Мама лесно се не ста`е, но СЕПТЕМВРИйката от радост си сияе!

  • 13 743
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
Абе мами да ви питам нещо..като текът водите колко всъщност изтичът????...защото преди малко се подмокрих ама беше малко около 3-4 супени лъжици...което предполагам е малко..нямам болки само дето ми е малко тежко а не см яла много та колко време може да продължава???? Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 372
чела съм, че може да изтичат по малко или наведнъж - аз бих отишла в болницата, дано да има мама с опит да каже!
каквото и да е - успех   bouquet

# 17
  • Мнения: 934
Момичета, благодаря на всички за пожеланията и стиснатите палци за утре! Hug
Дано всичко е наред! Суит кидс да чака СМС-че. Laughing
Текат последни приготовления при мен , дооправяне на багажа, че  утре в 6.30 трябва да съм в ТК.
Целувам ви всички! Стискам палци на останалите необебили се!
 Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 3 112
jojo&vik, 3 супени лъжици не е малко, но може и да е урина. Тазовите мускули са разтегнати и при натиск може да се получи неволно изпускане. На мен и двата пъти ми текнаха водите- не може да се сбърка с нищо друго.  Naughty Много тече, и усещаш, че и да свиваш мускулите си, не можеш да го спреш. Ако при теб са били водите, със сигурност след малко ще тече още.  Peace

съншайнче, стискаме палци, мила- стига да съм на линия, веднага ще донеса щъркеловата вест!  Hug

# 19
  • София/Русе
  • Мнения: 83
ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА СА БЕБОЦИТЕ НА ИРИНКА, СОНЧЕТО И МАЦКА!!!

# 20
  • жителство на место
  • Мнения: 81
хайде sunshine стискаме ти палци. Предстои ти един прекрасен ден утре!

# 21
  • Мнения: 45
и аз да се запиша в новата темичка  Blush

успех на sunshine  Hug

# 22
  • Мнения: 42
Честито на новите мами и бебоци   bouquet  bouquet  bouquet Да са живи и здрави и щастливи!
Успех на sunshine утре!
Аз се пооправих, номъжо не - изпи 2 антибиотика за 14 дни и гърлото му е червено и надуто и му тече носа, какво е това чудо  Rolling Eyes #Crazy никой не може да разбере. Сега се притеснявам и с него да не се скапе нещо, че няма кой да гледа и детето, освен да я взема при мен докъто раждам  Shocked Чудя се тази черна серия кога ще свърши   Tired Аз май само ви се оплаквам, но  Embarassed с нищо не мога да се похваля напоследък.

# 23
  • Мнения: 288
sunshine успех утре с теб сме Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 9
Ей, днес мъжки ден - Честити бебоци на Ирина, Соня и Мама Мацка!!!     bouquet  bouquet  bouquet
Стискам палци на Съни за утре!!!
Стел - нещо са те наплашили докторите гледам - надявам се утре всичко да се изясни и да е наред  Praynig Hug
Ние днес решихме с таткото че ще се разхождаме. И къде се разходихме - първо до Аладжа манастир - скален манастир тук в околностите. Едни стълби едно чудо - направо изплезих език. И баш на финала вече когато бях преодоляла всички препятствия - така се изпружих на 2 стълби - милото неможа да ме удържи и си изкара акъла  Mr. Green Пък аз някакси падах като в забавен кадър - така се извъртях че да падна настрани и по дупе - на мекичко  Laughing Цяла бременност не ми се беше случвало - баш сега накрая  Laughing
После продължихме към Балчик - и там пак едни стълби едни каманаци из ботаническата градина и двореца - направо вече реших че бебо няма как да не излезе до довечера.
Много се уморих - ама нъц. Бебо се е хванал здраво за пъпната връв и не се пуска  Mr. Green
Утре съм на доктор да видим ще даде ли някаква надежда или ще си чакаме още....

# 25
  • Мнения: 4 151
Честити бебенца на *Ирина*, red_sonya_ и mama_macka! Честито и на всички, които родиха през последните дни!
Като гледам списъка на очакващите, си мисля, че някои от тях вече сигурно са родили, но не са писали или не са се обадили.

sunshine, пожелавам ти леко и максимално безболезнено раждане и бързо възстановяване!

Влезнах и прочетох историите за ражданията. Досега не прочетох за нито едно тежко и болезнено раждане. Дано и до края да е така.

Ние сме добре. Малката спи и яде. Аз се притеснявам, че й се появи млечница, но мисля, че е лека форма и скоро ще се оправи. Операцията ми ме боли и не се е затворила както трябва, но искам да изчакам да видя дали няма да заздравее без лекарска намеса.
Според мен би трябвало всичко да е ок. Нали преди да ни изпишат ме гледаха.

Утре сме на родителска среща. В понеделник баткото ще е за първи път на училище. Мисля да отидем всички.

# 26
  • Мнения: 391
Ку-ку...зле съм...

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте момичета,

Поздрави на новите мъжки мами в отбора Hug Иринка, Соня и Мацка Hug
Ние сме добре, папкаме, спинкаме, малко мрънкаме, разхождаме се, с две думи - пълна програма.
Люси, и Нико хълца много и не мога да хвана причината, понякога преди ядене, понякога след ядене, понякога докато му сменям пампите, но във всички случаи отстрани изглежда много мъчително, дано наистина за бебчетата не е.
Имате много гуш и целувки от Иринии, тя още е в болницата и ще остане за наблюдение, че и нея са я поизплашили с лоши тонове и намалели води. Малко е притеснена, но всички минаваме през тези тревоги. Да се молим всичко да е наред и да стискаме палци на нея и на малката кукла в коремчето Hug Praynig Heart Eyes
Шейла, оправяй се! Ти си нашата мама еталон, не може така с лека ръка да се оставиш на една настинка. Знаеш ли каква е разликата между методите на един български и един западен психоаналитик когато пациент отиде на сеанс? Западният казва "relax, relax", a българският: "вземи се стегни бе човек" hahaha. Не знам, кое би ти подействало по-добре, но във всички случаи - оправяй се, че ние всички чакаме с нетърпение Твоя разказ за срещата с малкото голямо чудо Hug
Съншайн, стискам палци за днес!

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 08:04 от unique_v

# 28
  • Мнения: 822
Добро утро!
Стискам палци на Съншайн, тя може и вече да е родила...  Grinning
Шейли, оправяй се душа. Отврат са тия болести, аз цяла бременност не се спрях да боледувам.... Дано днес се почувстваш по-добре!  Hug
Суит, и аз съм така с ходенето. Като походя по-дълго и се почват едни болки ниско долу. Вчера се поразходих и вечерта болииии Shocked   А бебо явно вечер е взел да става много активен - рита, блъска и разпъва, на мама душичката  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 53
Добро утро!
Честит син на Мацка   bouquet
sunshine, успех  Hug

Общи условия

Активация на акаунт