opasnost pri bremeni s hcv

  • 1 539
  • 6
  •   1
Отговори
zdraveite na vsi4ki
az sa ova v tzi sait i iskam da  popitam nqkoi znaeli kakva  e opasnosta da se zabremene e ako si olen at hepatit c i skoro si zavar6il le4enieto

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
zdraveite na vsi4ki
az sa ova v tzi sait i iskam da  popitam nqkoi znaeli kakva  e opasnosta da se zabremene e ako si olen at hepatit c i skoro si zavar6il le4enieto

Опастноста е никой да не ти отговори като пишеш на маймуница.

# 2
  • Мнения: 135
Моя приятелка се разболя от хепатит през 6-тия месец от бремеността си.Лекарите съветваха за оборт,но тя запази детето и детето е живо и здраво.Но аз те съветвам ако си бременна и болна да не рискуваш и да направиш аборт.Това е лично мое мнение..

# 3
  • Мнения: 966
Едва успях да прочета какво си написала .....макар и на маймуница поне пиши както трябва.
Зависи от вида на хепатита.Ако е хепатит А едва ли има проблем,той минава и заминава.Аз също съм го изкарала.

# 4
  • Мнения: 1 950
Ако си забременяла след приключилото лечение с интерферон тогава няма проблем.
Ето ти един сайт можеш да питаш тамhttp://www.hepasist.com/, разбира се за нещо толоква важно трябва да питаш и твоите лекари Peace.
Zorri , дори и при хепатит А, който минава и заминава има опасности зависи просто кога е забременяла. Но в случая тя пита за хепатит С.

# 5
  • Мнения: 7 716
Непременно попитай на сайта, който ти е дала Цветунчо. Peace

# 6
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Мисля, че при хепатит С е като при хепатит В - при поолжение, че си завършила лечението, опасността е при самото раждане - от риска за детеродни наранявания и преминаване на вируса по кръвен път в бебето. Но това се преодолява със секцио. Непременно обаче се консултирай с лекаря, който е лекувал хепатита ти и който по време на бременността ти да следи и поведението на вируса. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт