Любопитство или наглост

  • 13 208
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 12 662
То народът си го е казал - Краставите магарета се подушват. Аз и моите гости разсъждаваме по един начин, вие - по друг. Добре, че не се мешаме.

# 241
  • Мнения: 1 062
Явно наистина притежаваш вълшебните обувки на злата вещица. Направо настръхнах като ти четях постовете. Човек като те види на улицата и сигурно трябва да плюе зад гърба си против зли очи (примерно, техниката не ми е много ясна). И смешното в цялата ситуация е, че обвиняваш авторката в дребнавост, а всички твои ен броя постове са прекрасен пример за дребнавост.

Аз ти предлагам да плюеш още сега, не само като ме видиш на улицата.  hahaha Моите зли очи, правят зло и виртуално. А, постове мога и ще пиша, колкото си пожелая, нали се сещаш. Щом ти е неприятно, не ме чети, няма да се обидя, ако ме подминаваш, не се тревожи. Между другото, определение, че съм дребнава, от такъв човек като теб, само ме радва, а съм сигурна, че целта ти не е била такава. А ти всъщност, пишеш за да споделиш разсъжденията на авторката на темата, или защото ти е скучно и ти се ще да обидиш някой и да се заядеш? Няма нужда да ми отговаряш, все ми е тая, радвай се. Като се замисля, авторката според моите разбирания е дребнава, но ми е много по-симпатична от теб (и в някоя друга тема е напълно възможно да сме на едно мнение с нея), защото ти си злобна. Предпочитам първото, там може и да сгреша в преценката, но злобата си личи от далеч.
Нямам, какво повече да ти кажа, защото ще изляза много от рамките на добрия тон, а КОЛТУРАТА ми не го позволява. Каквото и да означава тази дума.
П.П. Смятам да те игнорирам и да не отговарям повече на безсмислените ти постове, които изобщо не са по-темата. А ти си вилней на воля, колкото си искаш. Ооо, и плюй моля те зад гърба си, че не се знае, какво ще те стигне след злия ми пост.  Joy
П.П.2 Забравих да ти кажа, вълшебните обувки ги взех, след като убих магьосницата. Къщичката ми падна върху нея.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 11:15 от Пълнолуние

# 242
  • Мнения: 660
Моля авторката да сподели за наглостта на някой следващ гост. "Седна на дивана без да съм го канила!!!!" ще е чудесно заглавие. Може в нея да се описва как с невероятното си око е забелязала отпечатъка от задника на госта върху дивана пет дни след като гостът си е заминал. Но това не е някакъв обикновен диван. Това им е диванът за украса и никой не сяда на него, как не се е сетил гостът!

ТЪПО ДО БЕЗОБРАЗИЕ

То верно е тъпо, ама като го прочетох ми стана смешно, защото ми припомни една случка от детството ми - вкъщи моите родители работеха от сутрин до вечер, понякога ги нямаше и нощем и, естествено, цареше тоталната кочина, та се шеташе само когато ще идват гости; та веднъж така, някаква приятелка на майка ми дойде с една нейна приятелка, а майка ми, за да се представи пред гостите, колко й е убава къщата, посла на фотьойлите едни чисто нови китеници, които принципно не се постилаха, и приятелката на майка ми (понеже си я познаваше  Grinning) не помня къде седна, обаче непознатата приятелка се "тръшна" (определение на майка ми) на един от въпросните фотьойли (то нямаше и къде другаде, де) и после майка ми половин месец нареждаше, как тая несъобразителна назнам каква си омачкала чисто новия й китеник  Joy

Райче, аз по принцип съм на твоя страна по всички точки в текущата драма, не знам, сигурно съм ужасно дребнава  Crazy, обаче напълно схващам кое е дразнещото, ама като чета повечето постове, ми се струва безсмислено да си изяснявам гледната точка, то наистина става дума за различни култури и различни езици.

# 243
  • Мнения: 126
Моля авторката да сподели за наглостта на някой следващ гост. "Седна на дивана без да съм го канила!!!!" ще е чудесно заглавие. Може в нея да се описва как с невероятното си око е забелязала отпечатъка от задника на госта върху дивана пет дни след като гостът си е заминал. Но това не е някакъв обикновен диван. Това им е диванът за украса и никой не сяда на него, как не се е сетил гостът!

ТЪПО ДО БЕЗОБРАЗИЕ

То верно е тъпо, ама като го прочетох ми стана смешно, защото ми припомни една случка от детството ми - вкъщи моите родители работеха от сутрин до вечер, понякога ги нямаше и нощем и, естествено, цареше тоталната кочина, та се шеташе само когато ще идват гости; та веднъж така, някаква приятелка на майка ми дойде с една нейна приятелка, а майка ми, за да се представи пред гостите, колко й е убава къщата, посла на фотьойлите едни чисто нови китеници, които принципно не се постилаха, и приятелката на майка ми (понеже си я познаваше  Grinning) не помня къде седна, обаче непознатата приятелка се "тръшна" (определение на майка ми) на един от въпросните фотьойли (то нямаше и къде другаде, де) и после майка ми половин месец нареждаше, как тая несъобразителна назнам каква си омачкала чисто новия й китеник  Joy

Райче, аз по принцип съм на твоя страна по всички точки в текущата драма, не знам, сигурно съм ужасно дребнава  Crazy, обаче напълно схващам кое е дразнещото, ама като чета повечето постове, ми се струва безсмислено да си изяснявам гледната точка, то наистина става дума за различни култури и различни езици.

Просто каквото можеше да се каже по темата се каза /написа/. Сега вече търсиме под вол теле. Не намирам за интересно някой да се заяжда ей така. А това за китениците наистина ме накара да се засмея. Всеки има такива случки.

Общи условия

Активация на акаунт