ЛАКТАНА БИО

  • 26 440
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 61
Здравейте,искам един съвет от вас за тази храна ЛАКТАНА БИО.Интересуваме как се чувстват децата ви които са хранени с това мляко,четох някъде че намалява коликите и действа разхлабващо.Синът ми е на почти 2 месеца ,храня го с фризолак+фризовом защото се запече от фризолака,има страшни колики.Пробвах и миломил но от него много се гърчеше след ядене и ревеше.Сега сме на същото дередже.много го боли стомахчето а навсичкото отгоре огладнява на 2 часа.Докато пие млякото все мранка всякаш нему харесва,и незнам какво да права вече.Това мляко ЛАКТАНА БИО по добро ли е  и засища ли.благодаря ви предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 36
Здравей!С моето момченце аз също имах подобни проблеми.Родих в Белгия,нямах кърма и започнахме с Аптамил,до тук добре...Прибрахме се в БГ,купих от тук,но се оказа че не е сащото(съвсем други съставки)и го запече.Минахме на Фризолак-ефекта същия,препорачаха ми Фризовом-страхотно разстройство(вода),оттам минахме на НАН-отножо запек(напъваше се,ставаше лилав).И аз четох тък във форума за ЛАКТАНА БИО  и веднага минахме на него,вече месец го консумираме и жсичко си доиде на мястото!АЗ бих ти го препорачала,при нас помогна! Peace

# 3
  • Мнения: 17
За моето бебе Лактана Био се оказа най-доброто мляко и стомахчето ни се регулира отлично. Можеш да се спреш и на друга марка АМ с пробиотици, все пак всичко е индивидуално и децата реагират различно.

# 4
  • Мнения: 84
не е най= засищащото мляко, но иначе регулира стомахчетата.

# 5
  • Мнения: 139
Не съм доволна от това мляко!Ама въобще  Sick

# 6
  • Мнения: 308
   На малката й хареса млякото. И ние имахме проблем с акането (веднъж на 3 дни). С Лактана Био се регулира по веднъж на ден. Млякото според мен е много добро.

# 7
  • Мнения: 61
Благодаря ви за отговорите.Само където немога да го намеря по аптеките,явно го няма навсякъде.Ще го пробваме пък да видя каква ще е реакцята.Дано да го и засища че сега на 2 часа огладнява,ужас.

# 8
  • Мнения: 1 596
Има го в централни хали,до фонтана Wink Hug

# 9
  • Мнения: 61
ok.мерси.А дали  тази Лактана био ще го засища повече,отколкото фризолак+фризовом защото се храниме с това,но тарси да яде много често.Миналата нощ се будеше на 2 часа и търси да яде.

# 10
  • Мнения: 2 334
   На малката й хареса млякото. И ние имахме проблем с акането (веднъж на 3 дни). С Лактана Био се регулира по веднъж на ден. Млякото според мен е много добро.

Все едно аз съм го писала Peace

# 11
  • Мнения: X
Не можах да спомена по-рано, но сега да си кажа. За меото бебе се оказа най-ужасното мляко. Много рев, спазми, гърчене и подуване на коремчето докара. Та, както е много прехвалено, така може да си изпатите, затова и не се препоръчва смяна на млякото ако всичко си е наред, но ако си решила опитай.
За коликите да ти кажа, че просто трябва да се израстат. няма вълшебно мляко, от което да минат. Пробиотични млека също са розовия ХИПП и Целия Девелъп. Можеш да се поинтересуваш и от тях.
Аз давам розовия ХИПП и съм невероятно доволна.

# 12
  • Мнения: 61
Благодаря но понеже ненамерих Лактана био затова купих хип розов,понеже и занего пишете че е добър.Днес ще му го дам ,пък да видиме какъв ще е резултата при нас .Че с това хранене вече стана кошмар.Със сто зора яде млякото, него дояжда и след малко пак търси да яде ,няма ден няма нощ.УЖАС.Дано този хип му понесе и да се успокои малко,или поне вечер да спи.

# 13
  • Мнения: 14 489
и аз да си кажа като пандора - дъщеря ми получи жестоко  разстройство с кръв от лактаната. аз се съмнявам за АБКМ, но пък двете докторки при които ходихме поставиха диагноза диспепсия.
така, че и на дъщеря ми не й понесе никак.

# 14
И при нас Лактана Био не се прие  ,дори не иска да го помирише .Бяхме на Милумил преди 8 мия месец , а сега яде Хип 3 с ванилия и го обожава.И на предишните си деца съм давала Хип и си остава наистина много добро мляко.

# 15
  • Мнения: 117
За моето бебе Лактана Био се оказа най-доброто мляко и стомахчето ни се регулира отлично. Можеш да се спреш и на друга марка АМ с пробиотици, все пак всичко е индивидуално и децата реагират различно.
Peace
Ние също сме на Лактана и съм безкрайно доволна. Това е нашето мляко и до сега го пием с голямо удоволствие.  Споделям мнението, че няма универсално АМ или храна за нашите бебоци от които да им минат и колики и запеци и т.н. Всяко бебче си е различно както и ние възрастните. Но пък, че млеката с пробиотици са по-добри (без значение дали е Лактана или ХИП) няма спор - и не само в България.
Споделям мнението, че когато се прави прием особенно при деца с АБКМ консултацията с педиатър е задължителна. А дали кръвта е от Лактана или от Аптамил или ХИП - проблемът не е в млякото а на друго място.
А Селиа Дивелъп е само обогатено с бифидус, което няма нищо общо с пробиотиците.
Единствено ХИП и Лактана са с пробиотици - бифидобактерии - както и в цяла Европа. Моят скромен опит е от Италия и Швейцария. На етикетите им пише какви са точно бифидобактериите. Термини от рода на "обогатено с бифидус" е само евтин рекламен трик на който сигурно много майки се връзват. За съжаление.
vesela81 Успех при избора и бъди най-вече спокойна.   bouquet

# 16
Здравейте,
дъщеря ми започна с Фризолак, запече се яко, ама тотално.....
Минахме на Лактана Био 1, след 2 дни направихме пробив Grinning, та така и досега - ака по 2-3 пъти на ден.
Мисля, че наистина всичко е строго индивидуално, но на нас наистина ни подейства перфектно.
Незнам дали защото има пробиотици или от какво, но всичко се развива ок.
Детето няма колики, да чукам на дърво, но не мисля, че е от млякото- -просто го споделям Wink
Поздрави

# 17
Здравейте,
дъщеря ми започна с Фризолак, запече се яко, ама тотално.....
Минахме на Лактана Био 1, след 2 дни направихме пробив Grinning, та така и досега - ака по 2-3 пъти на ден.
Мисля, че наистина всичко е строго индивидуално, но на нас наистина ни подейства перфектно.
Незнам дали защото има пробиотици или от какво, но всичко се развива ок.
Детето няма колики, да чукам на дърво, но не мисля, че е от млякото- -просто го споделям Wink
Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт