Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Случвало ли ви се е да имате моменти, в които да се правите, че не виждателям  познати и съседи? Живея в голям блок с много съседи и се познаваме,защото сме в един вход и близо до пазар, където с всички продавачи се познаваме. като излизам ще срещна поне 10 човека, които ще поздравя и ще ме заговорят (скучаят - пенсионери и продавачки). Но, понякога съм вглъбена в мислите и задачите си и хич не ги виждам, и не ми се говори, обаче,няма те ще ме извикат за да поздравят и заговорят. Аз ли нещо съм изнервена от редовно недоспиване или е нормално да не ми се заглежда и заговаря.
Цитирай

София, център

Аз не се заговарям по улиците с познати. Неприятно ми е и когато и мен ме заговарят. Приемливо е едно кимване и толкова. И, не, не съм темерут.
Цитирай

София

Аз съм много общителен човек. Не ми пречи да говоря с някой, стига аз да искам. Случвало ми се е да се заговоря с непознати. По принцип за мен общуването е много важно.
Радвам се на усмихнатите хора, които винаги поздравяват дружелюбно.
 bowuu
Цитирай

София

Аз съм много общителен човек. Не ми пречи да говоря с някой, стига аз да искам. Случвало ми се е да се заговоря с непознати. По принцип за мен общуването е много важно.
Радвам се на усмихнатите хора, които винаги поздравяват дружелюбно.
 bowuu

Това бих написала и аз! Peace
Цитирай

Защо има две еднакви теми с различни заглавия от авторката? newsm78
Цитирай

София

Всъщност те са три,но третата се казва 4ове4ност Mr. Green
Цитирай

Всъщност те са три,но третата се казва 4ове4ност Mr. Green

Коя е втората? newsm78
Цитирай

София

има две теми "дружелюбност" и една тема "4ове4ност",които започват по един и същи начин
Цитирай

Момичето иска да се раздава чрез дружелюбност и човечност, пък ние сме тръгнали под вола теле да търсим  newsm78  Laughing
Цитирай

при Arctic Monkeys

аз пък съм темерут. на работа общувам с достатъчно много хора, че и с непознатите по учлиците да се задявам.
Цитирай

Хората около нас все очакват да сме любезни, доброжелателни, услужливи! И какво ако не сме?Вече е лукс да си себе си, надяваш маската и всичко е ОК. Ей, омръзнало ми е, дръж се така, па онака, че какво ще кажели хората... Те хората все има какво да кажат, устите им нивга няма да млъкнат.
Цитирай
извинете, не ги пуснах нарочно, компютъра ми блокира и мислех, че не съм пуснала темата успешно. Моля за извинение.
Цитирай

София

На мен не ми пречи да поздравявам. Много рядко имам време за разговори, но никога не ми се е случвало да не поздравя съседите си. Определено двете секунди за това за мен не са загубено време. Понякога разбира се се опитвам да се измъкна от някоя досадна баба и това го правя в прав текст: поздравявам, пожелавам приятен ден и духвам накъдето съм тръгнала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.