Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Искам да споделя няколко рецепти, които поддържат семейството ми в изключително здраве (чукам на дърво) от доста години. Мисля, че тук ще бъдат оценени. Видях си тибетската рецепта с чесън тук някъде - 0т 15 години мъжа ми не се е разболявал, страхотен имуно-стимулант е.

Прополис + спирт
топка с диаметър около 5см прополис
100мл 70-90 градусов спирт (или силна ракия)

Накисва се за 2 седмици. После по няколко капки се разтваря във вода и се прави гъргара. Може и да се гълта - добре е за стомах, ако нямате язва. Страхотно лекарство за болни гърла, аз го ползвам като естествен антибиотик дори и за дъщеря ми откакто навърши 3 години. Още не се е алкохолизирала  Laughing.

Мед и лимон
2 лимона
2 лъжици мед

Веднага се поема. Естествен витамин С с много силно действие в начален (а и последващ) стадий на настинка.

За кашлица

Чай от орех, локум + индрише. Много приятно на вкус и успокояващо кашлица.

Преварена кока-кола с бонбони лукчета (това може не на всички да допадне, имайки предвид, че колата се ползва и за развиване на ръждясали пирони  Laughing), но върши работа.

Лъжица супена мед, 100гр коняк, 1 жълтък - разтварят се на котлон, като жълтъка влиза последен. По лъжичка на наколко часа.

Мляко 1 чаша, лъжица мед и 1 жълтък - разбиват се докато млякото е топло и се пие наведнъж.

Е, засега толкоз   chef

Цитирай

някъде на юг

Извинявай но не разбрах чая от орех ядките ли имаш в предвид или листата?Прополиса предполагам че се купува от аптеките?
Цитирай

най-хубавото място

Не ми звучи добре Rolling Eyes.Мое мнение  Tired
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.