Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 221 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Русе

Другарчета, помагайте - купихме си такава, обаче  незнаем колко вода да сложим?
Пише, че капацитета на контейнера е 20 литра, ама толкова ли трябва, 20 литра ли?  Embarassed Embarassed

Моля някой да каже нещо, че е голямаа мръсотия и трябва да изчистим преди 20 часа
Цитирай

София

Трябва да има знак за максимума вода...над него не трябва да има вода, но може да бъде и по-малко......
Цитирай

Има отбелязано -минимум и максимум,м/у двете черти  Peace
Цитирай

Как 20 литра Shocked?!?! Не ми се верва да е толкова Rolling Eyes
Ако не е отбелязано на контейнера за вода, то из книжката за експлоатация?...сайта на марката..? Няма начин да не пише никъде...а ти дори не споменаваш каква марка е...от де да знаем как да те посъветваме Wink
Цитирай

Аз имам перяща с воден филтър и слагам при чистене 2 л.вода.Никъде няма черти за максимум и минимум. Така пишеше в упътването.
Цитирай

20 л звучи абсурдно,ти няма да можеш да я движиш с толкова вода  Shocked
Цитирай

София

С 20 л. освен да се повреди....друго едва ли ще стане. Вероятно има отбелязан максимум и минимум за нивото на водата, която трябва да се налее. При моята има, а е от по-куците марки. Не вярвам някой да направи прахосмукачка с воден филтър без да обозначи до къде трябва да се налее вода...
Цитирай

Бургас

ами моята е на Цептер и се слага 1,5литра вода,имам си и чертичка отпред на самия контейнер до къде да е максимално.
Цитирай

Стара Загора

Моята е Зелмер,има си мерителна чаша и обозначителна черта за количеството на контейнера-половин литър вода.
Цитирай

София

На моята си има минимум и максимум.Ако не в упътването трябва да си пише!
Цитирай

Добрич

И моята е Зелмер. Работи с 600 мл максимум. Има указание и на контейнера за максималното ниво на водата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.