Ожени ли се Николай Свинаров?

  • 2 504
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 283
Днес една приятелка ми каза, че сватбата е минала...... а пък аз никъде не съм чула или чела.
Има ли някъде в нета снимки от сватбата и най- вече на булката и къде?
Толкова много го харесвах този мъж а сега направо ми се срина в очите #Crazy-
Напоследък разбирам за всякакви сериозни мъже, които около 40-те се развеждат за да се оженят за 15-20 години по-млади жени .
явно това или е мода сред успелите мъже или синдром на средната възраст/ дано след 10 години моя мъж да не го хване този синдром, че ще ми се удари в ръчичките  Mr. Green/

е дано някой пусне снимка на тази "звезда" заради която си е заслужавало да си развали семейството чак, че ми е любопитно да я видя

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Скивай тук  http://kliuki.net/view-article.php?p=16795  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 287
 Имало е сватба миналата събота- 6.09. Гледах снимки в "24 часа". Много симпатична двойка!

# 3
  • Мнения: 2 013
Днес една приятелка ми каза, че сватбата е минала...... а пък аз никъде не съм чула или чела.
Има ли някъде в нета снимки от сватбата и най- вече на булката и къде?
Толкова много го харесвах този мъж а сега направо ми се срина в очите #Crazy-
Напоследък разбирам за всякакви сериозни мъже, които около 40-те се развеждат за да се оженят за 15-20 години по-млади жени .
явно това или е мода сред успелите мъже или синдром на средната възраст/ дано след 10 години моя мъж да не го хване този синдром, че ще ми се удари в ръчичките  Mr. Green/

е дано някой пусне снимка на тази "звезда" заради която си е заслужавало да си развали семейството чак, че ми е любопитно да я видя

И Свинарова май е заплашвала да й се удари в ръчичките, но...

Сериозно сега. Кризата на средната възраст при мъжете не прощава. Проблемът е, че после често новата жена се оказва не много по-различна от старата... Само дето е по-млада.

# 4
  • Мнения: 6 417
Няма ли някоя съседка на Свинарови от "Бояна" да разкаже как го тормозела бившата му жена?  Thinking

# 5
  • Мнения: 2 556
Снимките, които аз видях бяха все едно баща жени дъщеря си. Девойката изглежда супер млада и неопитна, а до Свинаров съвсем нелепо седи. Видях ги в Шоу.

# 6
  • Мнения: 3 835
Оженил се е дискретно, без да вдига врява, ако не бяха жълтите вестници да му се навират и да си смучат новините от пръстите, нямаше и да се разбере. Изобщо не ме и интересува, това си е негова лична работа. Обаче прочетох, че бившата му го биела, егати, той не е някакъв бабаит, ама все пак, мъж, не е и кльощав и дребен, какво е това женище, дето е живял с него. ooooh! Laughing Ужас!

# 7
  • Мнения: 2 556
Добре, че го е набила жената предварително, докато е могла, явно имало е защо  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 013
Оженил се е дискретно, без да вдига врява, ако не бяха жълтите вестници да му се навират и да си смучат новините от пръстите, нямаше и да се разбере. Изобщо не ме и интересува, това си е негова лична работа. Обаче прочетох, че бившата му го биела, егати, той не е някакъв бабаит, ама все пак, мъж, не е и кльощав и дребен, какво е това женище, дето е живял с него. ooooh! Laughing Ужас!

Аз съм последният човек, който ще упрекне някого, че се е развел. Но опитът ми показва, че за развода има винаги двама виновни. Нито една жена не започва да бие мъжа си безпричинно.

П.С. Не знам нищо за семейство Свинарови. Просто говоря от наблюдения върху света.

# 9
  • Мнения: 3 835
Аз съм последният човек, който ще упрекне някого, че се е развел. Но опитът ми показва, че за развода има винаги двама виновни. Нито една жена не започва да бие мъжа си безпричинно.

П.С. Не знам нищо за семейство Свинарови. Просто говоря от наблюдения върху света.

Аааа, Дивана, естествено, че е така, дума да няма, ама все пак, чисто технически на мен ми е необяснимо. И все пак, да го бие, ако той я биеше, как само щяхме да гракнем. Насилието независимо от коя страна е, не му симпатизирам, така че по-скоро съм за Свинаров. Това в кръга на шегата естествено.

# 10
  • Мнения: 7 186
Напоследък разбирам за всякакви сериозни мъже, които около 40-те се развеждат за да се оженят за 15-20 години по-млади жени .

Първо сменят колата, после жената. Често се случва.

# 11
Аз пък не мога да разбера на нас  какво ни влиза в работата личния живот на  Свинаров.

# 12
  • Мнения: 1 114
Властта е много мощен афродизиак.  Wink

Аз пък не мога да разбера на нас  какво ни влиза в работата личния живот на  Свинаров.

Естествено, че ни интересува. Все пак е публична личност- политик.

Такъв е моралът на управляващите. За съжаление.
 

# 13
  • Мнения: 6 417
Е, цял живот да търпи невротичната си жена само, защото е политик ли?

# 14
  • Мнения: 2 556
Никой не го кара нищо да търпи както е видно, живее си свободно човека. Ето снимка, аз отначало наистина помислих, че жени дъщеря си.

http://www.blitz.bg/article/6785

Общи условия

Активация на акаунт