Подсъзнанието може всичко 2

  • 76 075
  • 636
  •   1
Отговори
# 60
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Някой знае ли от къде мога да си изтегля (за четене) "Успехът и парите" на Джон Кехоу (само тя ми остана да я прачета)

 Wink наместо записче
Купих си я от Халите за 6 лв, но в нета не съм я срещала.
Е явно ще се купува  Peace

Може би за някои е смешно но четенето на подобна литература ме зарежда позитивно и не само, просто ме нахъсва ....действа някак стимулиращо  Hug

п.п.мЪжо и без такива "стимуланти" е оптимист и някои от технеките ги прилага без въобще да е чувал/чел за тях

# 61
  • Мнения: 10 686
Ина, darena, таблото с картинки, което сте си направили, е въпросната карта на ценностите, за която Шакти Гауейн твърди, че е един от най-мощните инструменти за реализиране на желания. И аз смятам да си направя табло в най-скоро време  Hug

Утвърждението не е ли все едно уж вече случило се нещо ?

Да, точно така формулирам утвържденията!  Simple Smile 
Аз ги пиша в тетрадка, защото съм убедена, че текст, написан на ръка запазва и предава по-силно вибрацията на човека, който го е писал, някак си връзката е по-силна. Така го усещам. Дори предпочитам да ги пиша с молив  Embarassed  Но предполагам, че нищо не пречи да се пишат и на компютър - на всеки, както му е удобно  Hug
По въпроса за времето - че има някакъв времеви буфер, който е различен по продължителност, има. Обаче не знам от какво се определя.  newsm78  За последното ми - наистина доста голямо желание, което се сбъдна миналата седмица буферът беше 8 месеца.  Peace
И от мен приятен ден и много сбъднати желания!   bouquet

# 62
  • Мнения: 288
. Сега чакам да ми доставят "Законът за привличането", а междувременно започнах "Разговори с Бога" /една позната ми каза, че това е най-великата книга дето е чела и направо си ме заведе да си я купя  Mr. Green/


"Разговори с Бога" я имам и е една от най-полезните книги задно с "Законът за привличането"  Hug
Добре де mijjjka , Ина, darena, pitt, elena и всички останали...  Mr. Green Hug Как ги пишете тези утвърждения?...
Аз не пиша ,а изказвам на глас или на ум утвържденията.По много пъти на ден.Почти във всеки удобен момент.Но има и дни в които въобще не утвърждавам.Казвам имам,вместо искам и в сег.време.Напр. "Напълно съм здрава.",или "супер спокойна съм"  Hug

# 63
  • Русе
  • Мнения: 11 918
И има ли ефект от тези утвърждения.
Момичета , успявате ли като си повтаряте или пишете желанията си.
Убедена съм в силата на човека, но в момерта се намирам в такава дупка, че губя контрол над всечко

# 64
  • Мнения: 10 686
И има ли ефект от тези утвърждения.
Момичета , успявате ли като си повтаряте или пишете желанията си.
Ами да, има ефект Hug Нали точно това споделяме тук  Peace
Момичета, ето един линк към филм с участието и на Луиз Хей - http://video.google.com/videoplay?docid=938971182584003862
Не знам дали ви е попадал   Simple Smile На английски е, без превод.

# 65
  • Мнения: 121
 Embarassed аз не знам английски... пак пропускам нещо важно

# 66
  • Мнения: 2 926
Момичета, пишете желанията и ги слагате на видно място или постоянно ги пишете?  newsm78
Аз много се извинявам за този въпрос, ама съм съвсем нова тук  Hug

# 67
  • Мнения: 1 652
Карамел, желанията просто се пишат или повтарят на глас или на ум или се визуализират. Прочети малко в темата. Прочети и някоя от книгите за които се говори тук и ще ти бъде по-ясно.   bouquet
Аmber, ние с теб сме от едно "семейство", освен това си от моя край. Пиши ми на лични, ако искаш.   bouquet

Ина и аз не знам английски, но затова пък утвържденията на Луиз Хей, които ни даде са много полезни.  bouquet

# 68
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Карамел`, аз си измислих няколко лесни и кратки утвърждения в сегашно време и когато имам възможност си ги повтарям на ум, като си представям мислено всичко как изглежда отстрани.
Направих си и списък с 28 желания, както обяснява в предната тема mijjjka, сгънах го и го сложих под пирамида. Отдолу на списъка написах с големи букви : " Благодаря за всичко, което имам и за всичко, което ще получа". После размислих и поставих върху списъка шишенце с  минерална вода. Нали водата има памет и се образуват чудни кристални структури под въздействието на думата " Благодаря". Все още не съм пипала водата, но си мисля, че е добре след като престои известно време върху списъка / и аз не зная колко / да бъде изпита и подменена с нова. Някой пробвал ли е вече идея подобна на моята? Ще ми бъде интересно да науча вашето мнение.

# 69
  • Мнения: 10 686
Вела, това с водата е интересна идея и мисля, че нищо не ти пречи да пробваш  Peace Обаче колко време мислиш да стои водата?  newsm78
Пиши после дали има резултат  Hug

# 70
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
И аз това се чудя, но при всяко положение поне едно денонощие. Мисля като имам време  да прегледам подробно филмите за водата. Надявам се от там да ми хрумне конкретна идея.

# 71
  • Мнения: 267
Здравейте момичета, аз съм от тези дето се опитват да се осъвършенстват в тази материя.Повече чета и рядко пиша и аз незнам защо точно.Но четейки разни книги, включително и най-често дискутираните тук, възникна и един въпрос, на който ми е трудно да си отговоря.Какво ще кажете за "никога не казвай никога"? Това малко противоречи на следваните от нас теории, а аз съм го изпивала на свой гръб.Все още съм като пате в калчишта, но твърдо вярвам, че подсъзнанието и дори съзнанието е голяма сила и се надявам скоро да постигна реални резултати. Hug

# 72
  • Мнения: 10 686
Извинявам се, udy , може би още не съм се събудила както трябва, но нещо ми убягва смисъла на въпроса ти  newsm78  "Никога не казвай никога" противоречи на какво?


Да, наистина, и аз се питам. Бяха ми интересни неговите мисли...

# 73
  • Мнения: 3 118
ivanqp може да е фъснал някъде почиващ... ама по-скоро може да е решил да не пише в темата вече...
в интерес на истината и опонентите му не се вясват
дали някой няма бан? newsm78

# 74
  • Мнения: 2 282
Поредния пример с положителното мислене, макар и не от сорта "повтаряй си, и ще стане":
С мъжа  ми много обичаме да караме ски, но през последните 4 години все нямахме възможност - от една страна, струва доста, от друга - бременност, малко дете и пр... Та тази година решихме, че задължително ще отидем на ски. Не че има някакъв допълнителен паричен източник, но започнахме да го планираме. Проверихме за ски-училищата, колко големи деца приемат, обмислихме варианта за голям апартамент с кухня и да си вземем баба да гледа децата там... Абе почти всичко. И какво се получи - фирмата изпрати колегите на екскурзия в чужбина, а туй като ние сме с малки деца, ни предложиха да инвестират същите пари в почивката ни. Освен това най-добрите ни приятели ни предложиха да отидем заедно. И не просто да отидем, а ние да караме ски, а те (тъй като не карат) да играят с малката през деня  Simple Smile Не съм си и предствяла такова стечение на обстоятелствата... но определено бях сигурна, че тази зима ще цялото семейство ще сме на ски Simple Smile

Сега се опитвам да си представя къщата, в която ще живеем. Проблема обаче е, че ми е трудно - защото искам голям двор, и по-простичка среда, а в същото време не искам децата ми да живеят на няколко километра от съучениците си, или като завали снега да не мога да стигна до града (типично за Варна)

Общи условия

Активация на акаунт