Отговори
# 75
  • Мнения: 48
Здравейте мами, и аз се огледах по магазините  за бременни- доста  са грозни повечето Sick, но какво да се прави ще изтърпим някой и друг месец. Аз съм качила само 1килце, така че все още се пъхам в старите си дрехи- зимата ще му мисля...Кажете купувате ли вече нещо за бебоците или ще стискате до след раждането newsm78

# 76
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
vasi_k пак заповядай , само че някоя друга мама е свършила тази работа Laughing , затова пък zuzu82   я няма никъде  Thinking  zuzu82  за първи път ли пишеш тук?  Ако е така добре си дошла   bouquet,ако ли пък не , съжеляваме че не сме те забелязали Embarassed

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Darima и аз се чудя дали да ходя на ФМ. Пък и никак не ми се пътува чак до София  Confused Дали няма някъде по наблизо  Thinking
Относно дрешките - днес се изстрелях към единствения магазин в Търново за бременни, защото за това студено време имах само един панталон. Та се сдобих с едни дънки и две много хубави блузки  Flutter

# 78
  • Мнения: 409
Аз едва се сдържам да не купя креват4е и коли4ка и седло за кола. Имам един купон за 20% намаление, точно за магазина от който мисля да пазаря тези работи, но е само до 21ви септември. Ще го оставя да изгори.  smile3511 . Не искам отсега да купувам  Tired .

# 79
  • Мнения: 48
Бях си променила профила... Simple Smile Върнах стария, за да няма трудности...

# 80
  • Мнения: 89
krasikoko,zuzu welcome

m.mega,то и с парното се изсушава въздуха,но ако стане много критично положението,продават овлажнители за въздух(мисля на Авент,не съм сигурна).
Gall78,аз с предишната бременност бях качила 25 кг... Shocked Не разбрах как стана...Всъщност имах страхотен апетит,а понеже никога по-рано не бях се ограничавала откъм храна...та стана тя каквато стана Laughing Хубавото е,че нямам нито една стрия,а месец-два след секциото бях " само" с десетина кг отгоре.6-7 месеца по-късно пак си възвърнах първоначалното тегло от 50 кг.Т.е. успокоявам мамите,на които им е за първи път.Не е нещо непоправимо,но е добре да се спортува после Whistling

Десика,има тема'пътуване със самолет по време на бременност" в "Майки(бъдещи и настоящи)"

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 18:59 от толо

# 81
  • Мнения: 46
Добре дошли на новите мами   bouquet.Моето бебче май яко расте,защото много ме опъва коремчето,утре сме на преглед и се надявам да е наред всичко с нас,макар че трябва да лекуваме гъбки  Embarassed и дано да разберем какво щъркелче ще дойде февруари .Аз от утре пускам болнични,не защото съм зле,а в работата има много изпарения и до сега ги избягвах седейки вън пред цеха,но като се развали времето няма да е възможно.Яко ще се мързелува.Стискайте палци,утре ще се отчета след прегледа  Hug

# 82
  • Мнения: 649
Дибър вечер мили мами,

Толо благодаря ти ще я попрегледам темата. Доки ми каза че ще ми издаде всичко, което трябва въпроса е да разберем какво трябва.

Аз днес си взех един анцуг с доста шивок ластик и съм много доволна защото в къщи нямаше какво да си облека и ходих само по роклички и къси панталонки, а нещо доста захладня и не ми се ще коремката да е гола все.
Според вас възможно ли е наистина таза ни да се разширява на толкова ранен етап newsm78 И аз си го мислих като гледах как нищо не закопчавам ама ми се струва прекалено рнао още.

Mia я кажи за номера с дъвката, че аз не го знам newsm78

# 83
  • Мнения: 179
  Добър вечер и от мен!
  Първо да благодаря,че някоя от вас ме е добавила в общия профил с термина ми, че аз нещо сама не  се справих. Embarassed Бебето тези дни е кротко, почти не съм го усетила.Аз все още незнам какво ще е, но тази седмица съм на преглед и се надявам да разбера.Иначе съм в трескава подготовка, че утре имам първокласничка, а вече и аз позакъсах с дрешките и ще видим утре с какво ще съм. Купих си един спортен панталон и един анцуг, ама си мисля, че за първи учебен ден някак си не върви да съм така облечена.
  ^desika^  и аз мислех, че е рано, обаче някъде прочетох, че матката напускала малкия таз/ в смисъл отива по нагоре, ама го обясних  Embarassed/ и било нормално .Даже и да усещаш лека болка.Незнам дали е наистина така.Надявам се другите да се включат с информация. Wink

# 84
  • Мнения: 649
Добро утро момичета,

пожелавам ви лека и безпроблемна седмица изпълнена с много положителни емоции.
И само добри резултати от прегледи и срещи с бебоците  Hug

Pretty миличка стискам палци и се моля Мазнейкова да ви даде надежда  Praynig

# 85
  • Мнения: 140
Добро утро момичета!Честит първи учебен ден на мамите с ученици!
Да ви кажа аз вчера усетих едно потрепване в корема,но се случи само веднъж за деня и се чудя дали е било бебето Grinning
Лека и успешна седмица майчета Hug

# 86
  • Мнения: 24
Добро утро мили мами Simple Smile Честит първи учебен ден на мамите с ученици!!! Желая на малчуганите успешна и ползотворна година, за да радват много своите мами   bouquet
А по темата с таза- през този период наистина матката напуска малкия таз т.е пространството между тазовите кости и се измества в средната и горната част на котемната кухина Simple Smile аз от начало като зашава бебо го усещах ниско, а сега ми рита точно о/о пъпчето Simple Smile Това преместване на матката и нейното нарастване предизвикват известни болки и усещана за разпъване, които са нормални Simple Smile А до колкото съм информирана женското тяло търпи промени, свързани с подготовка за бъдещо раждане за това едно такова разширяване на таза не бива да ви притеснява- нормално е, просто правим пътя на бебо по удобен Simple Smile

# 87
  • Мнения: 143
Здравеите мамита, аз изпуснах две или три теми (незнам точно колко сте изписали), защото бях на почивка малко в Барселона, но си прекарах много добре. Там в Испания коремчето ми порасна много и вече определено ми личи.
Стана ми много тъжно когато прочетох това за pretty- дано е грешка и всичко е наред. Вече се бях поуспокоила,че с бебчетата всичко е наред...все пак сме в пети месец.
От цялото си сърце желая само хубави новини на всички до края на събитието и на pretty разбира се.
Лек и усмихнат ден! Hug

# 88
  • Мнения: 1 796
Добро утро и от мен!!!

Аз от днес съм пак на работа, да видим докога. Нещо не ми понася да седя та си правя разходки отвреме навреме.

Стискам палци и за искрицата надежда за бебчо на Прити Praynig Praynig Praynig

# 89
  • Мнения: 86
Здравейте и от мен!
Честит първи учебен ден!
Само хубави новини желая през новата седмица  Peace
И аз от днес съм на работа ама мн ме мързи  и искам пак почивка Crossing Arms
за фм ми похвалиха Темелкови за Варна
 Hug  bouquet лек ден

Общи условия

Активация на акаунт