Отказва да яде попарата сутрин!

  • 1 730
  • 25
  •   1
Отговори
Кажете каква др.закуска мога да давам?Дъщеря ми отказва да яде попара  сутрин!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Зависи на колко месеца е. Нищо не си споменала за възрастта й.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
9-10м. е детенцето.
Можеш да му даваш и овесени ядки, кус-кус.
Моят син като цяло не е обичал никога попарата.

# 3
  • Мнения: 781
Сина ми също не е любител на попарата, преди няколко дни като започнах да му я давам отказваше моментално, седмица след това я приема, но не с особен интерес Whistling
Давам за закуска: овесени ядки с пасиран банан и круша, тях ги обожава и аз смятам даже, че това е по-добрата алтернатива на попарата. Давам също йогурт с плодове, плодове с извара от тези дуо-пюретата на Хипп или Бебевита, които също много обича, АМ с бисквитки и пасиран пресен плод, наскоро въведох глутена и давам зърнена каша ( 2 пъти в седмицата) на Нестле "8 зърнени култури" пак с пасиран пресен плод.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
На тази възраст закуската спокойно може да се бъде АМ.

Ето някои стари теми по въпроса ти:
Hе иска попара
Дайте идеи за заместител на попарата
Кажете ми,моля ви , алтернатива на попарата като закуска
Има и още.  Peace

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моята дъщеря отначало също неискаше да яде попара,но после много я хареса.
Можеш да даваш кус-кус,АМ с бисквити

# 6
  • Мнения: 4 000
При нас попарата е второ ядене в 10 ч, като първото, по-рано сутринта е АМ. Понеже също не я харесваме много, започнах да редувам с АМ. Оказа се, че и него не го иска особено и яде около 100- 120, т.е излиза, че детето ми май просто не е гладно по това време на деня newsm78.

Може и с твоето да е така Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
В 10ч. защо не му предлагаш плод.
Моят син до годинката беше почти изцяло на АМ...имаше две яденета от суров плод /основно банан/ и това беше.

# 8
  • Мнения: 1 763
Моят син също не обича попара. На закуска в 7 и после в 10 давам АМ. Между двете хранения към 9 и нещо обикновено давам плод.

# 9
  • Мнения: 630
Моята дъщеря прояде попара чак сега -на 2,2г. Дотогава си закусваше сутрин само АМ. Сега вече промених малко нещата -хапва 2 пъти попара, 2 пъти каша и през останалото време АМ.

# 10
  • Мнения: 165
Моята бебка също в началото не искаше попара,но тогава ни никнеха 3 зъбчета на веднъж и затова спрях да й я давам пробвах пак след около седмица и постепенно започна да си хапва..
А как я приготвяш?

# 11
  • Мнения: 4 784
Моят син още не иска попара. Почти всеки ден закуската му е само АМ.

# 12
  • Мнения: 27 524
На тази възраст може да яде много, много неща  Peace
Попарата не е нито задължителна, нито хипер препоръчителна.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 183
Попарата не е нито задължителна, нито хипер препоръчителна.  Simple Smile

Абсолютно!   chef

# 14
  • Мнения: 668
не я искаше и моят.Давах бисквити с чай и сирене(не със всички чайове я хапваше)с мляко,кус-кус ,принцеса и т.н

Общи условия

Активация на акаунт