Къде спортуват нашите деца?

  • 247 838
  • 2 058
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 315
синът ми спортува плуване в http://www.jk-fitwell.com/
треньорката му е Рози.
тел.8186860-централа.
адресът е бул.българия комплекс "бокар"/под хотел феста барчело"/.
не знам как точно е адресът, но май това е достатъчно Embarassed

# 76
  • гр. софия
  • Мнения: 190
синът ми спортува плуване в http://www.jk-fitwell.com/
треньорката му е Рози.
тел.8186860-централа.
адресът е бул.българия комплекс "бокар"/под хотел феста барчело"/.
не знам как точно е адресът, но май това е достатъчно Embarassed
може ли подробности - цена възрастова граница, условията в басейна - топъл ли е? благодаря предварително. Hug

# 77
  • Мнения: 99
От септември тази година записах дъщеря ми на плуване в комплекс Спартак, при бате Стоян Laughing. Благодарна съм на този човек с главно Ч, защото постигна такъв успех с Дона - тя изпадаше в истерия, когато трябваше да си намокри лицето или косата, а сега дори не и прави впечатление. В групата му съм виждала и деца с ДЦП и той ги обгрижва с такт и внимание. Месечната такса е 69 лв за 8 посещения месечно. Има и деца на 3,5 години. Температурата на водата е 30 градуса, на въздуха - 27-28 градуса. Съблекалнята е чиста и топла.

# 78
  • Мнения: 487
Здравейте,аз искам да запиша сина си,който е на 7г.,на някакъв вид бойни изкуства,но никой не споменава за такива! Sad Ако някой има впечатления от някой клуб,нека сподели!  bouquet

# 79
  • Мнения: 22 828

адресът е бул.българия комплекс "бокар"/под хотел феста барчело"/.
не знам как точно е адресът, но май това е достатъчно Embarassed
Феста Барсело вече е Феста София.

# 80
  • Мнения: 15
За зимните спортове някой нещо да се похвали?  Simple Smile

Детски школи за ски, хокей, кънки и всякакви такива нещица.

Зимният сезон наближава и ще е хубаво , ако имаме по-подробна информация.

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

# 81
  • Мнения: 115
Аз ще се похваля веднага. Александър вече 2 години ходи на кънки в Зимния дворец към клуб Ледени звезди www.icestars.org/ . Аз съм много доволна, но той нещо не го влече този спорт, предпочита плуването.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 816
Vasia, колко пъти в седмицата ходите и каква е таксата?

# 83
  • Мнения: 5 255
синът ми спортува плуване в http://www.jk-fitwell.com/
треньорката му е Рози.
може ли подробности - цена възрастова граница, условията в басейна - топъл ли е? благодаря предварително. Hug
Условия - перфектни  Peace
Дъщеря ми е на 4г3м - ходи 3 пъти седмично.
Цената - зависи - ако е групово или индивидуално обучението.

# 84
  • Мнения: 69
Моят син тренира айкидо в клуб Шиндокан -Варна. Тренира от 6 месеца и съм много доволна. Той в момента е в първи клас и бойните му способности му дават добро самочувствие, а от друга страна философията на изкуството го възпира от проявата на агресия.
Като всяко морско дете, предполагам, тренира и плуване в плувните басейни към дом Младост. Басейните са добре познати във Варна, но за съжаление няма страница, към която да дам линк. Лошото е, че са външни и макар да са с топла минерална вода, в зимата не ми се рискува да го пусна. Басейнът, разположен вътре в сградата е малък и твърде хлориран.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 866
Детски школи за ски, хокей, кънки и всякакви такива нещица.

Зимният сезон наближава и ще е хубаво , ако имаме по-подробна информация.

Стефан Попов
www.sportnaslava.com

Писах още в началото на темата за СК "Айс блейд" - провежда занимания по фигурно пързаляне в Зимния дворец. Треньорите работят както със състезатели, така и с аматьори без ограничения във възрастта и уменията. Заниманията за начинаещи са в събота и неделя от 15:50 ч., но за да си наемете кънки и да се приготвите за леда, добре е да сте там поне 20 минути по-рано.

# 86
  • Мнения: 115
Vasia, колко пъти в седмицата ходите и каква е таксата?
Има 3 тренировки на лед, 1 през седмицата и събота и неделя, и 3 сухи. Миналия сезон таксата беше 40лв. Графика за този сезон все още не го знам. Но при всички положения в събота и неделя сутринта около 9-10ч. треньорите (Мартин и Биляна) са там. 

# 87
http://www.hockeycska.com/index.html

Хокей на лед в Зимния дворец.
От деца до юноши.

# 88
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
В Търново за съжаление закриха хубавата ледена пързалка до стадиона, ама пък какви високи блокове построиха там......
Дъщеря си засега я водя на плуване, а при хубаво време играе и тенис на корт.......

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 16:19 от Арбанашка кокона

# 89
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Интересувам се от плуване и тенис в Дианабад- има ли някой записан?

Общи условия

Активация на акаунт