ПЛЕВЕН - 62

  • 15 714
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 951
Валенце, на нас ни дадоха 3-4 преди около 2 месеца, когато започна строежа.Обикаляха фирмите и на Емо и на баща ми им извадиха по 2. Абе карти да искаш, ще ти дам  Grinning Ама такива сини като старите. Не знам дали с тях после ти дават нова. Thinking

# 61
  • София
  • Мнения: 9 848
О,Дикси,запази ми една. LaughingМи щом са ви давали такива,сигурно и с тях ще става,знам ли.

# 62
  • Мнения: 4 970
Дайте и на мен една карта...... Blush
Eто какво открих преди малко. Общините могат да кандидатстват по тези проекти http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=16510&category=72 Точно сега се подават документи.Дори попаднах на едно старо интервю на Найден Зеленогорски и там той казва че Общината по тази същата програма е изградила площадки.Една от клаузите по програмата е че бенифициента е длъжен да поддържа изграденото Mr. GreenТа- това като малък жокер при евентуална среща с общинарите Wink ( питайте ги кой площадки са изградили  преди по тази линия и вижте дали ги стопанисват)

# 63
  • Мнения: 5 277
И ние имаме някаква на името на свеки,но не от фирма,а от преди,значи ли че няма да можем да я ползваме  newsm78
Май за днес няма желаещи за клубчето,ще остане за като завали,а то няма да е далеко Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 556
На мен ми пратиха 3 метро карти, но аз ги затрих някъде и явно ще вадя нови Rolling Eyes Дано има достатъчно хора, които да пазаруват във всички плевенски молове, метро, била, кауфланд и други Simple Smile Според мен в един момент ще имаме богат избор къде точно да влезем Grinning Едва ли някой ще ни върне, че сме без карта, ами още от вратата ще ни вадят по една.

# 65
  • София
  • Мнения: 9 848
Оф,Тесс,и аз на това се надявам от толкова години-да  не трябват карти,ама на,искат.Лошото е,че вече без карта дори не можеш да влезеш вътре-с нея си отваряш вратата. ooooh!Тъпа работа.

# 66
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Джина, Михаела беше с температура до вчера,нищо й няма вече,но се знам дали е редно да се среща с деца още.Иначе съм съгласна за такава среща.
Атракция, дано не ви спохождат повече никакви болести. Какво ще му даваш за имунитета?

ДеЩо, главният архитект се казва Константин Гулишев.

бамбукита, и аз така се изненадах,като казах на един гинеколог,че искам да се изследвам и той миотговори,да си проверя при личната кога ми е реда.Те правели изследването,но само ако има някакъв проблем. Та да не е напразно ходенето, ми направи микробиология. все се каня да отида и все не намирам време.

Jujka , ако трябва да се издребнява на информационната табела на строежите пише : номер на строителното разрешение, фирмата инвеститор, фирмата проектант, фирмата изпълнител, фирмата за строителен надзор, телефони за контакт и още много други неща. Не разбрах защо се заяждаш?
Мирама, всички сме чували за ЗУТ, а някои са го и чели. Все пак има и варианти различни от рампа за инвалиди. Нямаше нужда от иронията.
И проектантите, и инвеститора имат сайтове. Разгледайте пък тогава коментирайте,кой колко и какво може Peace
Аз повече тази тема няма какво да я коментирам!

# 67
  • Мнения: 1 951
Абе, от известно време се чудя дали да не си допълня лентичката, защото още е много рано, но реших, че каквото има да става ще става, така, че с удоволствие споделям с вас допълнението  Grinning

# 68
  • Мнения: 4 970
Аз ли ще съм първата с честитките Grinning  Hug Мноог се радвам за теб , ДИкси.Лека и безпроблемна бременност ти желая.Не мисли  лоши работи Naughty
 Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 9 848
Ооо,Дикси,честито!
Не знаеш как се зарадвах,честно! Hug

# 70
  • Мнения: 2 556
Дикси, честито, лека бременност и още по-леко раждане! Simple Smile

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 238
Дикси честито страшно много се зарадвах за теб,лека и безпроблемна бременност. Hug

# 72
  • Мнения: 248
Дикси, страхотна новина! Честито и леко бременеене!

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, честито и от мен. Лека бременност ти желая. Peace

# 74
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси, честито Hug Дано имаш лека и безпроблемна бременност! За разждането ще пожелавам като наближи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт