Слави Трифонов Ви кани на сватба...

  • 5 878
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
А аз мислех, че Славчо ще се ожени за тази, която ние гласуваме.
Отчайващ рейтинг, отчаяни мерки.


После разбрах за какво ще е новата боза и окончателно загубих интерес.  Rolling Eyes

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 19
Снощи в предаването Градски легенди госта беше някакъв гадател и водещата го пита-Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 16:41 от Яника

# 47
  • Мнения: 3 988
Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

И какво общо има едното с другото?!  newsm78 Импотентните хора да не би да нямат право да се женят? Осиновяването да не би да е криминално престъпление? Или пък асистираните методи за забременяване с донорска сперма?

Риторични са ми въпросите, не ми отговаряй...

# 48
  • София
  • Мнения: 1 320
Снощи в предаването Градски легенди госта беше някакъв гадател и водещата го пита-Ще се ожени ли скоро Слави Трифонов и той каза че :много трудно,много трудно и се подсмихна.Дали нямаше в предвид слуховете , че е инпотентен?

 Joy И това какво общо има със сватбата на Слави?


А аз мислех, че Славчо ще се ожени за тази, която ние гласуваме.
......

Ако промени регламента и стане така, моля гласувайте за мен!  Whistling

# 49
  • Мнения: 2 229
Ау нямам нищо против да ми платят за една пищна сватба, ама Славчо и бенда да ми свирят - аПсурТ! Crazy Ако може без тая част, бих си помислила.. Whistling
То ако можеше и без да снимат щеше да е чудно. Само да я платят  Joy

Ааа да снима може колкото си иска, само да не ми пее. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт