Градински и училищни вълнения на канадките - 29

  • 19 196
  • 275
  •   1
Отговори
# 240
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
November Rain, все още не съм тръгнала на работа, ще изчакам до догодина, да поотрасне отрочето, иначе много ми се доработва от време на време, ако можеше за по 4 часа на ден нещо хем добре платено, хем интересно, хем да не отсъствам много от вкъщи - тръгвам веднага Simple Smile
Раян оздравя ли вече с ушетата? А в работата как е атмосферата?

а аз мога да вляза в ролята на вещица и без костюм,просто няма да се реша и да спя една нощ  Mr. Green
  Joy

За гърнето, на мен отсега ми се иска да го слагам Сами, само да се понаучи по-добре да стои, че още много залита, като пианде.

# 241
  • Мнения: 9
За тези, които сте били в Куба...препоръчайте ми хубаво място- град, хотел...,мислим да ходим през декември.
Благодаря!

# 242
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Аз съм била във Варадеро, става. Ако не сте си купили почивка още погледни за Доминикана, там е по-хубаво от Куба.

# 243
  • Мнения: 557
Ние сме били в Punta Cana, Доминиканската Република. Хотел Sol Melia Caribe. Беше страхотно!!!
Особено за родители с малки деца. Има детски клуб, който много им хареса, така, че даже успяхме да отидем няколко пъти сами на плаж. Хотела е като голям комплекс, който се обикаля от едно влакче - няма да споменавам, че и влакчето много се хареса на децата Wink
Бяхме там в края на този февруари, времето беше прекрасно. Храната беше много разнообразна. Но внимавайте с чешмяната вода - в никакъв случай не я пийте.
Морето беше невероятно красиво и чисто. Пясъкът бял - като по приказките!
И внимавайте да не изгорите, че слънцето е много силно! Wink
Ако някой се интересува от повече информация - нека ми пише Wink

# 244
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
За Пунта Кана е вярно, само че наистина бял пясък може да видите пак в Доминикана, но на един остров, намира се на коралов риф и си сменя местоположението (т.е мърда по малко). Наистина райско място а и рибите ги храниш от ръка. Имат и страхотен рафтинг. Ако все пак решите в Куба имай предвид, че по това време на годината може и да е студено.
Ние вече си купихме почивка за Jamaica.

# 245
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Здравейте в този дъждовен ден  Hug
Откъде търсите инфо за почивките? Чрез агенция или има сайтове на хотелите и на курортите? Агенциите всъщност продават ли по-скъпо или е все едно дали сам ще си намериш почивката? Ямайка звучи много привлекателно като дестинация Simple Smile Въпреки, че на мен най-много ми се ходи до Перу. Някой ходил ли е до Мачу Пикчу?

# 246
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Използваме www.selloffvacation.com. От там си набелязваме какво искаме,после се обаждам на агента и той ни дава за същата почивка по-ниска цена ( ей това това не мога да си го обясня как става). Открих и прекрасен сайт с почивка от рода - два дни в един град, два дни в друг град( нещо което ме устройва много), но в момента с тази операция не мога много много да се друсам по пътищата.
За Перу, мои приятели си го организираха сами, ако те интересува ще се опитам да издиря адреса на перуанската агенция която ползваха, а и някъде из форума бях цхела за такова пътуване с посочени адреси на агенции и цени.

# 247
  • Мнения: 319
Titina, пропуснала си едно "s" в края на линка и се отваря съвсем друга страница. Правилния линк е http://www.selloffvacations.com/
Ох как ми се ходи и на мен някъде, ама няма да е тази година ooooh!

# 248
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
p4eli4ka  благодаря за корекцията  bouquet

# 249
  • Мнения: 160
Честито бебе на Вени! Да е жив и здрав и много послушен  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 203
Привет, канадски мами! Нахълтва в темата ви чудна една кандидат - мама за Канада. Предстои ни интервю, чакаме го от 3 години и половина. И сега така ми е...притеснено. Имам си две дечица, май  по-големки са вече, дали ще се климатизират... , как ще мине всичко. Ще съм благодарна, на всяка която ми даде малко инфо за предстоящото интервю. Благодаря ви предварително!  bouquet

# 251
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета!
Честито бебче на мама Вени! Много да спинка, много да папка и малко да плаче Heart Eyes
Стегнахме ги вече и двете момчета. Дребното ще бъде лъвче, а баткото някакъв призрак с мантия и маска, която свети с различни цветове. На костюма на дребното най-много ми харесва това, че ще може да го носи няколко години Mr. Green Ннещо каето мантия с опашка и качулка за грива.
За пантофките - купих на бебчо едни страхотни според мен от Уолмарт за 7-8 долара. Ако не ме домързи ще ги снимам да видите.
Пате Яки, за детето първия рожден ден най-важното е да няма голяма навалица и нерви. Или си празнувайте сами, или си поканете 1-2 приятелски семейства и си изкарайте приятно и без нерви. Аз като четях и гледах снимки в отчетната темичка около рождените дни, направо паднах - ми че някои цели сватби са направили, ама наистина като сватби - резервиран цял ресторант и с всичките му там мурафети Shocked Представям си колко е трудно за едно бебе да бъде зентъра на вниманието на такава тълпа.
Момичета, абе като се почива на Карибите, не се ли прихваща лесно въпросната "туриста"? Аз и тук не мога изобщо да опазвам Габи да спазваа хигиенни норми - като е в количката любимото му занимание е да си пипа и сваля обувките, а после ръзете в устата. Ако отидем там как да го държа стерилен не знам.
Арабела, добре дошла! Много отдавна ми беше интервюто, добре е като ви питат защо искате да дойдете в Канада да не се оплаквате от това което е в България, а да казвате че там сте постигнали много, но мислите че в канада ще постигнете още повече (така модерното позитивно мислене Wink ). Успех!

# 252
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАРОЛИНА ! БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И С МНОГО КЪСМЕТ ! 

# 253
Здравейте момичета !
Честито бебче на Вени ! Да ти е жив и здрав и мно-о-ого послушен !
Честит Рожден ден Каролина ! Желая ти здраве и много поводи за усмивки !
Ако срещнете утре случайно Дарт Вейдър с торба, на която мама е зашила картонена тиква не се скъпете на бонбони, мойта хала е това  Simple Smile
Момичета, а какво ще кажете за това съобщение което получих днес по мейла. Аз мисля да имам едно наум, защото някои от тези десертчета са ни любими Cry


Please pass on to everyone with kids.

>
>For your information, the following items have been recalled due to
> China 's milk scandal:
>
>1.   M&M
>2.   Snickers
>3.   Mento's Yoghurt Bottle
>4.   Dove Chocolate
>5.   Oreo Wafer Sticks
>6.   Dutchlady Sterilised Milk
>7.   Wall's all natural mango
>8.   Mini Poppers Ice Cream
>9.   Magnum Ice Cream
>10.  Moo Sandwich Ice Cream
>11.  Mini Cornetto
>12.  Youcan Ice Cream
>
>Stores have been asked by AVA Singapore to remove them.
>
>If you have any of these items at home, don't eat them.
>
>Joanna Kuczynski BScN, RN
>Public Health Nurse
> Toronto Public Health
> 2340 Dundas St. West
> Toronto , Ontario
>M6P 4A9
>Tel:                416-...       
>Fax: 416-392-0645

# 254
  • Мнения: 160
Честит рожден ден, Каролина!

Общи условия

Активация на акаунт