Гащичките на Памперс - имали ли сте проблем с тях

  • 1 137
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 764
Здравейте мами,
искам да ви питам нещо относно гащичките на Памперс. Преди 10-ина дни реших да ги изпробвам. Досега съм ползвала единствено обикновените памперси на Памперс, от които съм много доволна. Реших да сменя, защото ми се стори, че е по-лесно за обуване. Синът ми скоро ще стане на 2 и вече е трудно да го накараш да легне, за да му сложиш хубаво памперса.
Освен, че ми се стори, че гащичките пропускат и по принцип издържат много по-малко от обикновените памперси, на беб започнаха да му се зачервяват крачетата близо около пишото, там, където гащичките се търкат, когато ходи.
Питането ми е дали вие сте ги ползвали, доволни ли сте и има ли други по-добри от тях? ще съм благодарна, ако споделите отзиви и ми дадете съвет.

# 1
  • Мнения: 4 784
Пробвали сме ги и уж отговаряха на кг, много му пропускаха.

# 2
  • Мнения: 603
Аз съм много доволна. Не са пропускали изобщо. Беше на година и 8 месеца като сложих тези гащи и след 1 месец се отказа от памперса и постепенно минахме на бельо.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И на нас мн ни пропускаха, но имам съмнение, че не уцелих киограмите и му бяха големи Thinking

# 4
  • Мнения: 764
И аз първоначално си мислех, че може да е свързано с килограмите, но май не е така - пробвах два номера (5 и 6), но и двата пропуснаха. Повече обаче ме притеснява зачервяването на крачетата. Изглежда материята дразни - тя е доста по различна от памерсите, много по-груба е и има едни власинки.... Как мислите? Тя различава ли се от тези на другите марки?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И на дъщеря ми и пропускат гащичките-не съм доволна

# 6
  • Мнения: 5 940
Получава се леко зачервяване, според мен ластиците не са доизмислени добре. Но това за мен е единствената възможност, защото от четири месеца въобще не съм сменяла памперс на легнало бебе. Невъзможно е.

# 7
  • Мнения: 493
Ползвала съм ги и не са пропускали Peace

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Изхвърлих пакета.....не бях доволна изобщо.. Close .а от обикновените пелени съм много доволна  Peace

# 9
  • Мнения: 27 524
Нямаме никакви проблеми - нито протъркват, нито пропускат, нито събират по-малко от обикновените  Peace

# 10
  • Мнения: 11 003
Пробвала съм от най-малкия размер гащички. Не пропускаха, стояха добре и нямаше зачервено по дупето или крачетата.

# 11
  • Мнения: 4 433
Ползвала съм,не пропускат

# 12
# 13
  • Мнения: 1 059
И на дъщеря ми и се зачерви дупето и доста време ги мазах,докато изчезнат.Според мен имат прекалено много найлон,който спарва и е вреден.На Либеро са по-добри.

# 14
  • Мнения: 81
И моят юнак откакто проходи не търпи да му слагам памперси, гоня го из цялата къща и ги слагаме в движение, затова се наложи да минем на гащички. Не съм пробвала Памперс, взехме направо Либеро.  Когато ги избирах сравнявах две мостри на Либеро и Памперс и последните хич не ми харесаха на вид, много тънки и малко груби..., затова взехме Либеро и не съм имала никакви проблеми, нито пропускания, нито зачервяване., много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт