Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Мили момичета
Търсих но никъде не намерих информация кога да очаквам прокървяването след като съм изпила опаковката от 21 таблетки Регулон.
Благодаря предварително за отговорите ви.
Цитирай
На следващия ден - 22-рия
Цитирай

На следващия ден - 22-рия
Не задължително да е така. Аз обикновено прокървявам на 2-ри или 3-ти ден след спиране на контрацептива.
Цитирай
и аз обикновено прокървявам чак на 3-4 ден.
Цитирай

Здравей
Аз бях на Регулон този месец и ми дойде на 4 ден след спирането на хапчетата. По принцип трябва да ти дойде до 7 ден след спирането на Регулон.
Цитирай

Благодаря ви много за отговорите момичета, много са полезни за мен защото никъде не мога да намеря именно тази информация. Аз също пия първата опаковка и се чудех дали едно закъснение от 3 дена е нормално.
Поздрави на всички и най-добри пожелания.
Цитирай

велико търново

При мен се случваше винаги на 2-рия ден след края на хапчетата. И винаги в понеделник:)) Като по часовник:) Laughing
Цитирай

Аз докато пиех противозачатъчни ми идваше на третия ден след изпиването на опаковката.
Цитирай
Здравей,при всеки е различно...от 2-7дни след спиране на контрацептива.
Цитирай

София

Аз докато пиех противозачатъчни ми идваше на третия ден след изпиването на опаковката.
Peace

Никога не мие идвало по-късно от 3 дни след спирането им!Това,разбира се,не е правило,а просто при мен е било така,споко,ще ти дойде Peace
Цитирай

BG

Здравей,при всеки е различно...от 2-7дни след спиране на контрацептива.
Peace
Цитирай

велико търново

А има ли някой от вас който е спрял регулона? Кога ви дойде след като го спряхте? Може би е за нова тема незнам? На мен ми закъснява малко и се надявам да е бременност но може да е и от Регулона въпреки че докато го пиех бях като по часовник.
Благодаря предварително.
Цитирай

Близо до София

при мен до 3-ти ден
Цитирай

велико търново

но след като си спряла да пиеш Регулон от месец ли? Защото при мен до сега ми идваше на 2-рия ден а сега все едно са минали 3.
Цитирай

Да определено ми закъсня. Аз съм принципно с  редовен цикъл ( 27-28 дни )В случая обаче, месеца след като го спрях ми дойде чак на 33 ден. След още месец обаче всичко се възстанови и сега пак е на 28 дни.
Дано съм ти била полезна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора