Впечатления от обувките на "Дарис"

  • 28 378
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Здравейте момичета,рядко пиша но редовно ви чета, в търсене съм на ботуши и боти,но немога да си харесам нищо Cry
Разгледах сайта на ф-ма "Дарис" имат страхотни модели обувки /още не са го обновили със зимните модели/ но предполагам че ще имат интересни модели,та въпроса ми е следният ако знаете да споделите,като качество,цени. newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Да страхотни модели,ефектни.Нооо до там.Качеството е отвратително.Изобщо не съм доволна.Купих си сандали ,които се скапаха още на втората седмица.  #Cussing out Бяха 85 лева.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:07 от kloie

# 2
  • Мнения: X
Преди поне 5 години си бях купила чехли на тази марка,бяха ефектни,но ужасно неудобни,особено ако походиш малко повечко.От тогава даже не съм пробвала нещо тяхно.

# 3
  • Мнения: 3 453
Ефектни модели с отвратително качество Naughty

# 4
  • Мнения: 280
имам поне 10 чифта техни обувки-сандали,боти,ботуши и съм много доволна.всичките са естествена кожа и никога не съм имала проблеми.зимните им обувкики никога не са ми пропускали вода.имат много ефектни модели Peace

# 5
  • Мнения: 328
Може ли сайта на Дарис,иска ми се да го разгледам  Rolling Eyes
Благодаря Предварително Hug

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм си взимала от там, но чантите са им страхотни.
Но са скъпи за мен - 200-300 лева.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Може ли сайта на Дарис,иска ми се да го разгледам  Rolling Eyes
Благодаря Предварително Hug
http://www.darisshoes.com/

И аз съм решила да си купя боти от там, колебя се между 3 модела. Дано излязат качествени.

# 8
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 724
Ефектни модели с отвратително качество Naughty

и бих допълнила, че не отговаря на цената това качество
Peace

# 9
  • Мнения: 328
Може ли сайта на Дарис,иска ми се да го разгледам  Rolling Eyes
Благодаря Предварително Hug
http://www.darisshoes.com/

И аз съм решила да си купя боти от там, колебя се между 3 модела. Дано излязат качествени.

Мерси много за сайта,разгледах го и аз си харесах може и аз да си взема ама ще видим,аз имах тяхни ботуши вече две години ги носех и втората вече взеха да се цепи подметката ама нормалтно все пак 2г ги нося постоянно зимата.Найстина има някой модели който не са добре но тези ботуши доста ме изкараха почти цялата ми бременност с тях бях и демек и миналата година пак ги носхе и тази може но вече са сатри и ще си взема нови а тези само ако случайно нещо немога новите да убуя или нещо такова.
Успех в избора и дано найстина да излезнат здрави. Hug

# 10
  • Мнения: 3 372
Рядко съм виждала хубави модели там, много кичозни ми идват Sick

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 914
Харесах доста модели,исках да си закупя,но какво беше учудването ми когато в магазина нещо подобно между момче и момиче ми каза,че продавали само до 40-ти номер Shocked Нося 41 и се почуствах дискриминирана.писах на производителите на сайта,но отговор така и не получих.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 112
Можете ли да ми кажете къде във Варна имат магазин "ДАРИС" Praynig

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Адреса е Ул. "Княз Борис I" 1.  Като тръгнеш от бившата "Валентина"-сега New Yorker, в посока х-л "Черно Море", от дясната страна. В началото на улицата е,  до един магазин за дънки.

# 14
  • Мнения: X
Преди 2 години ,в края на сезона си купих от тях велурени ботуши.Понеже са на нисък ток и много удобни,почти само с тях ходя зимата.Не са мръднали...нито са се разлепили,велурът си е все така свеж...с нищо не го поддържам,нямам навик да съм роб на обувки ...тази година пак на тях разчитам.
Явно си е до късмет.
Обикновено като ми трябва нещо,купувам първото ,което ми хване окото.Не избирам по три седмици.И почти не съм попадала на дефектни или некачествени стоки.А имам приятелка,която може цяла седмица да обикаля от сутрин до вечер,по всички магазини,избира,избира,...и все й се налага да връща и да сменя.
Та моя принцип е :Колкото по-малко избираш,толкова по-малък е шанса да попаднеш на боклук.

Общи условия

Активация на акаунт