Страхове

  • 1 038
  • 10
  •   1
Отговори
А какви страхове имат децата ви? Фобии? Моята има онсектофобия и като види насекомо откача. Съветвали сме се с лекар,явно е нормално. Мен ме е страх от височини,но тя не го споделя. Иначе като малка от тъмното не се е плашила..

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Дияна до скоро имаше страх от мравки (основно). Направо фобия си беше. Сега вече не я е страх, даже искаше да й купя ферма за мравки Simple Smile
Преодоля и бебешкият страх от тъмното.
Страх я е от светкавици и дъжд. От дъжда, защото 2005та бяхме за 4 дена в отцепеният район (Костенец), по време на наводненията. След това пък успяхме да затънем с едно такси в Красна Поляна, пак по време на наводнение.

# 2
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
доскоро то паяци/съмнява ме че от спайдърмен/,но вчера се похвали че убил един и мисля,че ще премине страха!

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Баткото не го е страх от нищо,
не си спомням да се е страхувал от нещо и като малък.
Но,малката ...аман  ooooh! ,де що мине:мравка ,муха,бръмбар,тоя-оня,
все си мисли ,че са дошли нея да изядът. Laughing


# 4
  • Мнения: 320
А какви страхове имат децата ви? Фобии? Моята има онсектофобия и като види насекомо откача. Съветвали сме се с лекар,явно е нормално. Мен ме е страх от височини,но тя не го споделя. Иначе като малка от тъмното не се е плашила..
И моята дъщеря има инсектофобия. Wink

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 10:04 от mama julka

# 5
# 6
  • Мнения: 320
Опа! EmbarassedАз го копирах от твоя отговор и не го прочетох преди да го публикувам... ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 960
Дъщиря ми се страхува от силни гръмотевици,като беше мъничка пък от паяци.Синът ми е още малък и не знае що е страх Simple Smileвсе гони да трепе де пчели де оси ooooh!

# 8
  • Мнения: 620
Абсолютно от нищо! Като по-малка от тъмното, но не беше чак фобия, и вече отмина. От време на време се прави, че я е страх от насекоми, но това е поза, колкото да прилича на другите момичета. Хич не я е страх, обожава кримки и всякакви ужасии. Това лято любимата й игра беше - на "местопрестъплението" с едно съседско момче - по цели дни обикаляха с колелета да търят "следи", а като се приберат - подреждаха папки с наказателни "дела" Laughing

Малкия, разбира се, все още не го е страх от нищо.

# 9
  • Мнения: 118
Спокойно, някой страхове изчезват,други остават,нови се появяват.

# 10
  • Мнения: 580
Дъщеря ми (10г) до скоро не я беше страх от абсолютно нищо, сега изпада в паника като види паяк  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт