"Ах каква мечта, МАРТ ще стават ЧУДЕСА"

  • 13 019
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 755
Здравейте!  Hug
От бебешката козметика аз съм доволна от Бюбхен.  Peace Дори дерматоложката, при която водих сина ми я препоръча. От Мустелата съм чувала бебета да правят алергия, а за Бюбхен досега лошо нещо не съм чувала. Пък е и по-евтин  Simple Smile
За срещите и аз се чудех мамите с 2 деца водят ли по-големите. Защото аз ако го взема, няма да мога да ви видя изобщо Laughing
Зелено човече, успех в търсенето на работа на мъжа ти!  Peace Какво е неговото мнение за прословутия експеримент в ЦЕрН ми е любопитно? Дано оцелеем Praynig
На мен ми беше много смешно и дразнещо понякога това с предлагането на храна от колегите  Crazy

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добър ден и от мен. Моите мъже днес ме оставиха да си поспя и аз се възползвах от това с двете ръце. Няма да слагам картинки - но то е ясно. За всички по едно кафе и сок. Аз ще бързам да се гримирам и да отивам да си видя бебока, че вече не ме свърта на едно място, а и от вчера нещо пак много ме боли корема (на същото място където предният път като ходих до болницата), та си мисля дали не е пак дебелото черво. Слетобед ще се включа да кажа какво е станало. Чао засега от мен

# 47
  • София
  • Мнения: 659
 Ето ме и мен, още едно ново попълнение в мартенските редици. Терминът ми е на 18 март. Имам си и едно голямо мъжле на 3 годинки, което отскоро ходи на детска градина и поради тази причина имам малко повече свободно време от преди.
 Аз все още не се мажа с нищо, че в тези жеги не понасям обикновен лосион за тяло, камо ли нещо по-мазно. Предишната ми бременност се мазах с бебешко олио и до края на бременността не се нацепих. Чак след операцията получих малко стрии , но много ниско долу на корема и не се виждат. По гърдите получих стрии още като ученичка и за тях не съм се притеснявала.
 Понеже в предната тема обсъждахте боядисването и кичурите да кажа и моето мнение по въпроса. Боята прониква през кожата на главата, а не през косата, тъй че тези, които си правят кичури не би следвало да се притесняват. Аз лично не бих се боядисвала с амонячна боя докато съм бременна, но познавам много мами, които са го правили през цялата си бременност без това да се е отразила на бебчетата им. Всеки сам си взима решение.
 Аз съм на преглед чак на 24 септември и съм много нетърпелива, защото ми се наложи да пия антибиотици и въпреки, че ми ги е назначила гинеколожката, все си се притеснявам.
 Стига толкоз съм писала, че стана дългичко, а и да остане и друго за споделяне за по-нататък.

# 48
  • Мнения: 107
Ето ме и мен! Чакна 3-та страница,но времето се оправи и сме по разходки!  Слънце темата е супер!!!
Катерина78-що ме няма в списъка,а? Naughty
Добре дошли на новите мами-радвам се, че се множим!
За срещата-дали ще е в петък или събота ми е все едно! Кой ще я организира?
Толкова от мен до после!

П.С. И вторият епизод на Хванати в изневяра ли е нагласен!? Отивам да чета в клюкарника!

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 11:28 от red_girl8602

# 49
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
За риба не ми говорете, така ми се хапва, ама четох че не може.
Защо? Аз от месото в момента само риба мога да ям  Sick

# 50
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен Simple Smile
veroniki добре дошла, пожелавам лека и безпроблемна бременност   bouquet Радвам се че се увеличаваме мамите и дано  Praynig само приятни преживявания да споделяме.
 
slancetoo стискам палци всичко да е ОК на прегледа, и бързо да ти мине неразположението в коремчето. А ще те чакаме с нетърпение да разкажеш за радостната среща.

Elg
аз пък знам че е добре да се яде риба през бременността, дори и мазничка като сьомгата защото снабдявала организма с някакви си там полезни мазнини. Ама ще чакам да кажеш какво ти е отговорил док по този въпрос защото аз също обичам да си хапвам рибка /е не я готвя аз че ми мирише  Sick/

Хайде приятен ден на всички

# 51
  • Мнения: 151
Добър ден и от мен:)
Как сте мамчета? Чувала съм ,че дясната гърда се развивала по-бързо от лявата.Възможно ли за това да имам стрии само на нея?Ако това е истина,то съдя че скоро ще ми се появят и на лявата.
Тези които са раждали и са минали по този път- нека споделят!
За срещата в Пловдив-кой ще се наеме да я организира???????Има ли желаещи?
И пак питам-от новите попълнения има ли Пловдивчанки!Която иска нека ми прати на ЛС скайпе името си.  bouquet
Лек ден....

# 52
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас и добре дошла на   новата мама, малкия ти мъж е голям сладур, да ти е жив и здрав и да е един послушен батко
Хайде хубав ден на всички

# 53
  • София
  • Мнения: 659
 Благодаря за топлото посрещане  Embarassed
 Моята докторка ми каза да ям риба веднъж-два пъти седмично. Не е хубаво да се яде пушена риба, доколкото си спомням от предната ми бременност, а също и морски дарове и пушени и сушени меса (не че не ям пастърма като невидяла от един месец насам де). Когато месото е минало термична обработка няма проблем.
 Що се отнася до гърдите принципно на всички жени едната им е по-голяма от другата. То това правило важи за цялото тяло дясната и лявата половина не са абсолютно еднакви. На мен в момента лявата гърда ми е по-големичка.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 755
veroniki, добре дошла и от мен!  Simple Smile
Риба аз не обичам и съответно почти не ям  Blush

# 55
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Определено суровите меса и алангле не са препоръчителни. Също така и кремове със сурови яйца. Синьо сирене също.
Обаче мисля, че едно от най-полезните неща е риба на скара с препечена коричка и сока от един лимон - май само с това преживявам в момента, да е жива и здрава пъстървата иначе съм загубена. ооооо и гарнитура домати ...  Joy

# 56
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!
Желая ви весел и усмихнат ден!
Слънце, стискаме палци и чакаме резултат. Видях снимките, благодаря за паролата! Има снимка на среща в Бургас и ти си там! Така съжалявам, че още не се бях вписала. Надявам се на следваща среща!
Зелено човече, от сърце ви желая много късмет. Нещата ще се наредят, защото Бог има грижа за детето и за вас!
Добре дошли на новите мами!

# 57
  • Мнения: 3 621
Мда и на мене ми казаха, че пържена и печена риба мога да си хапвам, а да избягвам консервираната, пушена и т.нат. , всякакви морски дарове, като ми наблегнаха особено на мидите.
А много скоро в един филм , май беше по Дисковъри един доктор каза, че всяка храна е полезна в умерени количества, така че хапвайте си каквото ви се прияде, без да прекалявате  Laughing

dimginjan дано другия път се включиш в срещичката, а тя Слънцето си е на половина и от нашия отбор, нали е бургазлийка

# 58
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен.
veroniki, добре дошла Simple Smile
За рибата, сигурно е много полезно да се яде, но ми прилошава само като си помисля, камо ли като ми замирише. А по принцип много обичам. И в тази връзка, четох че не било препоръчително да се яде дроб и това много ме изненадва защото винаги съм смятала, че е полезен за хемоглобина. Не че имам намерение да се съобразявам с всички тези препоръки, даже вече почвам да им се дразня. Пък и напоследък основно боклуци от Макдоналдс ми се ядат Tired.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте мамчета  Hug
Фивър извинявай  Embarassed Нещо ми се е набило твоето име в главата.
Ето го актуалния списък, за среща в събота, 20.09, 10:30 часа . Кажете си мнението - пред ТЦ Гранд или в Скалата?
1. The_light_2008
2. Катерина78
3. Тai
4. simeonka
5. juffy9
6. red_girl8602

Тай, Симеонка, Джъфи, вие сте? Не съм от най-добрите организатори, но ако никой друг няма желание, пращайте телефоните си на мен. Скайп нямам, само ICQ. Вкъщи обаче поне до октомври не се очертава да имам нет, така че само по телефона ще има връзка с мен.

Общи условия

Активация на акаунт