мами на помощ

  • 1 539
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
здравейте,преди около  1;30ч синът ми беше напипал тубичката с крем ``бочко`` и беше се омазал целия включително и по устата,предполагам,че е погълнал малко,но нямаше нищо нередно в поведението му допреди 20-тина минутки - беше заспал и като тръгнах да го слагам на леглото повърна,сабуди се,но все едно нищо му няма.Кажете случвало ли ви се е подобно нещо и как реагирахте.                                                                                                          П.П Звънях на педи,но не ми вдига             Благодаря ви  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 479
И моите са хапвали крем, но не са повръщали след това... Confused. Най - добре е все пак да се свържеш с лекар. Едва ли е опасно, ако наистина е толкова малко, но се подсигури!

# 2
  • Мнения: 1 187
И моите са хапвали крем, но не са повръщали след това... Confused. Най - добре е все пак да се свържеш с лекар. Едва ли е опасно, ако наистина е толкова малко, но се подсигури!
И аз съм на това мнение.

# 3
  • Мнения: 6 712
Най-добре звънни на педиатъра ви Peace

# 4
  • Мнения: 2 131
За твое успокоение най-добре заведи детенце на лекар. Едва ли е кой знае какъв проблем, но все пак...

# 5
  • Мнения: 2 960
И моят е "хапвал"по малко крем ,НО  то зависи колко мялко е при твоете бебе.Щом обаче е повърнало детето ,трябва да се свържеш непременно с доктор!!!Бъди настоятелна на телефона на педиатъра ти,ако не го заведи на друг лекар,не чакай.

# 6
  • Мнения: 1 341
И моят е "хапвал"по малко крем ,НО  то зависи колко мялко е при твоете бебе.Щом обаче е повърнало детето ,трябва да се свържеш непременно с доктор!!!Бъди настоятелна на телефона на педиатъра ти,ако не го заведи на друг лекар,не чакай.
Подкрепям. Peace
 

# 7
  • Мнения: 9 973
а колко е голямо детето?

# 8
  • Мнения: 144
Звънях и 1-во не ми вдига;2-ро последния път ме отби,за съжаление е само тя.Детето е на 1г 3м и като се замисля 4е преди да заспи изпи 1шише с вода,би могло да е и от това,а и детенце ми изглежда добре-играе,щъка на пред на зад,яде нормално.Не знам какво да мисля

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите също са хапвали крем  Hug Може да е добре,че е повърнал-така сигурно не е останало крем в корема му  Peace

# 10
  • Мнения: 4 433
И моето е хапвало крем

# 11
  • София
  • Мнения: 43 903
Какво значи - за съжаление е само тя....
като не може да се свържеш и се притесняваш иди в някоя болница или медицински център, да прегледат детето....

Моя е ял крем, но също не  е повръщал...

# 12
  • Мнения: 1 586
И аз няколко пъти намирам Хриси целият омазан с крем,предполагам ,че и в устата му е попадало но не е повръщал,на твое място ще заведа детето в Спешна помощ веднага!Аз съм си паника но е по-добре да го види лекар. Peace

# 13
  • Мнения: 1 674
а колко е голямо детето?
/На 1г и 3 мес/.Няма страшно.Моята хубавица също си е хапвала крем

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Охооо,ние колко пъти сме яли крем.....
Повръщане не е имало след това обаче. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт