Градински и училищни вълнения на канадките - 29

  • 19 169
  • 275
  •   1
Отговори
# 195
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Момичета, Robeez имат сейл в момента, плюс фри шипинг ако купиш 2или повече.. аз бих се комбинирала с някой за един чифт ако има желаещи  Peace

Гаргамелчо, това гледах и аз преди малко  Simple Smile. Ще поръчвам 2 чифта.
Доволна съм от тази марка  Peace

# 196
  • Мнения: 743
Момичета, Robeez имат сейл в момента, плюс фри шипинг ако купиш 2или повече.. аз бих се комбинирала с някой за един чифт ако има желаещи  Peace

Гаргамелчо, това гледах и аз преди малко  Simple Smile. Ще поръчвам 2 чифта.
Доволна съм от тази марка  Peace
Само с крадитна карта ли става плащането?

# 197
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
С кредитна и с PayPal.

# 198
  • Мнения: 5 713
Хубави моделчета, но за по- малки. За моята 4 годишна кака няма нещо подходящо.

# 199
  • Мнения: 743
Да, и аз установих че май сме малко големи вече,но моделите са много сладки. Peace

# 200
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
p4eli4ka,
Наистина играчките са на разпродажба до декември включително, днес питах. Казаха ми, че през май пак ще са отворени за посетители.
Ако разбера за още някоя интересна детска разпродажба, ще пиша тук.
Мисля, че Robeez са по-евтини в Winners ?
Знаете ли за други разпродажби, които се организират ежегодно или магазини, където детските играчки се продават на по-добри цени? Освен тези на JRC, друго не успях да намеря Sad

# 201
  • Мнения: 319
Ние миналата година ходихме и на някаква друга разпродажба за играчки, но нямам координатите, беше от брошурка в публи-сака. Ама уж пишеше, че е за играчки, а то имаше по-скоро много ранички, чинии и чаши с разни детски герои, портомоненца, ключодържатели, чадъри детски. Голямо помещение беше, но единственото което купих бяха 2 ранички Немо (двете заедно за 10$ без такси).
Lady_Cherie, точно разпродажби за играчки ли те интересуват? Не че имам нещо друго впредвид, просто питам. Ако попадна на нещо ще споделям. Знам, че миналата година с публи-саковете идваха най-различни брошурки за такива разпродажби и освен за играчки имаше и за дрешки.

# 202
  • Мнения: 5 713
Да, тези модели, които са на сайта на Robeez към 30 долара ги има в Winners на 13. Но не съм обръщала внимание на марката. Също така в Goldtex в Ласал ги има на 25 долара.

# 203
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
P4eli4ka, и дрешки също ме интересуват, с толкова бързо растящ малък човек Simple Smile
Ние не получаваме публи сак, а там май наистина има много инфо за такива разпродажби.
Вери,  сега видях, че си писала. Вашият Ясен много висок и строен!! С какво го храниш, бързо да си признаеш!  Hug

# 204
  • Мнения: 319
Lady_Cherie, за дрешки не знам дали си ходила на следното място (ще се самоцитирам):

Цитат
Ако искаш изгодни дрешки, горещо ти препоръчвам следното:
8955 Blvd. St-Laurent (Metro Cremazie)
Работно време:
четвъртък 10ч-18ч
петък        10ч-18ч
събота       10ч-17ч
Това е склад, който преди правеше разпродажби 3-4 пъти годишно. От известно време работи всяка седмица. Вътре спокойно можеш да си обикаляш с количката. Откакто работи всяка седмица е много спокойно, преди беше някаква абсолютна лудница. Има дрехи от новородено, до 20-годишни. Аз (а и доста от тук пишещите) съм купувала гащеризончета за по 2$, ватирани панталончета по 1$, блузки по 1-2$ и още доста неща. Просто вътре трябва да търсиш големите надписи (всичко по 2$, всичко по 1$+). Купувала съм и чорапки за по 25 цента чифта. Абе има много неща и ако имаш нужда и възможност, посети го, няма да съжаляваш  Peace

Ето и сканирана брошурка, за да видиш какви марки дрешки се предлагат:
http://im1.shutterfly.com/procgtaserv/47b7d623b3127cce98548a946c … 6100AYs2jNy5bNmMg
Не гледай датите, брошурката е стара, не можах да намеря новата. Аз съм купувала страхотни дрешки на Fisher Price за смешни пари. Преди, когато разпродажбите бяха няколко пъти годишно, беше без такси. Сега има такси, но пък си е доста евтино. Приемат само кеш. Аз от доста време не съм ходила, защото сме добре заредени с дрехи. Ако някой е ходил скоро да сподели моля дали все още предлагат добър избор и добри цени Thinking

# 205
  • Мнения: 919
Lady_Cherie, ако имате аутлет на The Children's Place наблизо, обикновенно правят страхотни разпродажби Peace

Момичета днес е последният срок да се регистрирате за безплатна фото книжка до 120стр твърди корици.. в случай че някой се интересува, може да погледнете темата в Хоби Peace

# 206
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Гаргамелчо много си ме запалила с тия книжки но хич не ми стига времето да направя една дори. Отивам обаче да се регистрирам дано поне тази да не изпусна.

# 207
  • Мнения: 5 713
Вери,  сега видях, че си писала. Вашият Ясен много висок и строен!! С какво го храниш, бързо да си признаеш!  Hug
Да, Крали Марко вече е цели 70см, 7200гр. Simple Smile

Сега една хубава новина. Simple Smile

Мама Вени е родила момче в понеделник, 4300гр, нормално. Други подробности не знам.

Да й е жив и здрав юнака!
Много радостни мигове с новия член на семейството!

  bouquet   bouquet   bouquet

# 208
  • Мнения: 743
Честита радост на мама Вени,да са живи и здрави и бързо възтановяване и желая!

# 209
  • Мнения: 96
Izwinqwam se che na latinica pisha, ama ot ofisa na burzo.
Chestito na Mama Veni!! Chakame poweche nowini - snimki i razkazi:)

B-52?? Sushto chakame da pishesh, wreme e da se rajda weche bebocheto ti mai?

I da pitam na burzo. Mislq da pochwam gurneto, nqkakwi burzi suweti, koe sus sigurnost da ne prawq. I nai-weche kak da razbera dali e wreme. Struwa mi se,che ne i uwira glawata, no puk moje i da shwane ako go naprawime dostatuchno FUN. Nikoga ne sum si predstawqla, che shte obqsnqwam kolko e FUN da hodish do toaletna  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт