Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Напоследък само лоши неща се случват! Дано този етап отмине !
Итърнити , ти си много смела жена  Hug Hug.Когато ми казаха , че бебето е с такава диагноза място не си намерих.Сега не съм по-спокойна , защото това чудо може пак да се появи.Знам, че господ не ни праща неща , с които не можем да се справим ама....
Ще се моля за твоята кукла и дано утре на прегледа има подобрение  Praynig Praynig
 А на Ники  много сили да преживее всичко ,което и предстои  Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1 539
Ники, имаш силни прегръдки и от мен  Hug Hug Моля се бебчетата да се преборят  Praynig  Praynig

Итърнъти,  Praynig и за твоята бебка  Hug

# 32
  • Мнения: 46
Стискам палци на малките принцески fingerscrossed

# 33
  • Мнения: 1
Eternity, стискам палци за утрешния преглед! Дано всичко е наред.  Praynig

НикиHug Не губи вяра и надежда, дано бебките се преборят  Praynig Praynig Praynig

Steil, дано да е фалшива тревога!  Praynig

BIBI SZ, най-добре е  да те консултира лекар хомеопат. Те предписват т.нар. монопрепарати, които евентуално в хода на лечението могат да бъдат сменени. Идеята е едно лекарство за всички болежки. Тези препарати, за които писах, че са ги презентирали на курса не са монопрепарати. Всяко от тях съдържа 3-6 монопрепарата. Създадени са така, че да обхващат най-честите симптоми - нещо като Осцилококциум на БОАРОН. Поне ако не помогне-няма да навреди. Аз лично предпочитам да се консултирам с лекар-хомеопат, но това си е дълъг процес. Спирам до тук, юе малко дълго стана. Ако имаш въпроси, питай-ще се радвам да ти отговоря.

# 34
  • Мнения: 2 957
Ники кураж! Нещата не са толкова черни-имай вяра  Hug

# 35
  • Мнения: 4 589
Момичета супер сте. Радвам се, че ми давате надежда и упора.

Ако някой се интересува от условията е Токуда да каже. Аз лично живот и здраве пак бих раждала там. Условията са перфектни, гледаха ме като писано яйце. Всички са прекрасни специалисти и за бебетата имат най-добрите условия и апаратура, дори и от Майчин дом. Все пак те почти всичко идват от там. През целия ден при мен влизаха сестри, лекари, храната е страхотна, а за хигиената да не говорим, всеки ден се чисти с хубаво препарати, абе какво да ви кажа, болница с класа.

Препоръчвам ви я с 2 ръце. Аз бях в самостоятелна стая с баня и ТВ. Накрая платих за престой и лекар, нито лев за всички медикаменти, които са ми слагали в продължение на 14 дни. И секунда не съжалявам, че не съм била в Майчин дом.

# 36
  • София
  • Мнения: 529
Ники, надявам се всичко да е наред и бебките да се справят!  Praynig
alliss3, благодарим ви и ви желаем леко раждане и здрави бебчета на всички октомрийки!   bouquet
Steil, ще чакам добри новини  Praynig
И да не е посмял никой повече да ражда преди ноември  Naughty

# 37
  • Мнения: 2
Ники, радвам се, че си доволна от условията в болницата и от персонала. Така поне си спокойна, че си направила всичко възможно бебките да са при най-добрите условия и в ръцете на едни от най-добрите специалисти. Вече съм го казвала май - моя позната роди там бебка, която имаше големи проблеми и нулеви шансове за оцеляване, но я оперираха почти веднага след раждането и сега всичко е наред. Искрено се надявам, че скоро и ти ще си гушкаш куклите и ще се оплакваш колко е трудно с две baby_neutral  baby_neutral и как не им насмогваш Simple Smile 

# 38
  • Мнения: 329
Ники, стискам силно палци за малките ти принцеси. Вярвам, че ще се преборят и ще радват много теб и тати.
Изпращам ви цялата си позитивна енергия.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Току що четох другите темички на Септемврийките, Октомврийките и Януарките.И познайте  Joy Joy Joy Laughing Laughing Grinning в Януарките са много и от нашите Декемврийки с термин 31.12.08 год., Бръмчето там е записана на 03.01  Thinking.
Много ми стана мило и радостно все едно видях някоя приятелка в друга страна  Hug!
Обади се някое такова чувство на собстквеност у мен, че те са си декемврийски мами и това е  #Cussing out..........Боже не съм у ред нали  Rolling Eyes Shocked Embarassed
И аз искам в две теми  tantrum doh #Puppy dog doh Joy #Shocked #Shocked
Мали досрамя ме  Embarassed, Йоанка ти няма да ходиш там нали?Само наша си  Blush !Обещай  #Crazy!Кой ще ни прави темички Инвизибълчето ще е уморим  Joy!

Шегувам се хора и Светланка е права , никой по рано от Ноември да не си и помисля да ражда  Naughty Naughty Hug Hug Hug!

# 40
  • Мнения: 1 131
Ники,повярвай ми-Бебките ти ще оцелеят.Положителния заряд на повече от 100 бъдещи мами е насочен към теб и твоите невръстни девойки.Ще присъствате във всяка една от моите молитви.Прегръщам те силно.

Каспърче,липсваш ми тук във форума.

# 41
  • София
  • Мнения: 438
Ники и от мен имате стиснати палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Аз също имам добро усещане и да знаеш, че ще запаля свещичка за твоите принцески Simple Smile
наистина техниката в Токуда е много добра, аз се насочих към тях именно заради неонатологията Simple Smile
Вярвам, че ще се докажат и за вас  Praynig Hug Ще чакаме от теб да ни информираш как се борят малките кукли fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 42
  • София
  • Мнения: 3
за съжаление новините са лоши- това е! След пет месеца отново ще опитат....ужасно съм подтисната....

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
за съжаление новините са лоши- това е! След пет месеца отново ще опитат....ужасно съм подтисната....


 Аз много съжалявам за случилото се !Моя приятелка и то една от най-близките ми е "бременна" в осма седмица и половина.Вчера отива , за да видят пулс и и казват , че няма такъв.Днес я водя при моя лекар и той казва :Да има плодно сакче отговарящо на 8,5 седмици, но ембриона е на 6,5 седмици т.е. закъснява с развитието.Не се вижда пулс /въпреки че предната седмица доктор от ЖК с направление вижда тъкъв /.Казаха и да изчака една седмица , за да видят ще видят ли пулсче или ще играе естествения подбор на природата и ще го изхвърли.Доктора днес обясни, че след като тя има едно детенце няма нужда от генетично изследване.Можело да се дължи на оплождане в края на живот на сперматозоид или яйцеклетка  Sad.

# 44
  • Мнения: 23
И АЗ СТИСКАМ ПАЛЦИ И ЩЕ СЕ МОЛЯ ЗА ВСИЧКИ БЕБЕНЦА И МАМИ-дано господ е с нас и съм напълно съгласна,, никакви бебета преди края на ноември  Praynig Praynig Praynig
прегръдки на всички мами  Hug

Общи условия

Активация на акаунт