AVON само за представители - КАМПАНИЯ 13 -Тема 34

  • 33 027
  • 715
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 372
Честита нова темичка!   bouquet Успешна кампания на всички.

Като споменахте конференцията..ще има ли среща ?

И една готина клюка да ви кажа -В новите книжки за нови представители са цитирани мнения и препоръки на зонални ,координатори и на топ представителка ( Джони) много ми стана готино ,че я познавам  Hug

# 61
  • Мнения: 1 259
На конференцията в София ще има подарък за всеки представител- каталог, продукт Planet Spa и листовка за някаква оферта за карта от Райфайзен. Това разбрах от координаторката ми. Някой ако има по- подробно инфо, да казва.  Wink

И миналата година ни казаха че ще има подарък, а имаше само мостра, която като я отворих беше изсъхнала и мноооого малко количество Close
А за Орлин Горанов прочетох в поканата си!

# 62
  • у нас
  • Мнения: 443
Здравейте,момичета искам да се оплача от тези в Ейвън.Днес си пускам редовна поръчка за К13 и следобяд ми се обажда една клиенка с добавка аз я пускам, понеже в момента нямам фактура и проверявам след малко имам си добавка както си е реда и двете поръчки пуснати на 11.09 само с различен час.Преди малко отново проверявам имам фактутра само,че без добавката, датата на добавката поправена на 12.09. #CrazyПърво какво ще обяснявам за липсващите продукти ще дойдат ли някога ако не пускам втора поръчка и второ един път така ми пуснаха 2парфюма от добавка вместо един и трябваще да търся на кого да го продам newsm78

# 63
  • Варна
  • Мнения: 112
Някой да има впечатления от часовник MASTER BRAND от специалните интернет предложения  newsm78. Само знам, че миналата година го замениха с мъжкия часовник-подарък към парфюма на "Лакроа".
 

# 64
  • София
  • Мнения: 504
Здравейте,момичета Peace
От сума време не съм писала,но то и няма какво.Лятото беше...отврат откъм поръчки,добре че почваме училище и почвам да си правя нормални поръчки,че взе да ми писва-по 50-60лв и то все мои Crossing Arms

За конференцията мен няма да ме огрее-втора смяна съм на училище и ще се размина-за пореден път.Имам инфо обаче за листовката на Райфайзен-ще има оферта за кредитна карта на Ейвънски лейдита Mr. Green

Сега си пуснах поръчката-60лв. със зор.

Айде лека и успешна на всички мацки  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 1 914
На конференцията в София ще има подарък за всеки представител- каталог, продукт Planet Spa и листовка за някаква оферта за карта от Райфайзен. Това разбрах от координаторката ми. Някой ако има по- подробно инфо, да казва.  Wink

И миналата година ни казаха че ще има подарък, а имаше само мостра, която като я отворих беше изсъхнала и мноооого малко количество Close
А за Орлин Горанов прочетох в поканата си!

Да. И аз имах покана на майла, в който пише, че конференцията е 18:30, зала 1 на НДК.

Не знам за коя точно конференция говориш. Спомням си, че веднъж имаше само мостра, но веднъж някакъв гланц (който е много гаден, лепне и се събира). Това откакто аз съм представител. Преди това не знам.  Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 4 177
Аз нямам нищо на пощата. Благодаря ви, че тук научавам най актуалните неща от вас.   bouquet

# 67
  • Мнения: 363
Добро утро Simple Smile
Момичета, можете ли да ми кажете, колко време след като съм превела парите за поръчката се отразява плащането при Ейвън?
хубав ден пожелавам на всички Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро Simple Smile
Момичета, можете ли да ми кажете, колко време след като съм превела парите за поръчката се отразява плащането при Ейвън?
хубав ден пожелавам на всички Simple Smile
При мен се отразяват на втория ден - около или след обяд вече е отразена.

# 69
  • Мнения: 363
Ей, супер Simple Smile А предполагам се отразява в сайта някъде?

# 70
  • София
  • Мнения: 4 177
Ей, супер Simple Smile А предполагам се отразява в сайта някъде?
В Текущ баланс

# 71
  • Мнения: 363
rimar, благодаря ти Simple Smile  bouquet

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Днес ми е адски гаден, ама гаден ден  Cry и реших да си направя подарък-току що си поръчах от ибей новия парфюм на унгаро+150мл душ-гел+150мл лосион за тяло+чантичка+гланц за устни+лак за нокти и целият този комплект в розово ми излезе 37,68лв (9,99 лири+5,00 лири пощенски). Като го пускат скъп тук, аз си го вземам далаверско от Англия пък  Crossing Arms

# 73
  • София
  • Мнения: 5 828
 Shocked
я дай един линк да видим  Praynig

# 74
  • Мнения: 491
А стига бе! Shocked
А чантичката същата ли е?
И има ли още?

П.П Намерих доста комплекти: този например

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 12:56 от so sweet

Общи условия

Активация на акаунт