Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Току-що говорих с мъжа ми. Оставил колата на някакъв автомонтьор за ремонт и като я взел се оказало, че онзи идиот му е откраднал тонколоните и е сложил на тяхно място някакви скапани  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и кой знае още какво е направил  #2gunfire #2gunfire #2gunfire да се надяваме, че са само колоните  Praynig
Мъжът ми се усетил вече като си бил заминал. Говорил с полицията, но казали, че нищо  не можели да направят. Няма как да докажем, че колоните са сменени. А и не е някакъв лицензират автоцентър... Знам, че и мъжът ми има вина че си е закарал там колата и я е оставил, но...  Не е толкова въпроса до колоните - ще ги преживеем, но много ме хвана яд  #Cussing out #Cussing out #Cussing out Можем ли нещо да направим... Или единственото нещо е да пием по една студена вода?
Цитирай

Кори Селести

Задължително да заведете колата на нормален майстор, за да се види какво точно и се е случило още.
После..може и да искате да го пребиете.
Зависи.
Цитирай

sf

кажи кой е автомонтьорът- да не изгори още някой.
Цитирай

Имате ли някакъв документ, за дадени пари, изобщо какво имате?
Наскоро един монтьор беше гепил винетка от кола и си я залепил на своята.
Цитирай

София

Става въпрос за някакъв гараж в Гоце Делчев, но ни е много непознат район и не знам точно къде се намира.
Нямаме никаква бележка  Rolling Eyes

Явно единственото нещо, което можем да направим е да пуснем името и адреса му в нета.. поне да няма повече пострадали.
Ще разпитам мъжа ми като се прибере и ще пиша.
Цитирай

София

някой ви го препоръча ли?  ooooh! Божеее, кой знае - може и друго да си е харесал...
Цитирай

А полицията, за какво е?
Цитирай
А защо не питахте   майсторите от сервиза каква е причината да ви се подменят тонколоните? Да се види какво ще измислят  в  защита имиджа на  сервиза си.

Или е по-лесно да се ходи при полицаите за съвет как да им се направи мръсно... или да ги изтипосаме в нета?Нямам представа дали са добри като майстори и дали  тарифите им са ниски или високи,но  ако пък случайно  са оправили  колата,не е чак толкова фатална подмяната на някакви тонколони.
Цитирай

Ама, разбира се че не е фатално. Всичко е в името на кастъмър сатисфекшън...
Цитирай

София

От сервиза сигурно ще отговорят, че няма такова нещо, не са сменяли никакви колони... На нас нещо подобно ни се случи преди години на платен паркинг - откраднаха ни радиото от колата (беше старо, без падащ панел). Майка ми повдигнала въпроса пред пазачите, казали, не е вярно, не е станало тук, просто не сте забелязали до този момент... Tired
Наистина идете при читав майстор да проверите да не са си харесали още части от колата!
Цитирай

София

#2gunfire
Щом е някакво си сервизче и нямате документи, не мисля че можеш да се обърнеш към някого другиго освен към самия майстор. И то се обърни по-майсторски, така да му държи влага.
Аз бих го разнесла из целия нет, както и бих му спретнала анти-рекламна квартална агитацийка, така че жив клиент да не види.
Иначе май висенето на главата на майстора му е майката:
http://audibg.com/index.php?showtopic=45658&st=0&p=60864 … &#entry608649
Цитирай

Мъжа ти да отиде във сервиза и да му каже на оня в прав текст да ви върне тонколоните. Но не мисля, че само с това сте се разминали...  Rolling Eyes
Цитирай
На нас пък акумолатора ни бяха взели от колата и баха сложили техен някакйв в сервиз в Мотопфое ! Изкараха колата от там със запален мотор , и нищо не казаха , имахме час веднага след това за реголиране на предницата на колата и там като я изгасих и повече не можах да я запаля , дойде мъжът ми и когато видя акомолатора разбра че е сменен / той купува на всички коли от едно място акомулатори и от една марка/ , бясна бях  #2gunfire
Цитирай

Oх пълно е с идиоти.....много кофти .....на нас така ни откраднаха от колата новото хендс фри.
Ама мъжо, като е "блейка" и не си го е прибрал.......
Цитирай

София

Ха, на нас така ни подмениха колоните в "Юве и Ко" в Красна поляна. Шефът на сервиза всичко отрече, застана зад гърба на подчинените си. Много важно, че не се върнахме повече.  Tired От "Армеец" достатъчно клиенти им пращат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора