Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оперираха синчето на 2г и 8м от херния.Изписаха ни на другия ден.Днес е 2-я ден след операцията.Въпросът ми е към преживелите това:Как успявате да удържите децата да не бягат,скачат и т.н.?Пускахме филмчета ,без особен ефект.Казаха "да се пази."Прибрахме всички камиончета,колела....Обаче то се катери,иска да бяга,едвам го удържам и да не скача.Казва,че не го боли  newsm78.
Цитирай

И моят син го оперираха от херния и то два пъти.Оперираха го на обяд и след 4-5 часа си тръгвахме, а на следващия ден скачаше и тичаше като че ли нищо не е било.И аз се бях притеснила но пък на нас докторите ни бяха казали че нищо му няма щом не го боли да си тича детето само да не вдига тежко.....
Цитирай

ride my bike...

и моето детенце го опериха на същата възраст. Стоя мирен точно 1/2 ден - колкото да изгледа 3 филмчета  ooooh!
И аз като теб прибрах колелото и един слон, дето се бута с крака. И толкова...Не можах да го пра напълно. Поседяхме в къщи няколко дни, защото вън съвсем не мога да го спра...
Всичко ще е наред SmileУспех  bouquet
Цитирай

А кога започнахте да ги извеждате навън?След кой ден?То ако зависи от него още сега ще изхвърчи.
 А аз и топките прибрах,че бяга след тях,ама не знам до кога ще удържа фронта.
Цитирай

Не се притеснявай-ако го боли той сам ще легне или седне,достатъчно голям е.Детето ми беше на 3 год.,когато му направиха оперцията.Оперираха го в 10ч.,в 12,30 ни изписаха( не сме в Бг.)Голям рев и тръшкане беше в болницата-искаше да му махнат абоката -доктора каза,че този рев не е опасен за самата операция.В къщи спа за 2-3ч. и когато се събуди ходи по голяма нужда(за мой ужас).надвечер вече бяхме навън на разходка уж с детската количка да не се натоварва много,но на връщане той я бута.И така-операцията беше в петък,в събота и неделя останах без думи да приказвам,че трябва да лежи и да не тича....И в понеделник беше не детска градина.....
При децата самата операция е по-лека и се възстановяват много по-бързо от възрастния човек.
Цитирай

addicted to phone

Единият от синовете ми го оперираха на 1г. и 6 м. Не съм го ограничавала в нищо, а на толкова малко дете съвсем не можеш да обясниш, че не трябва да тича по топката (ходеше перфектно на тази възраст). Възстанови се без никакъв проблем и не съм го мислила много. Права е happy_mama, че ако не му е добре, сам ще се щади.
Цитирай

гетото

И дъщеря ми беше така на втория ден и изобщо не съм я спирала.Тя сама се усещаше,че е прекалила,когато я заболеше.
Цитирай

Разград

На сина ми днес му е 19 ден от операцията,но още на вторият ден демонстрираше на доктора как можел вече да бяга.За колите и колелото съм обяснила и се въздържа,но с това скачане не можах да се справя.Скача си детето постоянно и съм малко притеснена и аз,да не стане нещо с операцията.
Цитирай

Ей,момичета,успокоихте ме!То в чудо се видях с това дете.Непрекъснато викам"Недей".Май и аз ще го оставя,само колелетата ще си стоят прибрани.То не че от мойто пазене има смисъл.То пак си бяга.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.