Ирландия- Втора тема

  • 30 034
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Parsberg
  • Мнения: 435
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ  И ВИНАГИ ЗАСМЯНИ

# 286
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ НА ВСИЧКИ ЖЕНИ и от мен. БЪДЕТЕ ЖЕЛАНИ И ОБИЧАНИ!!!

Тук при нас в  Tallaght  сякаш се опитва да изпече, но път духа доста вятър. Още не съм излизала, но пък смятам да го направя по-късно.  Сигурно днес ще има събиране на жените в Дъблин, аз съм на работа вечерта и разбира се пак ще го пропусна Twisted Evil
Ако се събирате някъде,  ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ ОТ МЕН

# 287
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ НА ВСИЧКИ!!! МНОГО РАДОСТИ, ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ, и повече време за празнуване  Praynig

# 288
  • Мнения: 48
Как сте днес?
Ние вчера отпразнувахме 8 март много добре.Събирането в Корк на мен много ми хареса.Толкова хора дойдоха ...супер.Запознанства,приказки,смях...абе направо като на парти. LaughingВечерта толкова бях изморена че даже не ми се приказваше с мъжо..

NARAIA,добре дошла в темата...то има и други от Плевен Grinning

# 289
  • Мнения: 1
шка к сте?в4ера много хубаво си прекарахме,не о4аквах 4е има толкова много бг в корк.пак трябва да се съберем .naraia,добре дошла вав форума,ма мноооо станахте от плевен newsm78,до скоро от мен











# 290
  • Мнения: 30
 Значи, да съжаляваме че не успяхме да дойдем. Но, много ни се видя пътя и тази седмица прекалено много събития ще ни се струпат - финансово.
 Но, хайде да разкажете и снимки да покажете Shocked
 Поздрави и до скоро.
 Приятна и спокойна вечер ви желаем и дано пак да се съберете.  bouquet

# 291
  • Parsberg
  • Мнения: 435
благодаря ви за топлото посрещане .Аз съм учила и живяла в Плевен доста време но иначи съм от гр.Левски на 50км от Плевен.

# 292
  • Мнения: 48
NARAIA ,току виж сме излезли роднини или бабите са ни ходили заедно на училище Laughing

За другата среща ще си наемем заличка обаче.
Ее,а кога ще е другата среща Grinning

# 293
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
За другата среща ще си наемем заличка обаче.
Ее,а кога ще е другата среща Grinning
Дано до тогава и ние да сме се преместили при вас  Praynig Laughing

# 294
  • Мнения: 45
Здравейте на всички! Някой може ли да даде координати къде се намира това кафе "София"? Благодаря ви предварително!

кафе ‘‘София’’, 5A Wexford Street, Dublin 2

всъщност може да послужи на някой друг. Оказа се, че намерих отговора по-бързо отколкото предполагах, а не мога да изтрия мнението.

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 23:58 от Never say never

# 295
  • Мнения: 1 378
Заповядайте в новата тема Ирландия- трета тема

Общи условия

Активация на акаунт