нема да има прошка...

Цветимира, добре дошла! Надявам се да те убедим по бързо от Анаис (дето само се куми)!

споделете как е животът с три и повече деца.

Прекрасен! Както каза мъдра Злато Перка - след второто бройката няма значение!

# 41
  • Мнения: 2 807
sweetkids_mama, хайде скоро и на теб да честитим мъничко човече  Heart Eyes
Още малко ти остава да се наслаждаваш на бебчо през коремчето си...  preggo

А ако знаеш само как и на мен ми се бременее...  Blush
И само като избъзикам мъжО за това - > пребледнява на секундата  Laughing

Дано раждането ти бъде бързо и безболезнено!  Hug  Hug  Hug



Честит Ангел и на мама Лу!!! bouquet  bouquet  bouquet

Нека да бъде здрав, силен и чаровен!
 Hug Hug и   party006  party006 за батковците!
 


И ние се чудихме дали Мони да се казва Ангел  Wink
Всъщност казах на съпругът ми той да реши как да се казва бебчо, след като не иска да се казва като него - той е Николай, а на мен ми се искаше бебо да е Никола  Simple Smile
Попита ме само как ще се обръщам към тях двамата така, че да знаят на кой говоря (въпреки, че с мъжът ми по-скоро използваме разни умалителни имена, обръщайки с еедин към друг) и аз като казах: "Ами на бебето - Ники, а на теб - Коле", а той - > #Shocked
Започнал той да мисли и като не се сетил веднага за име, започнал с първата буква на азбуката  Wink - сетил се за Ангел, т.к. бебето му заприличало на изписано ангелче веднага след като го видя  Heart Eyes  Laughing

Гордо, очарован от бързото решение, което сам е взел  Wink, ми се обади по телефона - решихме, че ще помислим още малко...
Най-накрая склоних (по молба на баща ми) да бъде "поне" с буквата "С", като свекър ми Славчо...   Tired
Така се спряхме на Симеон, но никога не го наричаме на цяло име - по-скоро носи буквата на мама  Blush (Мария съм)  Wink



Здравей, cvetimiraHug Hug Hug
Добре дошла и поздравления за това, че искаш трето детенце   bouquet   bouquet   bouquet
Радвам се, че най-после си се "престрашила" да пишеш в темата  Hug


Животът в пълна с деца къща е прекрасен - много радост, много усмивки, много трепетни и незбравими преживявания - от всичко по много!  Grinning
Чувството, че съм заобиколена от три човечета за мен е невероятно!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Чувствам се една от най-щастливите мами и съпруги  Blush
Желая това на всички жени по Земята!

Бързо забременяване ти желая!  Hug
 Hug Hug за батковците!



JuliS, защо така имате режим с водата?! (извинявай, че питам, но обикновено не ми/ни остава време за новините по света и у нас  Blush)
Дано скоро да завали тогава!  Praynig

# 42
  • Мнения: 3 323
(извинявай, че питам, но обикновено не ми/ни остава време за новините по света и у нас  Blush)

Тъщата, да ни светне как го праи тоя номер с пресата, форума и дзверовете, щото и на мен не ми е ясно Rolling Eyes!!!

# 43
  • Мнения: 2 807
Ааааа  Naughty, без тия! Тоя път нема прошка!
Ами аз... такова... да се презастраховам...  Blush
Ти като "пострадала" ме погна веднага  Hug

Пещеходке, при зъбоникненето Дани и Ива са се успокоявали със Солкосерил гел, Мони - само с кърмене  Wink
И да ви се похваля  - преди няколко дни пробиха и последните му две зъбчета, а малко след като забременях с него си помислих:"Лелее, още 30 зъба ме чакат"  Simple Smile - Ивето тогава беше само с 10...
Времето направо лети...


# 44
  • София
  • Мнения: 1 677
Лелеееееееее,аз докато ви поздравя за новата темичка и то до 3-та страница сте стигнали  Joy

Честито на мамите за новите сладурковци!

Сладка мама,очакваме те скоро и теб с новото попълнение  Hug

Цветимира,наистина е много приятно да си с повече деца у дома.Не се колебай!И пиши.

Джулка,и аз ви мислех тези дни.Направо е ужасно да си без вода по цял ден.Дано скоро да има по-добри новини.

Момичетата,които ще дойдат за среща,да кажат кога им е удобно ( то май не беше решено да е в София,но аз така си го измислих  Embarassed че ми е най-удобно ).Аз също много искам да ви видя.Дано да се осъществи!  Praynig

Каишка,честито ви возило!Да си го карате без аварийно!

Цоци,на мен ми хареса участието ти.И наистина изглеждаше малко смутена,но на мен ми хареса.  Hug

Галче,Пепи къде ще учи тази година?Нещо май съм пропуснала  Embarassed Не се сещам. Как е Криско?А Мати свикна ли с градината?

Маминка,винаги е много приятно да те чете човек.Кога успяваш толкова дълги постове да пишеш!?

Тъщичка,какво става с работата ти?



Общи условия

Активация на акаунт