Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - IX. Серия

  • 49 100
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 401
Deception - много ми хареса.
За Амадеус - товя е моя No 1, за всички времена, ама да не спамя и аз..

# 31
  • Toronto
  • Мнения: 683
Един филм винаги има връзка с музиката, нищо че ние често не й отдаваме нужното значение.  Wink
Абсолютно съм съгласна с теб тук! Hug Понякога гледам някой филм повече заради музиката в него, отколкото заради нещо друго... хмммм, да кажем "Брилянтин". А "Амадеус" (тъй като аз, за разлика от повечето, както се оказва, съм ОГРОМНА почитателка на Моцарт) е просто шедьовър във всяко отношение и завинаги ще остане в първата десетка на моите любими филми.
Между другото, като гледахте My Life without me, не ви ли направи някакво впечатление старото италианско парче, което пускаха - Senza fine? За мен беше допълнителен бонус към този хубав филм  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 186
Между другото, като гледахте My Life without me, не ви ли направи някакво впечатление старото италианско парче, което пускаха - Senza fine? За мен беше допълнителен бонус към този хубав филм  Simple Smile

Не е по темата, но ето Senza fine - Gino Paoli http://www.youtube.com/watch?v=RwCf8pivoTg&feature=related , ако някой иска да послуша.

# 33
  • Мнения: 3 988
The Life Before Her Eyes (2007) не ми хареса. Много хубава идея, но за жалост зле пресъздадена. Доста добре подбрана музика, което обаче не стига...

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 04:04 от cubbit

# 34
  • София
  • Мнения: 3 879
Един филм винаги има връзка с музиката, нищо че ние често не й отдаваме нужното значение.  Wink
Между другото, като гледахте My Life without me, не ви ли направи някакво впечатление старото италианско парче, което пускаха - Senza fine? За мен беше допълнителен бонус към този хубав филм  Simple Smile

tuparowa, направи ми, разбира се. страхотна музика в целия филм, както и в другият, който гледах снощи The secret life of words.
аз може би горе не се изразих правилно или от едно мое изречение извадихте грешна представа, което е нормално, аз снощи бях като ударена от самолет след филма. в никакъв случай обаче не съм имала предвид, че музиката във филма е незначително нещо. а просто, че е недостатъчно и обратно, може да му придаде още по-голяма сила и влияние, като например...сега се сещам за "Гладиатор" или пък музиката на любимия ми Е.Мориконе в "Имало едно време в Америка"...само да спомена името на филма и ми зазвучава в главата...


cubbit, The Life Before Her Eyes - зле пресъздадена имаш предвид, че някак не става съвсем ясно точно какво става ли? или по принцип?
помня преди време гледах един филм подобен като идея на този "Дони Дарко" и накрая пак седях леко тъпо пред телевизора, превъртях на уммоментите и казвах "чакай, чакай, какво стана тук"...тогава сякаш беше по-ясно. може би това имаш предвид под кофти пресъздаване? а може би просто не ти е харесал и точка. ама, че дисекция ти направих и аз Embarassed Laughing

# 35
  • Мнения: 294
Снощи гледах "Meet Bill" - малко особено филмче. На мен много ми хареса. Да не говорим, че в саундтрака на филма е една от любимите ми песни на Royksopp - What else is there.
Участват -

а също и

# 36
  • София
  • Мнения: 5 828
Пу, тук съм  Grinning
Гледах Х-файловете, много много тъп, въпреки, че съм голяма фенка на сериала  Tired

Сериозно?! Тъкмо се бях навила да го гледам. Sad

Ами няма нищо общо с духа на сериала, няма и помен от извънземните, вирусите, конспирациите, разните страшни феномени от досиетата на Мълдър  Tired
По-скоро си е обикновен крими-трилър, а Мълдър и Скъли се държат като уморена двойка, женени от 20 години.
Но все пак си струва даже само да чуеш култовата музика, с която започва и да се върнеш години назад  Crazy

# 37
  • Мнения: 294
Пу, тук съм  Grinning
Гледах Х-файловете, много много тъп, въпреки, че съм голяма фенка на сериала  Tired

Сериозно?! Тъкмо се бях навила да го гледам. Sad

Ами няма нищо общо с духа на сериала, няма и помен от извънземните, вирусите, конспирациите, разните страшни феномени от досиетата на Мълдър  Tired
По-скоро си е обикновен крими-трилър, а Мълдър и Скъли се държат като уморена двойка, женени от 20 години.
Но все пак си струва даже само да чуеш култовата музика, с която започва и да се върнеш години назад  Crazy

И на мен не ми хареса. Криминален точно - нищо общо със сериала като тематика.

# 38
  • Мнения: 2 241
Mamma mia мога да препоръчам да гледате, ако сте в мрачно настроение, филмът има страхотна разведряваща атмосфера, иначе е тъповат, разбира се. Актьорският състав е умопомрачителен, дори само по тази причина си струва да се види. Crazy (но все пак, ако е възможно, не водете мъжете си)

Цялото кралско воинство го гледах заради романа, защото ми е в топ 10 на любимите, но от тази прекрасна книга се е получил скучноват филм. Джъд Лоу малко безличен, но на Шон Пен тази роля просто му лепна. Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 879

Цялото кралско войнство

Шон Пен?
хм, този филм съм пропуснала, дори само заради него трябва да го гледам.

# 40
  • Мнения: 4 370
И аз се записвам да следя темата.

# 41
  • Мнения: 1 875
Aurora, с кои точно субтитри гледа My life without me? Всичките се разминават при мен Rolling Eyes

Гледах Frequency (2000) - глупост на квадрат Confused

# 42
  • София
  • Мнения: 3 879
Aurora, с кои точно субтитри гледа My life without me? Всичките се разминават при мен Rolling Eyes


в интерес на истината аз успях да го гледам точно с тези от замундата, като измъчих мъжа ми да им оправи тайминга така че да няма разминавки. по-късно, когато четях коментарите в замунда за филма ми направи впечатление, че там са написали, че е най-добре да се изтеглят субтитри от http://subs.unacs.bg/ или от http://DMCA-removal-from-Google/ беше, има ги и в двете, но не помня от кой цитираха, че били ок newsm78
опитай и от двата да ги изтеглиш, ако искаш Wink

# 43
  • Мнения: 596
"Амадеус" на М. Форман - един от шедьоврите в киното!!!  Grinning

# 44
  • Мнения: 1 875
Пфуу, по закона на гадостта - последните възможни субтитри паснаха, засядам сега Whistling

Общи условия

Активация на акаунт