Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Здравейте, момичета! Имам следния проблем: някакви отвратителни пъпки по брадичката  Sick, които никога не изчезват /или поне като изчезнат се появяват други/. Кожата ми е комбинирана, обаче нямам такива по носа или челото, а само по брадичката  newsm78. Нещо може ли да се направи по въпроса?
Цитирай
Аз лично бях много доволна от Акне аут лосион и кремче, можеш да си го мажеш по засегнатите места. Не щипе а и крема не изсушава много така че би трябвало да не станеш на лишей. Казвам го защото преди да позлвам тези неща бях или с пъпки или с изсушена кожа Wink
Цитирай

На Avene има едно кремче против пъпки, около 14 лв струва.
На втория ден няма и следа от тях.
Ако имаш на бебето някакъв крем с цинк, можеш да пробваш и с него. Smile
Цитирай

София

Можеш да пробваш с крем Здраве.
Също на Орифлейм ето това Peace
Цитирай

Пловдив

Ами аз се допитах до една приятелка козметичка и тя ми препоръча Zineryt и наистина съм много доволна от него , но все пак е лекарство и не мога така с чиста съвест да ти го препоръчам.
Цитирай

София, Бели Брези

Ами аз се допитах до една приятелка козметичка и тя ми препоръча Zineryt и наистина съм много доволна от него , но все пак е лекарство и не мога така с чиста съвест да ти го препоръчам.

Много добро лекарство. Преди 2 години имах страхотни проблеми с лицето особено, но на челото. АУУУ бях като ...вампир. Е това ме оправи за 2-3 седмици и оттогава оплаквания нямам. Чат пат излиза някоя гад ама без трайни последици. Препоръчвам ти го и аз...Спомням си, че струваше около 15лв. и е с гъбичка накрая за да си го мажеш...
Цитирай

Пловдив

А Zineryt на спиртна основа ли е?
Цитирай
Вземи си антибактериалния лосион на Гарниер, мисля, че се водеше втора стъпка от сериата им за почистване на лице. Ползвам го от доста време и съм много доволна.
Цитирай

там,откъдето се вижда морето...

А според мен проблема ти няма да се реши само с мазила,щом като казваш,че редовно се появяват и не могат да изчезнат.По-добре е да отидеш на дерматолог,за да прецени с какво да ги третираш и да се реши окончателно проблема.С мазила можеш да постигнеш само временнен резултат.
Цитирай

незнам вече на кой свят съм

А Zineryt на спиртна основа ли е?
Да , смесва се с прах .Доста добро е  Wink
Цитирай

Пловдив

Very HappyЗа какви точно пъпки става въпрос-Гнойни,белички малки,черни пъпки? newsm78
Цитирай

Very HappyЗа какви точно пъпки става въпрос-Гнойни,белички малки,черни пъпки? newsm78

newsm78 червени, нямат връхчета, просто си седят и ми грозят физиомутрата  #2gunfire
Цитирай

Sofia

Има серия за кожа Zeniac, в нея едно мазилце за локално третиране на акне. Аз купих и нещо друго за един приател, но не помня името (17 лв.). Всичко в аптеката на Раковски срещу СДС-то (една голяяяма аптека). Там ще те посъветват.
Цитирай

Пловдив

LaughingМисля,че и с антипъпкови кремове може да опиташ.
Но си прегледай черния дроб.Не съм специалист,но съм чувала,че токсини в черния дроб могат да избият през кожата.Например аз имам бели пъпчици по брадичката откакто се помня,казвали са ме,че са от хормоните. Very Happy
Цитирай

София

Хей момичета и аз да се оплача, и на мен ми избиха няколко гнойни пъпки първо по челото, после по страните. Умирам от ужас, станаха като циреи големи, а пък аз взех, че ги изцедих и сега ходя като Гео Милев с перчем отпред. Мразя ги пущините, ама съм зле финмансово и не мога да си позволя да отида на козметик. Там ги морят пущините!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора