Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравеите момичета, сно6ти ми се наложи да кърмя с 38 температура, и много се притеснявам дали е станало не6то ло6о. Вие кърмили ли сте с температура? За6то е вредно за бебето? Спомням си че в родилното отделение на втория ден имах температура, и не ми дадоха да кърмя бебето 6 часа докато подеиства инжекцията. Сно6ти взех и 2 парацетамола през 2 часа, като бебе сука около 40 минути след парвия и около 2 часа след втория, това да не би да му е до6ло в много? Знам че кърмачки могат да взимат само парацетамол, затова се осмелих да пия...Моля ви кажете ми. И какво правите с пристрастените ви кърмачета когато имате температура, а те не искат да пият от 6и6е, а трябва да ги приспивате вечер, и никои друг освен вас може да го направи.

Цитирай

До хладилника, който обичам

Не е вредно да се кърми с температура. Може да ти е по-трудно, като се чувстваш отпаднала и ти е зле, но на кърмата нищо й няма. Може да искаш да внимаваш дали се оводняваш адекватно.
Можеш да пиеш парацетамол и ибупруфен (да ги редуваш), но най-добре се чуй с личния си лекар.
Но специално що се отнася до кърменето - няма проблем.
Цитирай

Аз имах мастит преди 1-2 седмици и взигнах 39 градуса. Не съм спирала да кърмя. Пих 2 парачетамола и 1 ибупрофен. Знам, че може до 3 парацетамола на ден през 8 часа. При мен проблема беше през деня, и добре че бебка спа почти целия ден, че аз иначе не можех да я вдигна - така ме болеше всичко Shocked Shocked
Да се оправиш бързо Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.