Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

СОФИЯ

Днес бяхме в Пловдив, малко рисково с бебе и дъжд.... 1stroller
Основно изкарахме по заведения, защото не ми беше ясно къде  и какво да видим. Аз си знам Хиндиановата къща и музея на Златьо. Дайте идея къде е интересно, че мислим пак да ходим, много ни беше романтично ...някак 1dating
Цитирай

Хм, с бебето не знам, не съм била в Пловдив с бебе...Но ако сте само с таткото, идете посрещнете един Джулай Морнинг на Скалите...Ако не вали разбира се, на мен там ми е най-романтично, макар че на половин Пловдив също му е романтично там Laughing Друго, друго...Непременно в Стария град ли? А ако искате да гледате - Етнографския музей, Арехологическия музей (ако не сте ги гледали, де, то си е стандартно това). А само като си помисля как ни е разбита Главната Sad ...Айде и после да разкажеш Mr. Green
Цитирай

София

Много си обичам родния Пловдив! Има толкова прекрасни места!
Освен Стария град(Античния театър и .............) ако сте без бебе може да се качите на Алъоша. Гледката е приказна.
На гребната база е приятно за разходки с дете. Там се намира и зоологическата градина.
Преди години на Младежкия хълм имаше детска железница, но не зная дали още функционира.
Нека се включат пловдивските мами. Тяхната информация ще е по-актуална.
Радвам се, че ви е харесало.  Peace

Цитирай

СОФИЯ

Хареса ни и то много.Търся в net-а нещо подходящо за преспиване. Благодаря за насоките. А къде е тази гребна база, как се стига до там? Някой знае ли някое приятно ресторанче или сладкарница, където се справят добре с храната. Макар, че аз за храна не трябва да питам поне 6 месеца Embarassed
Цитирай

Ресторанти много, кажи какво  ти се яде Smile Сещам се за Джоаната - яденето е готино и не е скъпо. Има много хубави пицарии. Сладкарници има на главната.Виенската ми е най-любима. До Гребната база...ох, трудно ще ти обясня как се стига в писмен вид Crazy
Цитирай

Sverige

Вижте това : http://plovdiv24.com/ - може да ви бъде полезно. А иначе за Гребната как се стига....хм, на кръстовището след тунела (тунела, който е на централния булевард) завивате наляво и само наляво продължавате до като стигнете, една жп линия, там е много близо до гребната, но май е по-добре да питате натаътк, че аз така ще ви обясня...а и не мога  Embarassed

Цитирай

гр. Пловдив

Както и друг път съм писала №1 ресторант за мен в Пловдив е Хеброс, намира се в Стария Град, има и атмосфера.
Вечер ако сте в настроение за ракийка и салатка може и  да отиде във Весело Село.
От баровете, ти препоръчвам Планет, и няма да казвам други, да не стане самореклама. За кафенце Бачи... За нощен бар Санто. За преспиване зависи точно какъв и колко лукс търсиш. Кажи цена, която сте готови да отделите и ще ти кажа хотел.
Една две обиколки на Главната, Стария град задължително. Може да се разходите и до Бачково и там да хапнете на Джамура, но задължително първия.
Ех, размечтах се, а времето едно гадно... Mad
Цитирай

СОФИЯ

не се притеснявай, ще потърся в някоя карта.
Цитирай

СОФИЯ

ооо вярно...Бачково.Много добра идея. Иначе незнам за спане? Нещо прилично. Питахме на едно място в Стария град и казаха 60 евро. Ако има нещо по-добро като цена в Стария град? Да е чисто и с баня, само това ми е изискването. Много ще ни е кеф в някоя от старите къщи да спим. Абе късметлии сте вие живеещите там...такива красоти в София няма.
Много е яко newsm10
Цитирай

Sverige

Ок, няма проблем  Wink ама главната ни в момента е верно като след бомабандировка...някъв ужас е, сигурно е за по-хубаво ама по-бързо да я оправят....

Цитирай

Швейцария, иначе от Пловдив

Както и друг път съм писала №1 ресторант за мен в Пловдив е Хеброс, намира се в Стария Град, има и атмосфера.
Вечер ако сте в настроение за ракийка и салатка може и  да отиде във Весело Село.
От баровете, ти препоръчвам Планет, и няма да казвам други, да не стане самореклама. За кафенце Бачи... За нощен бар Санто. За преспиване зависи точно какъв и колко лукс търсиш. Кажи цена, която сте готови да отделите и ще ти кажа хотел.
Една две обиколки на Главната, Стария град задължително. Може да се разходите и до Бачково и там да хапнете на Джамура, но задължително първия.
Ех, размечтах се, а времето едно гадно... Mad

Пдкрепям!

Ох.....така ми се ходи и на мен в Пловдив, но няма да е скоро  Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

гр. Пловдив

Яко, яко, за един два дни
Само ние си знаем колко е яко  Laughing
Цитирай

Цитат
Стария град и казаха 60 евро. Ако има нещо по-добро като цена в Стария град

50 лв в Капана до секс-шопа добре ли е?  Mr. Green Хотел А.S., тел.032 272 373, 0888 479 939.
Хотелчето, гараннция Франция, е гот - на етаж по стая с голяяяяямо легло, баня с вана, на пъпа на Пловдив. Какво му трябва на човек...

Относно Джоаната, хммм, да си си в Пловдивм, да сръфаш там една пържола. Но да си хабиш времето, ако си за малко там...не струва. Абсолютно подкрепям Поля за Хеброс. Както и кафе "Антиквариат", "Конюшните на царя" вечер, "Мармалад", особено сряда вечер, когато е караокето....
А софиянци, които си мислят, че сладкарница Неделя е мястото за нещо сладко, бих ги пратила в "Бътерфлай" до Халите, а защо не и на върха на "Сити център", където само се каня да ида засега. Но преди мнооого ми харесваше. Още преди да направят и предпоследния етаж кафене. Вечер - задължителна визита и на "Пиано-бара" под р-т "Ротонда" до Четвъртък Пазара.
Около Пловдив - Бачково, разбира се. А по пътя от София може да се мине през царското село Баня, където ,дори в студени дни, има басейн с топла минерална вода. Отдавна не съм ходила, обновен е, но и преди си го биваше.
Цитирай

Burgas

От ресторантите мога да ти препоръчам:
"Ефир"-("бул.Дунав/ул.Победа")-градина,добра кухня,шишове,шашлъци и всичко квото се сетиш на жар
"Сентрал парк"-намира се в Цар Симеоновата градина на главната,хубава кухня,градина
"Скадарлия"-в Кършияка,македонски ресторант,страхотна кухня и хубава градина,малко по-скъпичък,но си струва
"Весело село"-в Кършияка,не съм ходила още,но много го хвалят
"Пълдин"-в Стария град,класика в жанра
"Даяна"-до Радиото и ТВ-има голяма градина,прилично меню

Най-добрите пици са във "Верди",най-хубавите салати-в "Кастело".В центъра се намират.

Яки кафета са "Планет клуб","Макалали" и "Авеню",също и градината на хотел "Марица".

Най-хубави тортички-в сладкарници "Неделя",на Главната-във "Виенския салон","Дриймс","Бътерфлай".

Мюзик клуб-"Мармалад"

Бачково също е много добър избор,"Джамура" задължително. thumbsup

Цитирай

сервитьорките и на двете са много надути и все ме гледат едно... Rolling Eyes Сигурно, защото не изглеждам платежоспособна...И все се мотаят, докато дойдат.При празно заведение... Rolling EyesНо тортите са  хубави, съгласна съм Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора