Отговори
# 15
  • Мнения: 277
само хубави нивини в новата тема-най вече за бебчетата на николина

# 16
  • Мнения: 4 589
Йоанка благодаря за заглавието и за куража. Момичета, това да ви имам в този момент е прекрасно, защото вие най-добре ме разбира те и се радвам, че сте с мен и с моите бебчета в този труден и тежък момент.

Прегръщам ви всички и се надявам ние всички да имаме късмет и нещата да са с щастлив край.

 Grinning

Искам да ви кажа, че мъжът ми го преживя много трудно, но беше до мен през цялото време, даже последната нощ спа там, стиска ми ръцете по време на нечовешките контракции. Родих без упойка, за не повече от час. Все пак имам късмет, че съм добре и нещата са се развили благополучно за мен.

Много съжалявам за Каспър, знам колко и е трудно. За съжаление живота не винаги е розов и ние трябва да сме силни и да гледаме напред.

# 17
  • Мнения: 551
Ники кураж мила, стискай зъби сигурна съм, че малките душички правят всичко възможно да оцелеят.  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Ние всички сме с теб и ще се молим заедно с теб  Hug
  
Йоанка поздравления за новата темичка и най- вече за заглавието   bouquet

# 18
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Дано малките красавици се преборят. Пожелавам ви го от все сърце! Пожелавам ви и много кураж, да се преборите с това изпитание.

# 19
  • Мнения: 265
Ники newsm17 newsm17 newsm17
Дано темичката да е на късмет newsm17

# 20
  • Мнения: 255
НИКИ, стискам палци малките красавици да се преборят и да са живи и здрави през следващите дни и месеци !!!
 newsm10 newsm10  newsm10

# 21
  • София
  • Мнения: 3
Съжалявам, че и аз ще добавя лоши новини. сестра ми, за която ви писах, че е бременна и се радвах толкова с нея, днес й казаха, че плодът нямал пулс. Ужас, направо сме потресени... Сега е на друг лекар в 20 ч., моля се да е станала грешка.....Ще пиша пак като има новини. съжалявам, че и аз ви натоварвам, ама ще гръмна!

Ники, моля се з а твоите момичета! четох, че бебе, родено в 5тия дори месец сега си е живо и здраво! надежда винаги има, Господ да помага!

# 22
  • Мнения: 342
 Hug Hug Hug
Дано всичката енергия, която сме насочили към бебчетата им даде силички да се справят.

# 23
  • Мнения: X
Ники, сега разбрах. Дано малките мишленца се преборят и всичко с тях и семейството ви се развие по най-добрия начин.
Всичките ми мисли ще са с вас. Моля, дръж ни в течение как се развиват нещата. Кураж!

Steil  ,Дано при сестра ти да се окаже грешка и всичко с бебенцето да е наред!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 88
Ники с теб съм    newsm17
Дано и БОГ е с вас  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 899
Извинявайте, че се вмъквам в темата ви  Peace! Искам от името на всички октомврийки да изкажа подкрепата ни за Николина и нейните сладуранки, дано господ е с тях!!! Стискаме им палци силно  newsm17
Между другото в нашия град имаше такъв случай - декемврийски близначета се родиха преди 10-ина дни. Приведени са в Университетската болница - Стара Загора и все още се борят за живота си. Така че шанс има, дано е на страната на Ники!!!
Поздрави на всички бъдещи майчета   bouquet!

# 26
  • Мнения: 551
Hug Hug Hug
Дано всичката енергия, която сме насочили към бебчетата им даде силички да се справят.
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 14
 newsm17 newsm17

Мила Ники, не губи надежда, до последно има шанс и тези малки създания имат нужда най-вече от теб и твоята вяра, вярвай !!!

Всички сме с вас!! newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 28
  • Мнения: 399
Ники,вярвай,мила!Ние ще се молим за малките бебочета!  Praynig
Steil,дано лошите новини са някаква нелепа грешка! Praynig

Варненки,събота или неделя?  Wink Само да кажа,че за мен е по-добре неделя,но каквото решите... Peace

# 29
  • Мнения: 2
Eternity, стискам палци за утрешния преглед! Hug Имай вяра, защото при нас за две седмици всичко беше отшумяло, лекарите направо не можеха да повярват и казаха, че това било чудо. Досега не съм го казвала тук, но цялата сутрин преди контролния преглед обикалях софийските църкви, молих се и палих свещички. Познати ми говориха за владиката в руската църква, и там ходих. Не знам кой светец ми помогна, но продължавам да паля свещички на всички за благодарност и се моля за успешен край през декември не само за себе си, но и за всички мами с проблеми. Ако си вярваща, може да пробваш и това, в крайна сметка не се знае кое може да помогне...

Ники, очакването в неизвестност е най-ужасното нещо за мен, още повече когато нищо не можеш да направиш и нищо не зависи от теб. Не губи вяра и надежда, бебките са в добри ръце и ще се справят, а след някоя и друга седмица ще се приберете вкъщи живи и здрави!  Hug Praynig

Steil, дано да е фалшива тревога!

Йоанка, темичката е супер, както винаги, но направо се разплаках като видях "Каспър - мама на малко ангелче". Cry  Боже, дано това си остане единственото ангелче в нашия отбор!

И дано скоро започнем с отново с добрите новини!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт