Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - IX. Серия

  • 49 101
  • 758
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 173
Изтеглих си Johnny Got His Gun , но още нямам смелост да го гледам, съдейки по коментарите.
Някой да го е гледал?

Запис Peace

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 613
Скоро не съм гледала никакъв филм, но черпя страхотни идеи от вас

# 17
  • into the blue
  • Мнения: 771
Днес гледах Picture This.Много хубаво филмче.А актьорът, който играеше Дрю... Heart Eyes Blush
Може ли линк  bouquet

# 18
  • Мнения: 776
My Sassy girl - ужасно скучен Tired, мислех да го спра още на 2-та минута, но реших да му дам шанс...и така до 15-та, когато сцената с Роуз ми дойде в повече Mr. Green

Маmma Mia - средна хубост, не съм почитател на музикалните филми, но заради песните на Аbba му прощавам някои недомислени моменти на финала Peace

Понеже обсъждахте в предишната тема филмите на братята Коен, искам да попитам какъв е смисълът Blush на оскаровия No country for old men, защото аз лично нищо не разбрах ooooh! от този филм. За мен един филм трябва да носи някакво послание, да има смисъл, зрителят да открие някаква поука за себе си. Или ако няма смисъл, то поне да забавлява. И двете неща ми липсваха в този филм, а все пак взе престижната статуетка, та ми е интересно да чуя вашите мнения за идеята му  bouquet

# 19
  • Мнения: 7 091
Пу, тук съм  Grinning
Гледах Х-файловете, много много тъп, въпреки, че съм голяма фенка на сериала  Tired

Сериозно?! Тъкмо се бях навила да го гледам. Sad

# 20
  • Мнения: 1 107
Ох, в предната тема обсъждахте "All the King's Men" - за мен филмът беше по-скоро посредствен, но по-скоро като замисъл. Актьорската игра е друга тема....Честно казано го гледах заради Джъд Лоу Embarassed

Много противоречиви са коментарите за Mamma Mia- аз се надявах да е хубав, развлекателен филм ...дано поне на мен да ми хареса

# 21
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
За съжаление и аз бях разочарована от Досиетата Х,въпреки че харесвам сериала!Предупредиха ме че не струва,но аз все пак държах да го изгледам,но уви,оказаха се прави! Weary

# 22
  • София
  • Мнения: 3 879
момичета, изгледах другият филм на Isabel Coixet - The secret life of words, от платения каталог на Арена.

много, много ми хареса...и днес същите вълни от емоции...прекрасен филм, силен, разтърсващ...играта на Сара Поли /същата актриса от My life without me/ и на един от любимците ми Тим Робинсън...сценария, как е поднесена историята. пак няма да заспя и ще се въртя часове в леглото.
кажете, само аз ли съм такава откачалка като ме докосне така дълбоко филм или книга и после няколко часа мислите ми все около това се въртят?

# 23
  • Мнения: 1 992
Не си само ти, с дни съм била под влиянието на даден филм.

# 24
# 25
  • Мнения: 7 091
момичета, изгледах другият филм на Isabel Coixet - The secret life of words, от платения каталог на Арена.

много, много ми хареса...и днес същите вълни от емоции...прекрасен филм, силен, разтърсващ...играта на Сара Поли /същата актриса от My life without me/ и на един от любимците ми Тим Робинсън...сценария, как е поднесена историята. пак няма да заспя и ще се въртя часове в леглото.
кажете, само аз ли съм такава откачалка като ме докосне така дълбоко филм или книга и после няколко часа мислите ми все около това се въртят?

Аз бях коментирала преди доста време и на мен много ми хареса, дълго мислих за този филм.  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 3 879
Момичета, фокусирайте се върху филмите, музиката оставете за друга тема. Simple Smile
И все пак "Амадеус" е филм, тясно свързан с музиката. Peace

не. не мисля, че има такава връзка. аз също не харесвам Моцарт. нямам нищо против пича, просто тази музика наистина е далеч от мен.
в предната тема Tandoori беше впечатлена от биографичния филм за Боб Дилън, без да му е почитателка. запомнила съм го, защото си отбелязах да го гледам, въпреки че аз също не си падам по Дилън.
преди време Walk The Line за живота на певеца Джони Кеш ме зашемети и си тръгнах от киното почти влюбена в кънтри музиката. е, не ме държа дълго (за музиката, имам предвид)...просто искам да кажа, че филма е смесица от изкуството най-вече на режисьора, сценариста, монтажиста, актьорите и куп друг състав...и след това на музиката, която пресъздава.

сигурно ако Милош Форман направи филм за Азис ще се получи шедьовър. Stop Wink
шегувам се, сега да не помислиш, че сравнявам Моцарт с Азис Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 879
момичета, изгледах другият филм на Isabel Coixet - The secret life of words, от платения каталог на Арена.

много, много ми хареса...и днес същите вълни от емоции...прекрасен филм, силен, разтърсващ...играта на Сара Поли /същата актриса от My life without me/ и на един от любимците ми Тим Робинсън...сценария, как е поднесена историята. пак няма да заспя и ще се въртя часове в леглото.
кажете, само аз ли съм такава откачалка като ме докосне така дълбоко филм или книга и после няколко часа мислите ми все около това се въртят?

Аз бях коментирала преди доста време и на мен много ми хареса, дълго мислих за този филм.  Peace

съжалявам, не съм прочела. вероятно и много пъти съм повтаряла препоръчани от вас филми.

Tandoori, а успя ли да изгледаш и други филми на Isabel Coixet?
като видях в imdb, че не са малко, а аз чак сега я откривам Embarassed

# 28
  • Мнения: 3 988
И все пак "Амадеус" е филм, тясно свързан с музиката. Peace

не. не мисля, че има такава връзка.

Един филм винаги има връзка с музиката, нищо че ние често не й отдаваме нужното значение.  Wink

преди време Walk The Line за живота на певеца Джони Кеш ме зашемети и си тръгнах от киното почти влюбена в кънтри музиката. е, не ме държа дълго (за музиката, имам предвид)...просто искам да кажа, че филма е смесица от изкуството най-вече на режисьора, сценариста, монтажиста, актьорите и куп друг състав...и след това на музиката, която пресъздава.

А това все едно аз съм го писала!  Peace

Убедена съм, че трябва да забърша и филма за Боб Дилън. Явно няма да ми се размине.  Crazy

# 29
  • Мнения: 7 091
съжалявам, не съм прочела. вероятно и много пъти съм повтаряла препоръчани от вас филми.
Tandoori, а успя ли да изгледаш и други филми на Isabel Coixet?
като видях в imdb, че не са малко, а аз чак сега я откривам Embarassed

Всеки открива филмите за себе си по различно време и в това няма нищо лошо, защото така едни си припомнят филми, които са забравили, други сега ги откриват Simple Smile
Не съм гледала другите и филми за съжаление.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт