На кого да кръстя детето

  • 1 892
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 871
Аз знам че трябва да са изминали 40 дена от смъртта ако ще се кръщава на почниал роднина. Ако майка ти заслужава повече, кръсти бебчо на нея Peace Peace Peace

# 16
  • Мнения: 579
Незнам кое е на майка ти и кое на баща ти,но Гергана много повече ми харесва... Wink

# 17
  • Мнения: 1 322
Кръсти го майка си.

# 18
  • Мнения: 384
Като се замисля сигурно няма име, което да не е "умирало". Изобщо не ме притеснява да си кръстя детето на починал човек, когото съм обичала и уважавала. Ако имам момиченце, ще го кръстя на покойната си баба.

# 19
  • Мнения: 4 555
Измисли трето име, което да е хем на майка ти, хем на баща ти.

# 20
  • Мнения: 82
Благодаря, Ви, много , момичета. Още съм в голяма чуденка. не мога да го измисля....Пък и няма име, в което да има и П и Г. Има - Аплагия, Агапия... ще повърна. Не знам наистина. Някой ако се сети нещо, ще съм му благодарна. Първото ми дете е кръстено на свекърва ми и... искам второто, само да дойдеа по живо , по здраво, да е на нашите. Но още не мога да реша...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 364
Миличка, кръсти го на майка си (лека и пръст) и изобщо не се колебай! Това глупаво суеверие не заслужава внимание. Има народи, които пък обратно - не кръщават на жив роднина - за да не му се вземел живота. Щом майка ти го е заслужавала, уважи я - където и да е сега душата и, ще бъде щастлива!
Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт